'Blijkbaar' zegt mij weinig, jullie zijn moeder en zoon , ik heb ook een hechte band met mijn zoon.quote:Er is blijkbaar een bepaalde dynamiek.
Ze doet flirterig. Soms met aanrakingen en al. Word daar ongemakkelijk van. Een keer ging ze echt over de schreef en dat heb ik gezegd ook maar ik kan gedachte niet los laten dat ik het ergens wel fijn vond maar ik weet dat dit niet hoort. Zij weet ook heel goed wat ze doet.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 10:55 schreef VEM2012 het volgende:
Jullie kibbelen de hele dag?
Of zit je de hele tijd met je handen onder haar rokje te graaien.
Dat eerste is ok. Het tweede lijkt mij niet zo gezond.
Je bent 26. Ga elders werken als je er ongemakkelijk van wordt.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 11:34 schreef SteveBaum het volgende:
[..]
Ze doet flirterig. Soms met aanrakingen en al. Word daar ongemakkelijk van. Een keer ging ze echt over de schreef en dat heb ik gezegd ook maar ik kan gedachte niet los laten dat ik het ergens wel fijn vond maar ik weet dat dit niet hoort. Zij weet ook heel goed wat ze doet.
Is gebruikelijk en soms zelfs verplicht op fora zoals reddit.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 11:43 schreef ZarB het volgende:
Die F voor de leeftijd van je moeder is echt heel belangrijke info natuurlijk.![]()
TS heeft teveel pornhub gekeken over stiefmoeder en zoon.
O leuk, weer een verzonnen topic.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 12:05 schreef SteveBaum het volgende:
[..]
Is gebruikelijk en soms zelfs verplicht op fora zoals reddit.
Je wordt daar helemaal niet ongemakkelijk van.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 11:34 schreef SteveBaum het volgende:
[..]
Ze doet flirterig. Soms met aanrakingen en al. Word daar ongemakkelijk van. Een keer ging ze echt over de schreef en dat heb ik gezegd ook maar ik kan gedachte niet los laten dat ik het ergens wel fijn vond maar ik weet dat dit niet hoort. Zij weet ook heel goed wat ze doet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |