Vraag het me gewoon af. Gaat dat vandaag erbij lukken?quote:
Eerste ronde Tour Down Under en die 2 Spaanse koersjes die tegelijkertijd zijn, lijkt me.quote:Op maandag 15 januari 2024 07:58 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Vraag het me gewoon af. Gaat dat vandaag erbij lukken?
Zoals eerder aangegeven was dit een concept van ander spel en mag je hier mee doen wat we normaal altijd doen.quote:Op maandag 15 januari 2024 08:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
En lijkt me handig om altijd 3 koersen in een ronde te hebben (of 2 waarvan je wel vrij zeker weet wat ze doorgaan: OS in 1 ronde en Parijs tegen Nice en Tirreno tegen Adriatico in 1 ronde is prima). Anders heb je gedoe als er 1 rondje ineens niet doorgaat, dan heb je een ronde van 1 koers en dat is wel erg mager, zeker als het geen rittenkoers is.
Ik zou zelf aanhouden: Ronde bestaat uit minimaal 2 rittenkoersen of 3 koersen en maximaal 3 rittenkoersen of 5 koersen, met misschien een uitzondering voor OS en WK.
Ik flans er even wat getalletjes achter danquote:Op maandag 15 januari 2024 08:41 schreef knijn1985 het volgende:
[..]
Zoals eerder aangegeven was dit een concept van ander spel en mag je hier mee doen wat we normaal altijd doen.
GT's dus gewoon 1 ronde ook
Dat is niet besproken en had ik wel graag willen weten inderdaad. Ik zou nu zo veel mogelijk vasthouden aan de indeling zoals we gewend zijn.quote:Op maandag 15 januari 2024 08:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik ga maar even de vraag stellen: Is het vooraf besproken/vastgelegd dat GTs 3 ronden zouden zijn? Dat maakt voor sommigen die nooit inzetten op de GTs wel wat uit zegmaar.
Ik weet wel dat het vorig jaar als idee eens benoemd is en ik vind de optie 2 ronden (3 vind ik wat ruim) best een goede, maar misschien handig om dat soort dingen vooraf vast te leggen.
Misschien is het sowieso voor volgend seizoen beter om de kalender vooraf vast te leggen. Ik zie wel meer dingen waar je als bieder best rekening mee kan houden (FW en LBL in 1 ronde bijvoorbeeld)
Wat is je idee dan? Rit 1 tm 10 in 1 ronde en 11 tm 20/21 in ronde 2, met de eindklassementen? Vind dat wel beetje random hoor.quote:Op maandag 15 januari 2024 08:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik flans er even wat getalletjes achter danHad niet begrepen dat dit een kopietje was.
Ben overigens voor volgend jaar wel voorstander van 2 ronden per GT.![]()
2x loten en gewoon 2x dezelfde score (maar dan tegen verschillende tegenstanders). Punten voor doelsaldo tellen 1x (punten zijn dus de helft van wat het nu is, geen idee of dat kan)quote:Op maandag 15 januari 2024 08:47 schreef franklop het volgende:
[..]
Wat is je idee dan? Rit 1 tm 10 in 1 ronde en 11 tm 20/21 in ronde 2, met de eindklassementen? Vind dat wel beetje random hoor.
Ik ben tegen.quote:Op maandag 15 januari 2024 08:43 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik flans er even wat getalletjes achter danHad niet begrepen dat dit een kopietje was.
Ben overigens voor volgend jaar wel voorstander van 2 ronden per GT.![]()
Zie mijn bericht op vraag over kalender. Dit is eigenlijk nooit ter sprake geweest ook.quote:Op maandag 15 januari 2024 08:56 schreef Felagund het volgende:
Mij maakt het niet veel uit, maar ik denk dat het wel het beste om dit duidelijk te maken voor de biedingen starten. Niet nu pas.
Nou zou ik er zelf niet echt veel mee bezig zijn, daar heb ik het inzicht niet voorquote:Op maandag 15 januari 2024 08:20 schreef Mexicanobakker het volgende:
Misschien is het sowieso voor volgend seizoen beter om de kalender vooraf vast te leggen. Ik zie wel meer dingen waar je als bieder best rekening mee kan houden (FW en LBL in 1 ronde bijvoorbeeld)
De kalender is wel vaker niet precies bekend geweest voor de eerste biedronde volgens mij, maar het stramien is ook altijd hetzelfde geweest dus dat maakt weinig uit. Als je grote aanpassingen wil maken moet je dat aan het eind van dit jaar bespreken.quote:Op maandag 15 januari 2024 08:58 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Nou zou ik er zelf niet echt veel mee bezig zijn, daar heb ik het inzicht niet voor![]()
maar de kalender zou zéker vooraf bekend moeten zijn inderdaad, dat zou zelfs redelijk vanzelfsprekend moeten zijn. Lastig om een team te maken als je niet eens echt weet waar je hem precies voor maakt.
Maar goed, dat is inderdaad iets voor 2025 in dit geval.
Einde discussiequote:Op maandag 15 januari 2024 08:57 schreef knijn1985 het volgende:
[..]
Zie mijn bericht op vraag over kalender. Dit is eigenlijk nooit ter sprake geweest ook.
Dan geef je 3 extra rondes op daarvoor, dan zijn GT bijna 10% van het totaal. Zou ik veel vinden.quote:Op maandag 15 januari 2024 08:52 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
2x loten en gewoon 2x dezelfde score (maar dan tegen verschillende tegenstanders). Punten voor doelsaldo tellen 1x (punten zijn dus de helft van wat het nu is, geen idee of dat kan)
Ja, twee speelrondes tegelijk zou idealiter wel het maximum moeten zijn. Maar goed, er zijn zoveel koersen dat het soms lastig is om het te ontwijken denk ik, respect voor degene die zo'n kalender maaktquote:Op maandag 15 januari 2024 09:04 schreef hhh38 het volgende:
Wat ik wel fijn zou vinden is als koersen die verplaatst worden gedurende het seizoen dan ook in een andere speelronde vallen. Afgelopen jaar waren er op een gegeven moment volgens mij 5 speelrondes tegelijk bezig omdat we nog op 2 uitgestelde koersen moesten wachten. Maakt het spel nogal onoverzichtelijk.
19.59 krijg je hem.quote:Op maandag 15 januari 2024 09:33 schreef knijn1985 het volgende:
Kan iedereen proberen een beetje op tijd aan te leveren zodat we de volgende ronde snel kunnen doen?
@:aguero
@:dale__Cooper
@:deluna
@:faraday01
@:felagund
@:franklop
@:Max23
@:maxi-mus
@:Pino112
@:rellende_rotscholier
@:sabata
@:skysherrif
Ziet er op het eerste oog goed uit. Misschien WK tijdrit en wegrit verdelen over 2 speelrondes ipv in dezelfde?quote:Op maandag 15 januari 2024 09:36 schreef Mexicanobakker het volgende:
https://www.dropbox.com/s(...)ciydvrqvy95cqlm&dl=0
Ik denk dat jullie deze kalender kunnen zien?
NKs zijn officieel nog niet bekend. Vorig jaar waren alle relevante NKs (Belgie/Denemarken/Slovenië/Italië/Nederland/Frankrijk/Spanje/VS/GB) in die week. Australië is al geweest als het goed is.
Transferperiode lijkt mij het handigst direct na TDS, maar geen idee of dat voor knijn ook het handigste is. Dat moet hij zelf maar even zeggen.
__
Aanpassingen door het jaar heen wil ik me ook wel mee bezig houden. Maar lijkt me logisch om verplaatste koersen gewoon te verplaatsen naar een ronde waar ze in passen (en nieuwe koersen toe te voegen aan de bijbehorende ronde)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |