Hou dan gewoon zelf ook je kop met je gespeculeerquote:Op woensdag 17 januari 2024 07:39 schreef matthijst het volgende:
[..]
Nee, helemaal niet. Maar misschien niet met je vingertje wijzen naar reacties om de ene kant om vervolgens zelf voor de andere kant hetzelfde te doen: "ze zagen er niet uit als tokkies".
Hou dan gewoon je kop tot het hele verhaal bekend is, als je zo van feiten houdt. Niet dat er een excuus voor moord is.
[..]
Triest ja, en dat er zoveel sympathie is geeft te denken: wat zit er verder achter dit verhaal. Die lui in het dorp staan niet standaard te klappen bij elke moord lijkt me.
Dus wat zegt dan 1 foto van het vrouwelijke slachtoffer over of het al dan niet tokkies waren?
En ook hier: niet dat er een excuus voor moord is.
Steun aan een moordenaar is wat anders dan steun aan slachtoffers en nabestaanden natuurlijk. Ik hoop dat jij dat zelf inziet.quote:Dus vanwaar die verhevenheid over steun Richard en Ingrid op Facebook, als ze vervolgens hetzelfde doet over de slachtoffers.
Een ander moet z’n kop houden en mag niet speculeren maar ondertussen post je wel zelf dit.quote:Misschien was die gast zelf het afgelopen jaar wel geobsedeerd met z'n slachtoffers.
De bevolking van Weiteveen denkt dat dit met een sisser af gaat lopenquote:Op woensdag 17 januari 2024 09:11 schreef NoCigar het volgende:
Nou, wat denken we? Ik zet in op een veroordeling 20 jaar tot levenslang, mits de rechter geen reden ziet voor een TBS-maatregel. Levenslang is dacht ik wel gebruikelijk voor een dubbele moord en indien dat hier het geval is lijkt me het wel terecht.
Is er een referendum geweest?quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:13 schreef Bezsen het volgende:
[..]
De bevolking van Weiteveen denkt dat dit met een sisser af gaat lopen
Meervoudige doodslag? Denk het niet.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:12 schreef FlippingCoin het volgende:
Ik denk dat die over 12 jaar weer bij zijn gezin aan tafel zit.
Iemand in koele bloede executeren na een achtervolging gaat toch sowieso geen doodslag wordenquote:Op woensdag 17 januari 2024 09:14 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Meervoudige doodslag? Denk het niet.
Dat is wel heel erg dom van haar. Ze bekend dus al dat hij het met haar besproken heeft.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Die vrouw gaf in het filmpje ook nog aan dat zij hem op andere gedachten wilde brengen. Helpt ze met haar feesboek livestream toch mooi mee aan een veroordeling op basis van moord met voorbedachte rade.
Bekendquote:Op woensdag 17 januari 2024 09:18 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat is wel heel erg dom van haar. Ze bekend dus al dat hij het met haar besproken heeft.
Zou ik ze wel gunnen. Dat de rust maar weer wederkeert in dat boerendorpje. Alleen maar liefde voor ze sowieso.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:12 schreef FlippingCoin het volgende:
Ik denk dat die over 12 jaar weer bij zijn gezin aan tafel zit.
wel met een pvv-rechterquote:Op woensdag 17 januari 2024 09:14 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Meervoudige doodslag? Denk het niet.
Desktop heeft geen darkmode.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:19 schreef Caland het volgende:
[..]
Al besproken en tevens geen darkmode @:zipportal
Verworpen
@Tedquote:Op woensdag 17 januari 2024 09:21 schreef Caland het volgende:
[..]
Jawel.
Alleen fok niet, blijven doneren.
Zijn geestelijke gesteldheid zal onderzocht worden.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:11 schreef NoCigar het volgende:
Nou, wat denken we? Ik zet in op een veroordeling 20 jaar tot levenslang, mits de rechter geen reden ziet voor een TBS-maatregel. Levenslang is dacht ik wel gebruikelijk voor een dubbele moord en indien dat hier het geval is lijkt me het wel terecht.
Ik denk niet dat je een lagere straf krijgt omdat je veel sympathie krijgt als moordenaarquote:Op woensdag 17 januari 2024 09:23 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Zijn geestelijke gesteldheid zal onderzocht worden.
Maar weet het niet, stel dat hij veel sympathie blijft houden bij veel mensen die daar aandacht voor vragen, zou het zomaar eens korter kunnen worden. Heb het idee dat wat het in de samenleving teweeg brengt wel eens meespeelt in een uitspraak. Stel dat hij niet ontoerekeningsvatbaar wordt verklaard, er nooit eerder iets met hem is gebeurd, hij veel sympathie heeft bij veel mensen en dat de slachtoffers ook geweld hebben gebruikt en een groot aandeel hadden, Tsja. Dat kan invloed hebben op de uitspraak.
Maar het kan heel anders zitten hoor, en dan wordt het wel langer zitten.
Daar wordt in dit soort gevallen nou juist geen rekening mee gehouden. Of nouja, een 100% kans dat de rechters een geschokte samenleving gaan benoemen, iets dat eerder strafverzwarend werkt.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:23 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Zijn geestelijke gesteldheid zal onderzocht worden.
Maar weet het niet, stel dat hij veel sympathie blijft houden bij veel mensen die daar aandacht voor vragen, zou het zomaar eens korter kunnen worden. Heb het idee dat wat het in de samenleving teweeg brengt wel eens meespeelt in een uitspraak.
Daar hoor je inderdaad niks meer over.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:25 schreef tja77 het volgende:
Maar is dat derde slachtoffer al een feit?
Man en vrouw zijn doodgeschoten maar blijkbaar een derde slachtoffer gestoken met een mes. Dat zou wel het bloed aan z’n handen verklaren.
Dat ging rond inquote:Op woensdag 17 januari 2024 09:25 schreef tja77 het volgende:
Maar is dat derde slachtoffer al een feit?
Man en vrouw zijn doodgeschoten maar blijkbaar een derde slachtoffer gestoken met een mes. Dat zou wel het bloed aan z’n handen verklaren.
Die appgroepen zijn sowieso flauwekul want die spraken eerst over meerdere Polen.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:26 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat ging rond inappgroepen
Beetje zelfde laken een pak als al die twitterdetectives die aangeven dat deze man jarenlang getreiterd is terwijl dat stel er pas een jaar woont.
Dat past dan ook beter in het narratief van die tokkies.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:27 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Die appgroepen zijn sowieso flauwekul want die spraken eerst over meerdere Polen.
3 november.quote:Op woensdag 17 januari 2024 08:38 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ok dan ben je niet helemaal goed in je bovenkamer als je dat nu post.
Je gaat lekker maat!! Lekker kankeren op het volk !!quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:33 schreef NoCigar het volgende:
Je weet natuurlijk niet of veel sympathie van het PVV-electoraat vanuit de samenleving invloed heeft op de strafmaat, of zal hebben. Zonder verzachtende omstandigheden (een element van zelfverdediging, zeer ernstige treiterijen door de slachtoffers, stoornis) zet ik in op 25 jaar tot levenslang.
Te dom om te poepen jij. Of niet?quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:10 schreef tja77 het volgende:
[..]
Hou dan gewoon zelf ook je kop met je gespeculeer
Zie boven. Brainpower.quote:Een ander moet z’n kop houden en mag niet speculeren maar ondertussen post je wel zelf dit.
Dat was precies mijn punt: "Hou dan gewoon je kop tot het hele verhaal bekend is, als je zo van feiten houdt.."quote:Niks met speculeren maar ga niet lopen mekkeren als een ander hetzelfde doet.
quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:36 schreef streamjohan het volgende:
Valt het niemand op dat Ries hevig onder invloed lijkt op het filmpje? Vrouwtje filmt ook racend met 143 km/u met handy in hand?
Adrenaline?quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:36 schreef streamjohan het volgende:
Valt het niemand op dat Ries hevig onder invloed lijkt op het filmpje? Vrouwtje filmt ook racend met 143 km/u met handy in hand?
Moord is moord. Hij heeft 2 mensen vermoord, die mag lang weggestopt worden.quote:Op woensdag 17 januari 2024 08:40 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Laten we hopen dat het mild wordt. Misschien met een enkelband ofwat.
Moet wel zeggen dat doden ook doden is... Moeilijk moeilijk... Rechter moet maar beslissen uiteraard.
Ja, compleet normaal om dit met je zoon te doen.quote:
Ik ben je maat niet.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:34 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Je gaat lekker maat!! Lekker kankeren op het volk !!
Ja natuurlijk ff de eigen straat schoonborstelen.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Die vrouw gaf in het filmpje ook nog aan dat zij hem op andere gedachten wilde brengen. Helpt ze met haar feesboek livestream toch mooi mee aan een veroordeling op basis van moord met voorbedachte rade.
Enkelbandje en een weekje graffiti verwijderenquote:Op woensdag 17 januari 2024 09:42 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Moord is moord. Hij heeft 2 mensen vermoord, die mag lang weggestopt worden.
Hij heeft bewust een pippa gehosseld om ze te poppen.
Hartverscheurend om te zien, maar kan net zo goed een gek zijn die ze volledig ziet vliegen.quote:Op woensdag 17 januari 2024 08:44 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Nou dat vind ik niet direct raar. Twee hartverscheurende filmpjes van de dader en zijn vrouw, vlak na elkaar. Ik kan me best voorstellen dat mensen daar emotioneel op reageren. Mijn eerste reactie was ook wat is die man enorm in de steek gelaten door de instanties. Maar hoe meer ik er nu nuchter naar kijk hoe meer ik de indruk krijg dat de dader toch ook zelf een behoorlijk aandeel heeft gehad in de aanloop en er vreemd gedrag op nahoudt. En uiteindelijk heeft hij toch twee mensen met jonge kinderen afgeknald.
Dat denkt ze dat ze dat doet. Maar ze had beter de politie in kunnen lichten van wat haar man van plan was om te doen.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:44 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Ja natuurlijk ff de eigen straat schoonborstelen.
Hij heeft en gebruikt een schietwapen. Ook al is hij een boekhouder, dit is not done in Nederland.quote:
Wat speculeer je nou? Hoe weet je zo zeker dat zij wist wat Richard van plan was?quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:46 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat denkt ze dat ze dat doet. Maar ze had beter de politie in kunnen lichten van wat haar man van plan was om te doen.
Als ze dat niet al had gedaan maar ik ga er van uit van niet.
Omdat mevrouw dat zelf sterk impliceert in haar filmpje?quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:48 schreef NoXia het volgende:
[..]
Wat speculeer je nou? Hoe weet je zo zeker dat zij wist wat Richard van plan was?
Soms is het handig een topic eerst even door te lezen waar het nu over gaat ipv met gestrekt been erin te gaanquote:Op woensdag 17 januari 2024 09:48 schreef NoXia het volgende:
[..]
Wat speculeer je nou? Hoe weet je zo zeker dat zij wist wat Richard van plan was?
Kijk alles wijst erop dat het niet de meest slimme mensen zijn.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:46 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Dat denkt ze dat ze dat doet. Maar ze had beter de politie in kunnen lichten van wat haar man van plan was om te doen.
Als ze dat niet al had gedaan maar ik ga er van uit van niet.
Net nog heerlijk zitten kleien, ik kan je best een foto toesturen als je interesse hebt?quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:37 schreef matthijst het volgende:
[..]
Te dom om te poepen jij. Of niet?
Ik klaag niet over speculeren. Ik vind dat gespeculeer wel mooi![]()
Ik erger me aan users die huilen over speculeren maar het dan zelf wel doen "want op de foto had ze een Barbie pyjama aan en knuffelde ze een cavia. Die is lief en geen tokkie"..
[..]
Zie boven. Brainpower.
[..]
Dat was precies mijn punt: "Hou dan gewoon je kop tot het hele verhaal bekend is, als je zo van feiten houdt.."
--> van mij hoeven die feiten niet. Die hoor je over een paar maanden wel. Maar áls je daar schijnbaar wel aan hecht, ga dan zelf ook niet lopen speculeren op basis van een foto![]()
Het speculeren begint al met het feit dat de slachtoffers de stempel “tokkie” opgedrukt krijgen. Als je dat gaat proberen te weerleggen aan de hand van een foto, lukt je dat niet nee. Maar je zou het niets eens hoeven proberen te weerleggen. Want of het wel of geen tokkies zijn, is ten eerste niet bewezen, en ten tweede niet relevant. Feit is dat er 2 mensen vermoord zijn en er opvallend veel steun is voor de moordenaar en weinig sympathie voor de slachtoffers en nabestaanden.quote:ga dan zelf ook niet lopen speculeren op basis van een foto
Ik heb er de ballen verstand van, maar het wapen van zoontje is waarschijnlijk geen vuurwapen (hij houdt ook nog eens de loop vast, dat laat je een kind al helemaal niet doen met een vuurwapen).quote:Op dinsdag 16 januari 2024 23:54 schreef Leandra het volgende:
Ik vind die foto van hem en zijn zoontje met vuurwapens niet heel onschuldig overigens.
Maar gut oh gut, bij "de Polen" waren honkbalknuppels meegenomen door de politie.
Toch bijzonder dat die Richard dan gewoon vuurwapens kon hebben.
Ik schiet samen met mijn zoon ook wel eens met de luchtbuks op het eigen terrein. Mag volgens de wet en er is niks mis mee.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:46 schreef Idisrom het volgende:
[..]
Hij heeft en gebruikt een schietwapen. Ook al is hij een boekhouder, dit is not done in Nederland.
Ik denk niet dat hij nog vrijkomt, 20 jaar en daarna TBS.
De huizen zijn niet duur in Weiteveen.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 21:52 schreef Leandra het volgende:
[..]
Vandaag precies een jaar geleden verkocht, de overdracht naar ik aanneem, want het huis kwam in september 2022 te koop en was een paar weken later "verkocht".
Een overdracht in januari 2023 is dan niet vreemd.
https://www.oozo.nl/wonin(...)rgerweg-49-weiteveen
https://drimble.nl/adres/weiteveen/7765AE/bargerweg-49.html
Als je er vanuit gaat dat ze het volledig gefinancierd hebben wellicht niet, maar als de helft overwaarde was en de rest hypotheek dan praat je ineens over een heel ander percentage dat iemand wellicht kan financieren.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:01 schreef Wotte het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. De waarschijnlijkheid dat het echt een onoverkomelijke probleem is, wat mogelijk ten grondslag zou liggen aan hun vermeende gedrag, schat ik niet heel hoog in. Als je de verhalen mag geloven betreft de oorzaak een geschil over 10% van de woningwaarde. Dat lijkt me niet bijzonder excessief.
Ik waardeer je eerlijkheid. Maar het is natuurlijk ook een deel eigen verantwoordelijkheid.quote:Op woensdag 17 januari 2024 02:03 schreef Rnie het volgende:
Ik had echt een hele andere voorstelling van het vrouwelijke slachtoffer. Door al die domme ongefundeerde steunbetuigingen ga je onbewust denken dat het gezin eruit zouden zien als tokkies in het kwadraat.
Dit is dus ook wat het internet met je doet.
Nee, dat doet ze volgens mij niet.quote:Op woensdag 17 januari 2024 09:48 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Omdat mevrouw dat zelf sterk impliceert in haar filmpje?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |