Die gaat tegen vallen.quote:
195-landenrecord?quote:
men wordt geacht om het interweb te gebruiken tegenwoordigquote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:31 schreef DecoAoreste het volgende:
Wtf, 1500 al voorbij? Hoezo zenden ze dat niet live uit dan
Je kijkt maar via de stream,,quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:31 schreef DecoAoreste het volgende:
Wtf, 1500 al voorbij? Hoezo zenden ze dat niet live uit dan
Gisteren nog niet.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:32 schreef vaarsuvius het volgende:
[..]
men wordt geacht om het interweb te gebruiken tegenwoordig
Dagjesvolked. Gewoon online te zien.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:31 schreef DecoAoreste het volgende:
Wtf, 1500 al voorbij? Hoezo zenden ze dat niet live uit dan
SPOILER: 1500m Men Division AOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
Is in elk geval niet meer live-of-niks tegenwoordig, ik was 10 minuten te laat en kon rustig rit voor rit terugkijken en nu live zijn. Er is verbetering in de streaminfrastructuurquote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:33 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Je kijkt maar via de stream,,
Groetjes Martijn
Fabris vindt dit geen leuke opmerkingquote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:32 schreef heywoodu het volgende:
"Roest gaat versnellen."
Wanneer leren commentatoren in schaatsen, atletiek etc nou eens dat je op zulke afstanden niet versnelt, maar hooguit minder vertraagt
Ja okquote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:33 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Fabris vindt dit geen leuke opmerking
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:33 schreef hole1988 het volgende:
3 fenomenen op het podium.SPOILER: 1500m Men Division AOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
Ik kan er ook nooit zo tegen op een 5/10km dat ze dan 29,80 rijden en daarna 29,69 en dat ze dat dan ook een versnelling noemen. Dat verschil is zo miniemquote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:32 schreef heywoodu het volgende:
"Roest gaat versnellen."
Wanneer leren commentatoren in schaatsen, atletiek etc nou eens dat je op zulke afstanden niet versnelt, maar hooguit minder vertraagt
Dat is ook irritant jaquote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:35 schreef DeLuna het volgende:
[..]
Ik kan er ook nooit zo tegen op een 5/10km dat ze dan 29,80 rijden en daarna 29,69 en dat ze dat dan ook een versnelling noemen. Dat verschil is zo miniem
Onder invloed?quote:
Hij heeft Stolz gesnovenquote:
Dat zal best, maar dit is wel irritant. Alles wordt uitgezonden op 1 afstand na, erg onlogisch. Als alles alleen maar op de stream was kon ik erop anticiperen.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:33 schreef Felagund het volgende:
[..]
Dagjesvolked. Gewoon online te zien.
Het blijft de NOS met een inconsequente service.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 20:37 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Dat zal best, maar dit is wel irritant. Alles wordt uitgezonden op 1 afstand na, erg onlogisch. Als alles alleen maar op de stream was kon ik erop anticiperen.
Ach ja, nog wel korte samenvatting nu.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |