Denk dat de woning ook een stuk meer waard is. Daarom net ook ingeschreven, rente zekerheden zijn nu beter in orde. Daarnaast een mooie inventieve erbij, voor mij in de buurt. Ben wel benieuwd in welk pand ze gaan komen.quote:Op dinsdag 30 januari 2024 12:01 schreef crowdfundingnederlan het volgende:
[..]
Maakt de investering veel interessanter imo. 2e hypotheek ipv alleen twee negatieve hyp. verklaringen.
Bovendien is de overwaarde op basis van WOZ.
Wat zijn jullie ervaringen momenteel met WOZ ten opzichte van de werkelijke waarde? In mijn omgeving zijn de werkelijke waardes en verkoopprijzen nog steeds fors boven WOZ.
Dat is zeker van een andere orde.quote:Op dinsdag 30 januari 2024 18:02 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Wel is hier door bepaalde leden vorige week een zeker crowdfund platform compleet afgefakkeld en zijn er zelfs AFM klachten ingediend. Misschien wel terecht, ik heb geen mening, maar dat is wel publiek schade toebrengen van een andere orde dan enkele keren constateren dat GVE leningen niet vol krijgt en vaak matige zekerheden biedt. Iets wat ze weten en ook actief aan het oplossen zijn.
Maar goed, genoeg gezegd, ik zal ff beetje dimmen met mn commentaar voorlopig. Een mens hoeft tenslotte niet alles er uit te flappen wat ie denkt
Het heeft even geduurd maar het wordt eindelijk wat minder zorgelijkquote:Op dinsdag 30 januari 2024 16:57 schreef Horsemen het volgende:
Er is bij Collin weer een stuk terugbetaald van Valentino Meerzorgen.
Er staat, als ik het even snel uitreken, na verkoop van de panden dus nog ongeveer 6,5% van de hoofdsom open.
Deze 6,5% is overigens ruimschoots aan rente ontvangen dus het project gaat uiteindelijk gelukkig geen geld kosten.
Tegeltjeswijsheid.quote:Op dinsdag 30 januari 2024 18:02 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
[..]
Wel is hier door bepaalde leden vorige week een zeker crowdfund platform compleet afgefakkeld en zijn er zelfs AFM klachten ingediend. Misschien wel terecht, ik heb geen mening, maar dat is wel publiek schade toebrengen van een andere orde dan enkele keren constateren dat GVE leningen niet vol krijgt en vaak matige zekerheden biedt. Iets wat ze weten en ook actief aan het oplossen zijn.
Maar goed, genoeg gezegd, ik zal ff beetje dimmen met mn commentaar voorlopig. Een mens hoeft tenslotte niet alles er uit te flappen wat ie denkt
Een beetje gelijk heeft hij wel. Een draad met de titel 'AFM meldingen over WvjG' kan ook onnodig voor onrust en uiteindelijk zelfs financiële schade leiden. Dat er onvrede was dat begrijp ik ook wel, maar een dergelijke AFM klacht (wat ik op zich al een vrij zwaar middel vind) zo explicitiet uitventen is wat minder. Dat had wat discreter gekund. Die titel komt hier nu geruime tijd dagelijks voorbij en heeft méér impact dan wat losse opmerkingen binnen een draad.quote:Op woensdag 31 januari 2024 07:21 schreef Zeghomaar het volgende:
[..]
Tegeltjeswijsheid.
Weten wat je zegt, is belangrijker dan zegen wat je weet.
Ik vind het hier eigenlijk nog vrij mild. De platformen zijn bedrijven die tevens het onze investeringen beheren. Zaken als met terugwerkende kracht afspraken aanpakken (regelmatig voorgekomen), het niet goed vastleggen van zekerheden of het dubieus afhandelen van defaults kan wat mij betreft niet hard genoeg afgestraft worden. Het nadeel van crowdfunding is namelijk dat het individu vaak maar van klein belang is t.o.v. de gehele crowd. Dus enkel met de gehele crowd kan je iets bereiken. Zelfde geldt voor meldingen bij AFM e.d. Die gaan toch harder lopen als er meer binnen komt.quote:Op woensdag 31 januari 2024 09:00 schreef obligataire het volgende:
[..]
Een beetje gelijk heeft hij wel. Een draad met de titel 'AFM meldingen over WvjG' kan ook onnodig voor onrust en uiteindelijk zelfs financiële schade leiden. Dat er onvrede was dat begrijp ik ook wel, maar een dergelijke AFM klacht (wat ik op zich al een vrij zwaar middel vind) zo explicitiet uitventen is wat minder. Dat had wat discreter gekund. Die titel komt hier nu geruime tijd dagelijks voorbij en heeft méér impact dan wat losse opmerkingen binnen een draad.
Ik denk dat dat wel meevalt. De afkorting van de platformnaam in de titel zegt buiten de vaste bezoekers van dit forum sowieso bijna niemand iets.quote:Op woensdag 31 januari 2024 09:00 schreef obligataire het volgende:
[..]
Een beetje gelijk heeft hij wel. Een draad met de titel 'AFM meldingen over WvjG' kan ook onnodig voor onrust en uiteindelijk zelfs financiële schade leiden. Dat er onvrede was dat begrijp ik ook wel, maar een dergelijke AFM klacht (wat ik op zich al een vrij zwaar middel vind) zo explicitiet uitventen is wat minder. Dat had wat discreter gekund. Die titel komt hier nu geruime tijd dagelijks voorbij en heeft méér impact dan wat losse opmerkingen binnen een draad.
Maar dat is wel de doelgroep. En het staat voor altijd op internet.quote:Op woensdag 31 januari 2024 10:48 schreef OpDieFiets het volgende:
[..]
Ik denk dat dat wel meevalt. De afkorting van de platformnaam in de titel zegt buiten de vaste bezoekers van dit forum sowieso bijna niemand iets.
Linkjequote:Op dinsdag 30 januari 2024 09:44 schreef NaRegenDeZon het volgende:
Denk er over om deze mee te nemen. https://www.collincrowdfund.nl/young-office-interiors-b-v/
Wie zit er in https://www.collincrowdfu(...)99ae0df7f4ecf624235f en hoe is het betaal gedrag geweest op deze lening ? Is er ook tijdens corona gewoon doorbetaald?
Tnx! Ik doe mee. Hij verkoopt een m.i. zeer nuttig produkt. Overlast door telefoneren is een groot probleem op kantoren waar mensen dicht op elkaar zitten.quote:Op woensdag 31 januari 2024 11:14 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Linkje
https://url42.collincrowd(...)cHU-2F4KzixeaQ-3D-3D
De ton die op de vorige lening als zekerheid is gevestigd lijkt ook niet nodig om de vorige lening af te lossen. Op papier niet dekkend, in praktijk waarschijnlijk wel.quote:Op woensdag 31 januari 2024 11:26 schreef obligataire het volgende:
De overwaarde is niet dekkend maar dat zal snel oplopen doordat er zowel in de Nil*ian lening als op deze lening wordt betaald. Dat gaat dan 2x zo snel m.i.
Zijn balans ziet er ook netjes uit met 44% Eigen vermogen.
Het Parc zit al bijna vol. Nog 8K te gaan voor de liefhebbers.quote:Op woensdag 31 januari 2024 12:56 schreef ShowMeTheMoney het volgende:
Wat zouden we toch moeten zonder die linkjes! Om 11.00 klaarzitten met het plebs?
Wat mij betreft publiceren ze in dit geval ook gewoon hoe de uitslag tot stand is gekomen.quote:Op woensdag 31 januari 2024 13:27 schreef Bobby100 het volgende:
Ik trek de integriteit van CCF niet in twijfel, maar ik ben wel verbaasd over de stemmingsuitslagen.
ECI M*chinery en de tapperij allebei 95-97% voor, terwijl ik het wel erg coulante voorstellen vind. Dat er een meerderheid voor zou stemmen had ik wel verwacht, maar niet met zulke percentages.
zou inderdaad meer duidelijkheid geven. Als er bijvoorbeeld maar een laag "opkomstpercentage" is en een investeerder die een halve ton heeft ingelegd stemt voor of tegen, verklaart dat grotendeels de uitslag.quote:Op woensdag 31 januari 2024 13:43 schreef escortmk2 het volgende:
[..]
Wat mij betreft publiceren ze in dit geval ook gewoon hoe de uitslag tot stand is gekomen.
Excelletje met 3 kolommen: investeerdersnummer (of evt alleen de laatste 3 cijfers daarvan) - bedrag - ja/nee/niet gestemd.
Dan kan iedereen voor zichzelf controleren of de stemming correct is verwerkt en kan je ook zien dat de totale uitslag klopt.
Een bepaalde extra vorm van transparantie (rekening houdend met avg etc.) zou wat mij betreft wel wenselijk zijn, al was het maar om te zien of bijvoorbeeld investeerder met hoge inleg anders stemmen dan investeerders met lage inleg (of juist niet), of er veel of weinig gestemd is en misshcien uiteindelijk ook wel om beter begrip te krijgen voor de gemaakte cq. voorgestelde keuzes. Hetzelfde bij recovery, we krijgen (meestal) alleen te zien wat het uiteindelijk netto heeft opgeleverd, maar in het kader van transparantie (en begrip vragen voor de effort en kosten van recovery) zou de bruto opbrengst, kostenverdeling en netto resultaat ook meer inzicht en mogelijk begrip voor bepaalde keuzes kunnen geven.quote:Op woensdag 31 januari 2024 13:43 schreef escortmk2 het volgende:
[..]
Wat mij betreft publiceren ze in dit geval ook gewoon hoe de uitslag tot stand is gekomen.
Excelletje met 3 kolommen: investeerdersnummer (of evt alleen de laatste 3 cijfers daarvan) - bedrag - ja/nee/niet gestemd.
Dan kan iedereen voor zichzelf controleren of de stemming correct is verwerkt en kan je ook zien dat de totale uitslag klopt.
Ik mis inderdaad ook meer dan de helft van de betalingen. Was al iets later dan anders. Maar goed, dat kan gebeuren. Benieuwd hoe snel ze het gaan herstellen.quote:Op woensdag 31 januari 2024 14:15 schreef KrekelJapie het volgende:
Eerste uitbetaling van WvjG via OPP is niet compleet. Slechts 37% van de verwachte projecten is overgemaakt.
Mail gestuurd en meteen antwoord ontvangen.quote:Op woensdag 31 januari 2024 14:15 schreef KrekelJapie het volgende:
Eerste uitbetaling van WvjG via OPP is niet compleet. Slechts 37% van de verwachte projecten is overgemaakt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wel vreemd dat niemand hiervan een mail heeft ontvangen....
quote:Op woensdag 31 januari 2024 15:06 schreef crowd-fundi het volgende:
[..]
Mail gestuurd en meteen antwoord ontvangen.Bijzonder dat ze weten dat er een probleem is met de reeds verstuurde mail en dan niet alsnog een mail eruit sturen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wel vreemd dat niemand hiervan een mail heeft ontvangen....
Bij de tapperij had ik precies hetzelfde gevoel, dacht dat er meer mede-tegenstemmers zouden zijn.quote:Op woensdag 31 januari 2024 13:27 schreef Bobby100 het volgende:
Ik trek de integriteit van CCF niet in twijfel, maar ik ben wel verbaasd over de stemmingsuitslagen.
ECI M*chinery en de tapperij allebei 95-97% voor, terwijl ik het wel erg coulante voorstellen vind. Dat er een meerderheid voor zou stemmen had ik wel verwacht, maar niet met zulke percentages.
Weet je, ze zitten bovenop het dossier en kennen alle details en problematiek. Ik moet echt overtuigd zijn dat mijn belangen geschaad zijn wil ik tegen stemmen maar de ervaring heeft me geleerd al die jaren dat ze daar toch wel de juiste keuzes maken. Vaak is geduld de beste oplossing gebleken. Je kunt dingen vaak niet forceren.quote:Op woensdag 31 januari 2024 16:39 schreef Thomas88 het volgende:
[..]
Bij de tapperij had ik precies hetzelfde gevoel, dacht dat er meer mede-tegenstemmers zouden zijn.
Na een jaar van slecht betaalgedrag en maar 15% vd verkoopopbrengst aanwenden ter aflossing op de lening was ik persoonlijk wel even klaar met kansen geven. Maar blijkbaar 1 vd weinige gezien mijn iets hogere begin inleg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |