nee he alphaville is dat originalquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:43 schreef Poppejans1.4 het volgende:
Origineel van Guano Apes is wel genót
Dat wel, maar je kent de gemiddelde stemmer nu toch wel hequote:
Gast...quote:Op dinsdag 26 december 2023 18:44 schreef mario390 het volgende:
[..]
nee he alphaville is dat original
Het ging nog over Sam Cookequote:Op dinsdag 26 december 2023 18:44 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Forever Young zal wel een flink stuk hoger staan van ze
eetse!quote:
Joke ———->quote:Op dinsdag 26 december 2023 18:44 schreef mario390 het volgende:
[..]
nee he alphaville is dat original
AF.quote:Op dinsdag 26 december 2023 18:45 schreef Mexicanobakker het volgende:
Die vreselijke cover staat er gelukkig niet in
nee de ene zei seal crazy enquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:44 schreef Nizno het volgende:
[..]
hij vroeg je of je een act opvoerde
knul, je begrijpt niet veel van de inside humor die hier is. Dat is niet erg, maar lees dan even rustig mee zonder er steeds op in te gaanquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:44 schreef mario390 het volgende:
[..]
nee he alphaville is dat original
Ja sneller posten danquote:
Ken je Mario nog niet?quote:Op dinsdag 26 december 2023 18:46 schreef Nizno het volgende:
[..]
knul, je begrijpt niet veel van de inside humor die hier is. Dat is niet erg, maar lees dan even rustig mee zonder er steeds op in te gaan
wat ik idd net typtequote:Op dinsdag 26 december 2023 18:46 schreef mario390 het volgende:
[..]
nee de ene zei seal crazy en
aerosmith crazy is het selfde lied
wat helemal niet klopt
kortom, ga niet overal serieus op in en geniet van de muziekquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:46 schreef Nizno het volgende:
[..]
knul, je begrijpt niet veel van de inside humor die hier is. Dat is niet erg, maar lees dan even rustig mee zonder er steeds op in te gaan
jazeker wel. Maar hij is nu aan het mopperen dus vandaar dat ik er eens even op in ga als blauwequote:
Het idee was leuk, de uitvoering net iets te laatquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:47 schreef Zorro het volgende:
Ja verdomme, ik heb niet voor niks zo gewerkt.
Nog eens
Big in Japon
[ afbeelding ]
Jaquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:48 schreef Nizno het volgende:
[..]
Het idee was leuk, de uitvoering net iets te laat
Onthoud em voor volgend jaar!quote:Op dinsdag 26 december 2023 18:47 schreef Zorro het volgende:
Ja verdomme, ik heb niet voor niks zo gewerkt.
Nog eens
Big in Japon
[ afbeelding ]
Toch een like gegevenquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:48 schreef Nizno het volgende:
[..]
Het idee was leuk, de uitvoering net iets te laat
quote:
drom mmaak ik er vaak een gyazo van zodat ik zeker weten het plaatje krijg dat ik wilquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:49 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ja
Al die vervelende sites met rare links
Dan zal er zo wel iets over een revolutie komenquote:
eigentlich dacht ik dat hij eerlijk denktquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:47 schreef Nizno het volgende:
[..]
jazeker wel. Maar hij is nu aan het mopperen dus vandaar dat ik er eens even op in ga als blauwe
Goed idee.quote:Op dinsdag 26 december 2023 18:49 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Onthoud em voor volgend jaar!
ja daarom moet je gewoon niet overal op reageren als nederlands niet je voertaal is en je de inside grappen niet begrijpt.quote:Op dinsdag 26 december 2023 18:50 schreef mario390 het volgende:
[..]
eigentlich dacht ik dat hij eerlijk denkt
guano apes is het original
Ik zou een kussen pakken en 's nachts even langsgaanquote:Op dinsdag 26 december 2023 18:52 schreef Scorpion_17 het volgende:
Even n vraagje om advies. Ik woon in n appartement uit de jaren 50 en ik heb buren met n baby. Dat kind krijst al wekenlang de hele dag door. Vervolgens gaat de moeder hele infantiele geluiden maken om t kind te vermaken. Mag je hier wat van zeggen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |