SPOILER: Frequently Asked QuestionsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik Radio 49 beluisteren?
Dit kan (tijdelijk) via de webpagina van Radio49 bij Listen2MyRadio.![]()
Klik hier voor onze Facebookpagina waar vooraf aangemelde radioshows vermeld worden.
Vind je Radio 49 leuk?
Je kunt ons steunen door middel van een éénmalige of maandelijkse donatie. Radio 49 is namelijk niet kostenloos.
Voor meer informatie kun je via DM of PM contact opnemen met livelink.![]()
DISCLAIMER
Radio 49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu nog wat spotjes en de ventilatie in het plafond, een 'verkeerde' douchestang voor de handdouche en lamp bovenop de wastafelkast omwisselen én plaatsen en een lading kit in alle hoeken, naadjes en kiertjes...
quote:Op maandag 22 januari 2024 16:39 schreef MadMaster het volgende:
De badkamer begint na 15 dagen herrie, puin en stof eindelijk wat te worden...Dat begint ergens op te lijkenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu nog wat spotjes en de ventilatie in het plafond, een 'verkeerde' douchestang voor de handdouche en lamp bovenop de wastafelkast omwisselen én plaatsen en een lading kit in alle hoeken, naadjes en kiertjes...![]()
Lekker veel kastruimte en zie ik daar nou een bankje/verhoging in de douche? Cool
Ja, een bankje is er in gemetseld onder de verlichte nis die in de rechtermuur boven het bankje aanwezig is (niet zichtbaar op de foto).quote:Op maandag 22 januari 2024 16:42 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Dat begint ergens op te lijken![]()
Lekker veel kastruimte en zie ik daar nou een bankje/verhoging in de douche? Cool
We hebben de douchebediening nu voor ons i.p.v. naast of achter ons.quote:Op maandag 22 januari 2024 16:50 schreef Doedezemaar het volgende:
Slim om de bediening van de douche daar te plaatsen, ik heb ook heel bewust een douchekraan uitgezocht waarbij de aan/uit aan de rechterkant zit zodat ik er bij kan zonder zeiknat te worden. Onze douche zit sowieso ook op de zijmuur.
Dit is de voormalige douche van mijn zusje, gek werd ik ervan. Altijd ik en het toilet zeiknat als ik daar de douche nog maar probeerde aan te zetten.
Ik ben allergisch voor die altijd natte douchegordijnen, die op je af komen als je een beetje warm doucht.quote:Op maandag 22 januari 2024 17:01 schreef Doedezemaar het volgende:
Wij hebben gewoon lekker ouderwets een douchegordijn. Misschien dat er ooit nog een deur in komt, misschien ook niet.
Ik douche nu bij de overbuurvrouwen en die hebben een inloopdouche.quote:Op maandag 22 januari 2024 17:16 schreef Doedezemaar het volgende:
Mooie deur.
Ik heb nooit ruzie met het douchegordijn, vroeger bij mijn oom en tante wel, maar dat kwam omdat je daar in een soort tent van douchegordijnen aan 3! kanten stond en dan moest je bukken om je shampoo van de vloer te pakken en terug te zetten en plakte er altijd wel zo’n gordijn aan je lijfik krijg nog de rillingen als ik daaraan terugdenk
Dat ken ik niet.quote:Op dinsdag 23 januari 2024 22:32 schreef Doedezemaar het volgende:
Net voor de 2e keer Control gekeken, nog even indrukwekkend als de eerste keer. Anton Corbijn weet wel hoe je dingen in beeld brengt
Film over Ian Curtis. Ik heb het ook nooit gezien hoor. En goedemorgen! Ik ga me zo maar eens op weg begeven. Ik zit al te lang binnen eigenlijk, maar was heel blij dat ik maandag uiteindelijk niet naar kantoor ben gegaan, want als de treinen eruit liggen, kom je ook geen bus meer in.quote:
Dan kun je je lol wel op.quote:Op woensdag 24 januari 2024 07:06 schreef livelink het volgende:
[..]
Film over Ian Curtis. Ik heb het ook nooit gezien hoor. En goedemorgen! Ik ga me zo maar eens op weg begeven. Ik zit al te lang binnen eigenlijk, maar was heel blij dat ik maandag uiteindelijk niet naar kantoor ben gegaan, want als de treinen eruit liggen, kom je ook geen bus meer in.
Ter illustratie: dit is een foto van een bushalte afgelopen maandag op Utrecht CS [ afbeelding ]
Was erg blij dat ik daar niet tussen hoefde te staan.
Drank in het spel? Moet wel hard gereden hebben.quote:Op donderdag 25 januari 2024 10:57 schreef Doedezemaar het volgende:
Wij waren vannacht ook bijna stroomloos. We hoorden piepende banden gevolgd door een enorme klap. Symph dacht dat het hier in de wijk was, ik dacht iets verder op de rondweg, maar ik kon niet bedenken waar die auto daar dan tegenaan geklapt moest zijn. Bleek het op het industrieterrein hier over het spoor te zijn geweest en de auto is dus op een transformatorhuisje geklapt.
https://www.noordhollandsdagblad.nl/cnt/dmf20240125_28819282
Welkom Ddm.quote:
Welkom Symph.quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:04 schreef Symphonic het volgende:
Het leven is goed in het brabantse land
Beetje regen, beetje droog, windkracht 4 en 5quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:09 schreef Melting het volgende:
Hoe is de weersvoorspelling voor de kop van Noord Holland komende week?
Hier houden we het voornamelijk droog. Alleen eind van de week/weekend gaat het weer een beetje regenen.
Ook al zo wisselvallig dus.quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:10 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Beetje regen, beetje droog, windkracht 4 en 5
Ik ben vooral blij dat we weer even van die stormen af zijn, het heeft hier flink gespookt. Bij de overburen is de schutting pas compleet aan flarden gewaaidquote:Op donderdag 25 januari 2024 19:11 schreef Melting het volgende:
[..]
Ook al zo wisselvallig dus.
Daar is ook weinig aan. Ben wel blij dat het niet sneeuwt en zo.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:12 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Ik ben vooral blij dat we weer even van die stormen af zijn, het heeft hier flink gespookt. Bij de overburen is de schutting pas compleet aan flarden gewaaid
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:14 schreef Symphonic het volgende:
Ik ken dit wel, maar ik heb geen idee..
Dan was je al één stap verder dan ik was.quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:14 schreef Symphonic het volgende:
Ik ken dit wel, maar ik heb geen idee..
Dat is wel minder. Al slaapt het wel goed, vind ik, als het stormt. Lekker warm onder de deken.quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:15 schreef Doedezemaar het volgende:
We wonen wel dichter bij 2 kusten, dus net ff heftiger, bijna net als op de Wadden, de Waddenzee ligt ook om de hoek
Oh nee, ik slaap slecht als het stormt. Vind het toch altijd wat beangstigend.quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:16 schreef Melting het volgende:
[..]
Dat is wel minder. Al slaapt het wel goed, vind ik, als het stormt. Lekker warm onder de deken.
Dat niet, maar van de week lag ik ook wakker van de herrie die de wind maakte.quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:18 schreef livelink het volgende:
[..]
Oh nee, ik slaap slecht als het stormt. Vind het toch altijd wat beangstigend.
Oei.... water onder de vordeur is wel vervelend.quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:19 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik heb echt slecht geslapen, zelfs met de ramen dicht hoorde je de wind enorm beuken en er vloog regelmatig wat door de lucht (en water onder de voordeur)
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:23 schreef livelink het volgende:
Dit hoor ik absoluut voor het eerst.
De Rolling Stones?quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:24 schreef livelink het volgende:
Ticket to ride van het bekende viertal
Die anderequote:Op donderdag 25 januari 2024 19:25 schreef Melting het volgende:
[..]
De Rolling Stones?
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:30 schreef livelink het volgende:
Ik heb vandaag de hele dag met twee verschillende schoenen gelopen. Mijn zoon zei het pas toen ik de deur uit wilde gaan om boodschappen te gaan doen. Ik had het zelf totaal niet door. Maar ja, het boeide verder ook niet echt, maar nu ben ik bang dat ik gisteren op kantoor ook twee verschillende schoenen aan had.
Waarschijnlijk helemaal nietquote:Op donderdag 25 januari 2024 19:31 schreef Melting het volgende:
[..]![]()
Kun je je voorstellen wanneer je er achter gekomen was, wanneer je zoon niets gezegd had.
quote:
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:40 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik ben ook wel eens met 2 verschillende laarsjes naar mijn werk gegaan, kennelijk kwam de hakhoogte overeen
Nope, dat zien mensen helemaal nietquote:Op donderdag 25 januari 2024 19:41 schreef Melting het volgende:
[..]![]()
Werd er iets van gezegd bij je?
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:42 schreef Symphonic het volgende:
Pfffffffff
Ow Sjonnie kweel een liedje voor mij alleen
Ja, dat was het bij mij ook.quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:40 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik ben ook wel eens met 2 verschillende laarsjes naar mijn werk gegaan, kennelijk kwam de hakhoogte overeen
Ach, het was meer dan niets.quote:
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:45 schreef livelink het volgende:
Monty Python - Always look on the bright side
Het is net alsof de afbeelding wil benadrukken dat mijn titel niet volledig was.quote:
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:46 schreef livelink het volgende:
[..]
Het is net alsof de afbeelding wil benadrukken dat mijn titel niet volledig was.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:46 schreef livelink het volgende:
[..]
Het is net alsof de afbeelding wil benadrukken dat mijn titel niet volledig was.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:49 schreef livelink het volgende:
I'd rather go blind, maar volgens mij niet van Etta James. Ik zou Beth Hart gokken.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:56 schreef Doedezemaar het volgende:
Oh joy, weerverwachting is bijgesteld: vannacht windkracht 6
quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:56 schreef Doedezemaar het volgende:
Oh joy, weerverwachting is bijgesteld: vannacht windkracht 6
Dat is wel verstandig. Kunnen ze daar niet omwaaien?quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:57 schreef Doedezemaar het volgende:
Symph gaat nu toch de kliko’s maar weer tegen de zijkant van het huis zetten
Ja, je zit er ook niet op te wachten dat ze door de straat waaien inclusief vuilnis.quote:Op donderdag 25 januari 2024 19:57 schreef Doedezemaar het volgende:
Symph gaat nu toch de kliko’s maar weer tegen de zijkant van het huis zetten
Misschien wel, laatste storm bleven ze daar alledrie staan, maar als ze om gaan dan liggen ze in onze eigen tuin ipv dat de wind ze hier op de straat of tegen auto’s smijtquote:Op donderdag 25 januari 2024 19:57 schreef Melting het volgende:
[..]
Dat is wel verstandig. Kunnen ze daar niet omwaaien?
Ik dacht ook dat deze plaat zo heette, maar dat blijkt dus anders te zijn.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:00 schreef Doedezemaar het volgende:
Gert en Hermien Alle duiven op de dam
Ze hebben schietschijf er alvast omheen getekend.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:00 schreef Melting het volgende:
[..]
Ik dacht ook dat deze plaat zo heette, maar dat blijkt dus anders te zijn.
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:03 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ze hebben schietschijf er alvast omheen getekend.
Het waren visionairs bij CNR
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:04 schreef livelink het volgende:
Golden Earring - No more fairytails
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:03 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ze hebben schietschijf er alvast omheen getekend.
Het waren visionairs bij CNR
Er zit echt een overkill aan dingen in dit nummer. Net alsof ze tijdens het componeren dachten: "oh, dit kan er ook nog wel in!"quote:
Het was hun begintijd. Ze moesten nog leren, zullen we maar zeggen.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:09 schreef livelink het volgende:
[..]
Er zit echt een overkill aan dingen in dit nummer. Net alsof ze tijdens het componeren dachten: "oh, dit kan er ook nog wel in!"
Wel een goed nummer verder. Ook wel internationale klasse.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:09 schreef Melting het volgende:
[..]
Het was hun begintijd. Ze moesten nog leren, zullen we maar zeggen.
Je had hem op single?quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:13 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Deze heb ik zo vaak gedraaid vroeger
Heeft hij dat ook gezongen?quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:14 schreef livelink het volgende:
Toch weer een nummer dat ik door Paul de Leeuw heb leren kennen.
Ik ken niet zo heel veel nummers van hem. Waarschijnlijk omdat hij ook veel slechte nummers heeft gemaakt.quote:
Tja, ik hou wel van zijn stem.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:16 schreef Melting het volgende:
[..]
Ik ken niet zo heel veel nummers van hem. Waarschijnlijk omdat hij ook veel slechte nummers heeft gemaakt.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:21 schreef Doedezemaar het volgende:
Soldaat van Oranje gaat nu echt stoppen, koop de laatste kaarten
Oh ja, ik moest denken aan Rutger Hauerquote:Op donderdag 25 januari 2024 20:21 schreef Doedezemaar het volgende:
Soldaat van Oranje gaat nu echt stoppen, koop de laatste kaarten
Die lijkt me dan wel best mooi. Maar kaartjes zijn me wat te duur.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:22 schreef livelink het volgende:
Ik heb de musical niet gezien en ook nooit de behoefte gehad om hem te gaan zien, overigens.
En over 10 jaar roepen ze het nogquote:Op donderdag 25 januari 2024 20:21 schreef Melting het volgende:
[..]![]()
Dat roepen ze al 10 jaar volgens mij.
[ afbeelding ]
20 jaar geleden waren ze vast iets goedkoperquote:Op donderdag 25 januari 2024 20:23 schreef Melting het volgende:
[..]
Die lijkt me dan wel best mooi. Maar kaartjes zijn me wat te duur.
Totaal niet mijn genre. En heel eerlijk vind ik musicals toch vaak achteraf tegenvallen voor het geld. Ik heb er overigens best een hoop gezien, maar Soldaat van Oranje hoeft van mij gewoon niet.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:23 schreef Melting het volgende:
[..]
Die lijkt me dan wel best mooi. Maar kaartjes zijn me wat te duur.
Dat is wel lang.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:25 schreef Doedezemaar het volgende:
Hij duurt exclusief pauze bijna 3 uur, dus je krijgt wel waar voor je geld
Snel dan. Haast jequote:Op donderdag 25 januari 2024 20:26 schreef Melting het volgende:
[..]
Dat is wel lang.
Misschien toch maar eens proberen 1 van de laatste kaarten te bemachtigen.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:26 schreef livelink het volgende:
Het gaat vanavond van feest der herkenning naar nummers die ik echt nooit eerder heb gehoord.
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:29 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Ik ken dit wel, maar ook weer geen idee van wie en wat
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:31 schreef livelink het volgende:
Weer een shuffle, maar dit keer van The Rolling Stones
quote:
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:35 schreef Symphonic het volgende:
Dit speel ik mee met mijn ogen dicht, maar vraag me niet hoe dit heet.
Het is in ieder geval Herb
quote:
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:45 schreef livelink het volgende:
oh, dit ken ik wel. Maar kom er niet op.
Oh, ja.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:50 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Madness. Briljante versie ook
quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:52 schreef Doedezemaar het volgende:
Some velvet morning Lee Hazelwood
quote:
Dank je.quote:Op donderdag 25 januari 2024 20:54 schreef livelink het volgende:
Mooi nummer weer, Melting. Bijzonder wel.
Oh, ik dacht inderdaad aan The blue Diamonds, maar had dit niet van hen verwacht.quote:
Same here.je hoort dat ze beinvloed zijn door de Everly Brothersquote:Op donderdag 25 januari 2024 20:59 schreef livelink het volgende:
[..]
Oh, ik dacht inderdaad aan The blue Diamonds, maar had dit niet van hen verwacht.
Goedemorgen livelink.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 07:49 schreef livelink het volgende:
Goedemorgen! De dag begon al goed. In de regen naar de bus en vervolgens heeft de bus een aanrijding. Gelukkig alleen materiële schade, maar ik ben nu dus maar weer terug naar huis.
Dit is overmacht. Kun jij toch niets aan doen?quote:Op vrijdag 26 januari 2024 07:50 schreef livelink het volgende:
Nu nog regelen dat ik geen gezeur krijg met mijn businesscard, terwijl ik niet op kantoor ben.
Nee, maar ik moet het wel melden, denk ik.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 07:52 schreef Melting het volgende:
[..]
Dit is overmacht. Kun jij toch niets aan doen?
Ik zou het niet melden. Als zij er niet mee komen, is het ook goed.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 07:53 schreef livelink het volgende:
[..]
Nee, maar ik moet het wel melden, denk ik.
Met die kaart klok je toch niet in op kantoor?quote:Op vrijdag 26 januari 2024 07:50 schreef livelink het volgende:
Nu nog regelen dat ik geen gezeur krijg met mijn businesscard, terwijl ik niet op kantoor ben.
Nee, het gaat erom dat mijn werk die factuur krijgt en dus nu betaalt voor een reis terwijl ik niet op kantoor ben. Thuiswerkvergoeding declareer ik nooit, dus ze hoeven niet dubbel voor me te betalen. Ze kunnen me dus hooguit deze reis inhouden. Ik heb het braaf gemeld. Ik hoor wel wat ze doen, het gaat maar om hooguit 5 euro of zo. Daar kan ik niet wakker van liggen.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 08:28 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Met die kaart klok je toch niet in op kantoor?
Als je netjes uitgecheckt hebt, dan is er hooguit een niet gemaakte rit die je terug kan vorderen…
Goedemorgen…
Aan overmacht kan je niks doen en die niet gemaakte reis kan je melden bij de NS (of de eventueel andere kaartverstrekker) en terugvorderen.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 08:41 schreef livelink het volgende:
[..]
Nee, het gaat erom dat mijn werk die factuur krijgt en dus nu betaalt voor een reis terwijl ik niet op kantoor ben. Thuiswerkvergoeding declareer ik nooit, dus ze hoeven niet dubbel voor me te betalen. Ze kunnen me dus hooguit deze reis inhouden. Ik heb het braaf gemeld. Ik hoor wel wat ze doen, het gaat maar om hooguit 5 euro of zo. Daar kan ik niet wakker van liggen.
Ah, ik mag mijn businesscard overal voor gebruiken.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 08:59 schreef livelink het volgende:
Nee, ik leg het denk ik niet goed genoeg uit. Ik mag mijn businesscard alleen gebruiken voor woon-werkverkeer. Maar vandaag heb ik hem dus gebruikt zonder op mijn werk te komen. Ik heb een andere eigen ov-kaart voor prive-reizen, maar die had ik niet bij me. Anders had ik de terugweg wel op eigen kosten gedaan.
Dat is beter geregeld. Zit je ook niet te hannessen met twee ov-kaarten.quote:Op vrijdag 26 januari 2024 12:29 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ah, ik mag mijn businesscard overal voor gebruiken.
Ik moet alleen 1 keer per week aangegeven of het een woon-werkverkeer reis was of dat het zakelijk (naar een andere locatie dan kantoor) of privé was.
Alleen privé reizen hoef ik te betalen (via inhouding op salaris, wel met 15% korting), de rest betaalt mijn werkgever en heb ik geen omkijken naar...
Oh, ik had het niet door. Prettig weekend!quote:Op vrijdag 26 januari 2024 18:02 schreef MadMaster het volgende:
Het was rustig tijdens de borrel.
Fijn weekend!
Oh, dat klinkt goed. Gewoon in jullie eigen woonplaats?quote:Op vrijdag 26 januari 2024 19:22 schreef Doedezemaar het volgende:
Wij waren Indiaas/Nepalees aan het eten, was lekker, heb nog een hele bak biryani mee naar huis genomen, want het was achterlijk veel
In Schagen, da’s een kwartiertje rijdenquote:Op vrijdag 26 januari 2024 20:24 schreef livelink het volgende:
[..]
Oh, dat klinkt goed. Gewoon in jullie eigen woonplaats?
Redelijk. Maar het is nu lekker weer. Dat is wel fijn.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 09:44 schreef anotherRandomdude het volgende:
[..]
Goedemorgen Melting
Hoe gaat het?
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 09:48 schreef Melting het volgende:
[..]
Redelijk. Maar het is nu lekker weer. Dat is wel fijn.
Ben niet helemaal fit. Dus vandaar redelijk.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 09:55 schreef anotherRandomdude het volgende:
[..]Hopelijk wordt redelijk gauw weer goed.
Qua weer begint het hier nu wat zonnig te worden, dus dat is inderdaad fijn.
Kon beter.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 09:57 schreef Melting het volgende:
[..]
Ben niet helemaal fit. Dus vandaar redelijk.
Gaat het daar wel goed?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar voor de rest gaat het gelukkig prima.
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 09:59 schreef anotherRandomdude het volgende:
[..]
Kon beter.Ai.... dat is inderdaad vervelend.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar voor de rest gaat het gelukkig prima.
Beterschap dan maar.
Fijn dat het voor de rest goed gaat.Ain't it funny how it is
You never miss it 'til it's gone away!
Bedanktquote:Op zaterdag 27 januari 2024 10:03 schreef Melting het volgende:
[..]
Ai.... dat is inderdaad vervelend.
Beterschap dan maar.
Fijn dat het voor de rest goed gaat.
Goede avond en welkom livelink.quote:
Zo oud al?quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:13 schreef livelink het volgende:
Ik was aan het stemmen voor de top '80 en was geschokt dat de 'nieuwste' nummers van ABBA eigenlijk van begin jaren '80 waren.
Ja, dat deed mij ook niks.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:14 schreef Melting het volgende:
[..]
Zo oud al?
Al vond ik het nummer dat ze vorig jaar uitgebracht hebben, nog niet de stijl van hun oudere nummers hebben. Ik miste iets.
Klopt. Al ben ik even de naam van die plaat kwijt.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:14 schreef livelink het volgende:
Dit soort nummers weet ik nooit wie het zingt. Volgens mij heeft André van Duin dit nog een keer gecoverd.
Hoeveel brandhaarden hebben wij nu al wel niet meegemaakt in de wereld? En deze sluimert ook gewoon nog.quote:
Ik dacht dat de mensheid tegenwoordig wel zo slim was om geen oorlog meer te voeren.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:21 schreef livelink het volgende:
[..]
Hoeveel brandhaarden hebben wij nu al wel niet meegemaakt in de wereld? En deze sluimert ook gewoon nog.
Tja, het is kennelijk toch nog steeds winstgevend om het wel te doenquote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:22 schreef Melting het volgende:
[..]
Ik dacht dat de mensheid tegenwoordig wel zo slim was om geen oorlog meer te voeren.
Ik denk ook vaak dat de mensen die een oorlog starten gewoon niet helemaal 100% zijn.
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:24 schreef livelink het volgende:
Het origineel van Het Dorp van Wim Sonneveld.
Het is ook een heel mooi nummer van Wim.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:26 schreef livelink het volgende:
Ik zing het gewoon in het Nederlands mee in mijn hoofd.
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:27 schreef livelink het volgende:
Herman Brood & His Romantics - Saturday Night
Zeker. Ook van meneer Ferrat trouwens.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:26 schreef Melting het volgende:
[..]
Het is ook een heel mooi nummer van Wim.
Zeker.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:27 schreef livelink het volgende:
[..]
Zeker. Ook van meneer Ferrat trouwens.
Ik heb echt geen idee. Ik heb nooit zoveel met Herman Brood gehad en heb hem dus ook nauwelijks gevolgd.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:27 schreef Melting het volgende:
Heeft Herman eigenlijk tot zijn einde met de Romantics gespeeld?
Ik vind al zijn nummers eigenlijk een beetje op elkaar lijkenquote:
Ik snap wat je bedoeld.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:32 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik vind al zijn nummers eigenlijk een beetje op elkaar lijken
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:33 schreef livelink het volgende:
Zo, het begin van dit nummer is precies hetzelfde als It's a man's world.
Die zijn er (nog) niet. Weet niet of ze nog komen.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:34 schreef livelink het volgende:
Dit soort artiesten weten DDM en Symph altijd.
DDM gaf aan dat ze schaatsen aan het kijken waren en dat Symph waarschijnlijk rond 22.30 zou inschakelen.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:35 schreef Melting het volgende:
[..]
Die zijn er (nog) niet. Weet niet of ze nog komen.
Ah.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:36 schreef livelink het volgende:
[..]
DDM gaf aan dat ze schaatsen aan het kijken waren en dat Symph waarschijnlijk rond 22.30 zou inschakelen.
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:45 schreef livelink het volgende:
Untill I kissed you en weer geen idee van de artiesten.
Of de ander is juist heel gastvrij.quote:
Zo kun je het ook zien inderdaad.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:47 schreef livelink het volgende:
[..]
Of de ander is juist heel gastvrij.
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:51 schreef livelink het volgende:
Willie Nelson met Julio Iglesias - To all the girls I loved before
quote:Op zaterdag 27 januari 2024 21:55 schreef livelink het volgende:
Coldplay - Hymne for the weekend misschien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |