quote:Op donderdag 6 januari 2022 11:25 schreef maxi-mus het volgende:
[..]![]()
(waarom is er eigenlijk geen DRT SC?)
Welkomquote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:16 schreef Dr_Flash het volgende:
haha dit is het geheime hoekje waar alle haters van nattekut moeten zijn dus
Haha en lazien zonder bh dan haha? For science.quote:Op zondag 7 januari 2024 15:58 schreef Wereldgozer het volgende:
[ twitter ]
De nieuwe Uiers is uit @:coco @:mani89
Wat een vervelend kind.quote:Op maandag 15 januari 2024 21:46 schreef wimderon het volgende:
De nieuwe Michael is uit.
https://streamable.com/kq0twn
Voetbal is voor moslims. Wij blanken kijken darte.quote:Op maandag 15 januari 2024 22:12 schreef Zipportal het volgende:
Jammer dat Messi nog leeft. @:de_boswachter @:szura Corrupte bende.
quote:
Onderzoeken door figuren die zelf die hoertjes het meeste bezoeken. Hypocrisie ten top!quote:Op zaterdag 27 januari 2024 12:10 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)hond-start-onderzoek
Einde tijdperk hoerenreviews @:de_boswachter
De NOS sprak de afgelopen weken met vijf sekswerkers die slechte ervaringen hebben met GirlsReview. Wie daar een profiel aanmaakt, stuit bijvoorbeeld op een rubriek ('Waar zit deze dame?') waar klanten elkaar helpen sekswerkers te vinden die zij uit het oog zijn verloren. Daarbij onthullen zij niet alleen de laatste locatie, maar soms ook de nieuwe werknaam van zo'n persoon.quote:Op zaterdag 27 januari 2024 12:10 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)hond-start-onderzoek
Einde tijdperk hoerenreviews @:de_boswachter
Jep. De enige echte.quote:Op donderdag 15 februari 2024 15:20 schreef TjjWester het volgende:
Ik vraag me al een tijdje af: speelt RVB in de chocomel reclame?
Liggend in de kruiwagen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |