![vR7ipni.jpg]()
Over minder dan een maand is het alweer zover, HET wereldkampioenschap der wereldkampioenschappen staat voor de deur. Op vrijdag 15 december trappen we af met onder meer titelverdediger Michael Smith in actie. Een kleine drie weken later, op woensdag 3 januari staat de finale op het program en weten we wie zijn opvolger is.
Plaats van handeling is ook dit jaar de gezegende dartstempel bovenop de heuvel: Alexandra Palace. Ze hebben daar tribunes en zitplaatsen aan tafels en daar schijnt ook een liedje over te zijn. De ORANJE penen zijn ongetwijfeld ook weer van de partij, maar wellicht sneeuwt het tegen die tijd en blijft ons dat bespaard. Uiteraard kunt u ook rekenen op kale mannen die een groen shirt aantrekken en op Michael van Gerwen denken te lijken, gezang over de gebroeders Touré, mannen van middelbare leeftijd die een dagje bevrijd zijn van moeder de vrouw en zichzelf een Peter Wright-hanenkam cadeau gedaan hebben en meer van zulke leuke rubrieken.
Helaas geen licht ordinaire Bob Greaves in het publiek, omdat de best dartende vrouw op de planeet, Beau Greaves niet mee mag doen van de PDC. Ook de voorganger van Beau Greaves, Lisa Ashton, is ditzelfde lot beschoren en daarom vormen Fallon Sherrock en Mikuru Suzuki de afvaardiging van het vrouwelijk geslacht.
Favorieten voor de titel zijn zij echter niet. Wie dan wel? Gerwyn Price is sterk bezig, Michael Smith verdedigt zijn titel en is een hele nare tegenstander om tegen te spelen, als het draait, Peter Wright heeft zijn pijlen volledig op dit toernooi gericht, Gary Anderson heeft zijn beste vorm in jaren te pakken en kan altijd wat extra's op het WK en Rob Cross heeft vorm en de ervaring van een eerdere titel. Kunnen de coming men als Josh Rock, Luke Humphries en Chris Dobey de immense druk weerstaan? Dan heb je nog een Wade, een Aspinall, een Clayton, een Chisnall, een Cullen: kunnen zij meerdere wedstrijden lang hun topniveau halen en een run neerzetten? Kan Dimitri van den Bergh zijn magere jaar goedmaken op het WK? Kan Gabriel Clemens zijn stunt van vorig jaar herhalen. Enfin: grote namen genoeg dus, zonder uitgesproken favoriet. Alle ingrediënten voor een spectaculair WK.
Dan heb je ook nog de ongeplaatste spelers. Daar zit ERVARING als Ian White en Simon Whitlock tussen, maar als je naar namen kijkt die je als seed wilt vermijden dan kijk je eerder naar Ricardo Pietreczko, Jim Williams en Luke Littler. Ook eeuwige veldvulling als Steve Beaton, Mickey Mansell, Steve Lennon, Ritchie Edhouse, Marko Kantele en Prakash Jiwa zit er weer tussen. Opdoeken, weg die club. Devon Petersen, Diogo Portela en Paul Lim blijven ons gelukkig bespaard.
Maar, maar er doen toch ook NEDERLANDERS mee? Ja, natuurlijk. Een hele hoop zelfs. Michael van Gerwen hoort uiteraard bij de grootste favorieten. Daarachter is het even afwachten, daar Dirk van Duijvenbode en Danny Noppert niet bepaald in grootste vorm zijn. Heeft Raymond van Barneveld de ideale setup nu écht gevonden? Richard Veenstra is een gevaarlijke klant, als het draait. Dat geldt ook voor Christian Kist, die de afgelopen tijd een kleine renaissance heeft beleefd. Gian van Veen is echter de Nederlander die misschien wel het gevaarlijkst is buiten Michael van Gerwen, dit talent is de ongeplaatste speler die iedereen wil vermijden in de loting. Dan hebben we nog Kevin Doets, Jermaine Wattimena, Niels Zonneveld en Wessel Nijman, ja, wat moet je ermee? En Berry van Peer, altijd in voor een lolletje met het publiek. Alsof dat nog niet genoeg is hebben we met Jules van Dongen en Jeffrey de Graaf nog twee reserve-Nederlanders!
Bracket:SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Schedule of Play:SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn
ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis
Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bingo:
TV:Viaplay
Makkelijk eerste
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Deze Bunting is een genot om naar te kijke
Het beste adres voor al uw primeurs!
Tagliano
Wenn es lauft, dann lauft es
quote:
tegen deze bunt maakt het niet zoveel uit allemaal
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van
Berry probeert persoonlijkheid uit te stralen en dat vind ik vermoeiend.
Dr_Flash
CubeMeister
quote:
Hij heeft gewonnen, hij is blij, hij heeft praatjes. Doe niet zo zuur.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Szura
Kijk eens aan!
quote:
Zit al aan het kerstdiner
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
Op de PC Finals leverde hij tegen Van Gerwen tot 9-6 de perfecte wedstrijd af, tot 9-6.
quote:
Vorig jaar had ie rond en zeker tijdens het wk ook zo'n prima vorm te pakken. Dan is ie bij momenten onklopbaar.
Het beste adres voor al uw primeurs!
Stephen Bunting 107,28
Chris Dobey 103,09
Daryl Gurney 100,79
Michael Smith 100,09
Raymond van Barneveld 99,81
Kevin Doets 99,46
Richard Veenstra 99,46
Ricardo Pietreczko 99,27
Gary Anderson 98,29
Michael van Gerwen 98,17
Waar hebben wij Evans aan verdiend
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
Dit gaat uit de maat
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
Jacques Nieuwlaat prefereert de oude opkomstmuziek van Colin Lloyd.
quote:
Ja waarom ze 24ste niet darten in de middag snap ik ook niet. Wsl om buitenlanders de kans te geven naar huis te gaan.
Het beste adres voor al uw primeurs!
Szura
Kijk eens aan!
quote:
En Dobbie ook terwijl die 11-19 is
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
Ook Aspinall rekent Noppert niet tot de top 10 vd wereld
Het beste adres voor al uw primeurs!
quote:
Ik had t over de 24ste id middag. Lijkt me nog prima vermaak voor kerstavond.
Het beste adres voor al uw primeurs!
En toch zou een uitschakeling van Aspinall ook weer niet 100 pct gek op basis van dit jaar. De meeste uitgeschakelde seeds hebben gewoon een matig jaar gehad, op James Wade na dan.
Het beste adres voor al uw primeurs!
Ricky is op de brommer
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Maar goed, er moeten ieder jaar vervelende uitslagen bijzitten, helaas.
En Evans gaat in de volgende ronde weer geen pepernoot raken natuurlijk.
We gaan nog even door
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
Ricky is het een beetje kwijt.
Ik zie Aspinall nog wel terugkomen.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
D16 D8
Boot lickin, piss drinkin, fingerfriggin, tit tweakin, love bitin, arse lickin, shit stabbin, mother fuckin, spunk lovin, ball bustin, cock suckin, fist fuckin, lipsmackin, thirst quenchin, cool livin, ever givin USELESS MAN
Dit is gespeeld.
(Want de livescore zegt dat het afgelopen is.)