Tenzij de deuren misbruikt worden zie ik geen reden waarom de deuren wel vervangen moeten worden als ze van 2000 zijn. Als er normaal mee omgegaan word kunnen ze prima 24 jaar mee (en langer).quote:Op woensdag 10 januari 2024 16:55 schreef Gibraltar70 het volgende:
Deze woning is gebouwd in het jaar 2000 en sindsdien is maar één deur vervangen. Is het niet de verantwoordelijkheid van de verhuurder om tijdig aan onderhoud te doen?
Onderhoud wel, vervanging van kapotte deuren niet.quote:Op woensdag 10 januari 2024 18:15 schreef paardendokter het volgende:
Onderhoud van sloten en deuren is voor rekening van de huurder, dus ja de verhuurder heeft gelijk
De deuren zijn vergeeld en het slot van de wc heeft een drupje olie nodig. Dat is wat anders dan 'kapot'....quote:Op woensdag 10 januari 2024 18:45 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Onderhoud wel, vervanging van kapotte deuren niet.
Totdat je hem zelf gesloopt hebt en dit toegeeft.quote:Op woensdag 10 januari 2024 18:45 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Onderhoud wel, vervanging van kapotte deuren niet.
Als je het per ongeluk hebt gedaan valt het onder de inboedelverzekering.quote:Op woensdag 10 januari 2024 19:06 schreef investeerdertje het volgende:
[..]
Totdat je hem zelf gesloopt hebt en dit toegeeft.
Ja, 5 deuren die 'per ongeluk' kapot zijn. Kom op hoor.quote:Op woensdag 10 januari 2024 19:12 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Als je het per ongeluk hebt gedaan valt het onder de inboedelverzekering.
wat voor onderhoud is er aan een binnendeur behalve schilderen?quote:Op woensdag 10 januari 2024 18:45 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Onderhoud wel, vervanging van kapotte deuren niet.
binnendeuren schilderen is voor de huurder en het is discutabel of een drupje olie bij een slot bij de verhuurder hoort of niet omdat dit klein onderhoud is.quote:Op woensdag 10 januari 2024 19:04 schreef paardendokter het volgende:
[..]
De deuren zijn vergeeld en het slot van de wc heeft een drupje olie nodig. Dat is wat anders dan 'kapot'....
Toen ik afgelopen zomer in dit huis kwam zijn bijna alle binnendeuren vervangen. In 4 deuren zaten gaten, de deur van de badkamer was helemaal smerig en vol vocht getrokken en op 2 deuren was gekleurd.quote:Op woensdag 10 januari 2024 20:12 schreef stavromulabeta het volgende:
Ik heb echt nog nooit gehoord dat deuren bij normaal gebruik vervangen moeten worden. Hier zitten de meeste binnendeuren er al 127 jaar in. Af en toe een drupje olie op het scharnier en om de zo veel jaar schilderen. That's it.
De post die je gequote hebt klinkt niet als per ongeluk. Maar coulance is een ding.quote:Op woensdag 10 januari 2024 19:12 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Als je het per ongeluk hebt gedaan valt het onder de inboedelverzekering.
Wilde net zeggen. Dat is geen vervanging om onderhoudquote:Op woensdag 10 januari 2024 20:18 schreef Donna het volgende:
[..]
Toen ik afgelopen zomer in dit huis kwam zijn bijna alle binnendeuren vervangen. In 4 deuren zaten gaten, de deur van de badkamer was helemaal smerig en vol vocht getrokken en op 2 deuren was gekleurd.
Maar goed, dat was ook niet echt normaal gebruik. Het waren nogal tokkies.
Vergeeld vind ik ook goor als ik eerlijk ben en niet vallen onder normaal gebruik.quote:Op woensdag 10 januari 2024 20:47 schreef investeerdertje het volgende:
[..]
De post die je gequote hebt klinkt niet als per ongeluk. Maar coulance is een ding.
[..]
Wilde net zeggen. Dat is geen vervanging om onderhoud
Dan verf je ze. Ben je klaar.quote:Op woensdag 10 januari 2024 21:03 schreef Donna het volgende:
[..]
Vergeeld vind ik ook goor als ik eerlijk ben en niet vallen onder normaal gebruik.
Vergeeld is inderdaad goor. Maar meestal wordt dat veroorzaakt door roken. En met een beetje boenen zijn ze weer schoon te krijgen. En anders inderdaad verven.quote:Op woensdag 10 januari 2024 21:03 schreef Donna het volgende:
[..]
Vergeeld vind ik ook goor als ik eerlijk ben en niet vallen onder normaal gebruik.
Deurklink vervangen.quote:Op woensdag 10 januari 2024 19:36 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
wat voor onderhoud is er aan een binnendeur behalve schilderen?
Binnendeuren schilderen is de taak van de huurder
Sorry hoor, maar een WC-deurslot (foto?) kan je gewoon smeren en de deur kapottrekken (foto?) is wel heel erg rigide.quote:Op woensdag 10 januari 2024 16:55 schreef Gibraltar70 het volgende:
Ik ben nu dus drie jaar verder en de deuren zijn nu nog slechter aan toe. Bijvoorbeeld het deurslot draait niet goed door. Hierdoor zelfs de WC-deur kapot moeten trekken om mijn neefje te ' bevrijden'.
Hoe gaat die stuk dan?quote:
Klopt zo gaat dat. De levensduur is nagenoeg oneindigquote:Op woensdag 10 januari 2024 20:12 schreef stavromulabeta het volgende:
Ik heb echt nog nooit gehoord dat deuren bij normaal gebruik vervangen moeten worden. Hier zitten de meeste binnendeuren er al 127 jaar in. Af en toe een drupje olie op het scharnier en om de zo veel jaar schilderen. That's it.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |