Dat is zelfs 31% meer.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:33 schreef Ama het volgende:
Fles huismerk cola zero van 0.89 naar 1.17. Koekoek.
4 pack Coco Cola zero bij de ah van 10 euro of zo naar 11.80. Denk dat ik maar is ga kijken hoeveel een fles cola zero in België kost.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:33 schreef Ama het volgende:
Fles huismerk cola zero van 0.89 naar 1.17. Koekoek.
Gewoon inslaan in het buitenland inderdaad indien mogelijk. Stelletje graaiers in Nederland met 'gezondheid' als schaamlap.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:38 schreef ipa84 het volgende:
[..]
4 pack Coco Cola zero bij de ah van 10 euro of zo naar 11.80. Denk dat ik maar is ga kijken hoeveel een fles cola zero in België kost.
Bij de oosterburen was het altijd best wel cheap maar ik las dat daar de btw op boodschappen omhoog is gegaan maar het zal alsnog goedkoper zijn vermoed ik.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:38 schreef ipa84 het volgende:
[..]
4 pack Coco Cola zero bij de ah van 10 euro of zo naar 11.80. Denk dat ik maar is ga kijken hoeveel een fles cola zero in België kost.
Ik weet dat het veel goedkoper is in Duitsland maar ik woon in de omgeving Breda. Dus België is makkelijker voor mij. Vorige week was in in Duitsland en toen heb ik inderdaad ook cola meegenomen omdat het zoveel goedkoper was. Als ze daar de BTW verhogen zal dat echt geen hoog percentage zijn lijkt me.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:41 schreef Ama het volgende:
[..]
Bij de oosterburen was het altijd best wel cheap maar ik las dat daar de btw op boodschappen omhoog is gegaan maar het zal alsnog goedkoper zijn vermoed ik.
Ik las iets met van 9 naar 21%.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:45 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik weet dat het veel goedkoper is in Duitsland maar ik woon in de omgeving Breda. Dus België is makkelijker voor mij. Vorige week was in in Duitsland en toen heb ik inderdaad ook cola meegenomen omdat het zoveel goedkoper was. Als ze daar de BTW verhogen zal dat echt geen hoog percentage zijn lijkt me.
Ach als ze alles duurder maken dan in de landen om ons heen dan rijden we gewoon allemaal een keer extra naar Belgie of Duitsland. Wel sneu voor de tabakszaakjes hier op de grens want die gaan allemaal kapot maar goed als het een paar km verderop meer dan de helft goedkoper is dan weet ik het ook wel.quote:
quote:Het klopt dat de verbruiksbelasting van alcoholvrije dranken (hierna:
verbruiksbelasting) wordt verhoogd. Dit is aangekondigd in het coalitieakkoord.
Deze verhoging van de verbruiksbelasting is budgettair ingegeven, oftewel heeft
als primair doel meer belastinginkomsten op te halen. Per 1 januari 2024 wordt de
verbruiksbelasting verhoogd met ¤ 17,30 naar ¤ 26,13 per 100 liter.
Daarnaast streeft het kabinet ernaar om gezonde keuzes te stimuleren én
ongezonde keuzes te ontmoedigen. Daarom wordt mineraalwater per
1 januari 2024 uitgezonderd van de verbruiksbelasting, tegelijkertijd met de
verhoging van de belasting.
Ook heeft het kabinet aangekondigd te onderzoeken of de verbruiksbelasting zo
kan worden aangepast dat de consumptie van suiker via frisdrank zoveel mogelijk
wordt verminderd. Dit onderzoek loopt op dit moment. De staatssecretaris van
VWS en staatssecretaris van Fiscaliteit en Belastingdienst informeren de Kamer in
de eerste helft van 2023 over de uitkomsten van het onderzoek.
https://www.rijksoverheid(...)imonadebelasting.pdf
Bijzonder dat de regering waterverkoop in plastic flessen een goed idee vindt.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:57 schreef Gimmick het volgende:
Lijkt mij weer tijd om nogmaals te herhalen dat dit geen suikertaks noch dat het ingegeven is om gezondheid te bevorderen. Het is een bestaande belasting die verhoogd is ('verbruiksbelasting van alcoholvrije dranken') om meer geld op te halen. Vandaar dat suikervrije frisdrank er ook onder valt.
[..]
Mja. Het meeste is in Duitsland wel goedkoper. Als je het combineert met de tank vol gooien en een bezoekje aan de drogist, dan hoef je niet meer op 5 km van de grens te wonen om zo'n ritje rendabel te laten zijn.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:45 schreef ipa84 het volgende:
[..]
Ik weet dat het veel goedkoper is in Duitsland maar ik woon in de omgeving Breda. Dus België is makkelijker voor mij. Vorige week was in in Duitsland en toen heb ik inderdaad ook cola meegenomen omdat het zoveel goedkoper was. Als ze daar de BTW verhogen zal dat echt geen hoog percentage zijn lijkt me.
Zag ‘t vanochtend bij de Jumbo, huismerk (gewone) cola ook van ¤0,89 naar ¤1,17.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:33 schreef Ama het volgende:
Fles huismerk cola zero van 0.89 naar 1.17. Koekoek.
quote:Op dinsdag 2 januari 2024 11:52 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ik zie bij Picnic nog geen prijswijzigingen eigenlijk. Een fles sinas zero is daar nog altijd 77 cent bij afname van 4 flessen.
Edit. Oh wacht, Coca Cola regular is nu 2,95 per 1,5 liter daar![]()
![]()
![]()
Voortaan kraanwater drinken meid. Beter voor je gezondheid en de portemonnaiequote:Op dinsdag 2 januari 2024 12:33 schreef Ama het volgende:
Fles huismerk cola zero van 0.89 naar 1.17. Koekoek.
Ben je een halve dag kwijt.(en zit je ook nog eens in duitslandquote:Op dinsdag 2 januari 2024 13:47 schreef Halcon het volgende:
[..]
Mja. Het meeste is in Duitsland wel goedkoper. Als je het combineert met de tank vol gooien en een bezoekje aan de drogist, dan hoef je niet meer op 5 km van de grens te wonen om zo'n ritje rendabel te laten zijn.
Ja ik bedoelde ook Jumbo.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 14:17 schreef mascara-klodder het volgende:
Zag ‘t vanochtend bij de Jumbo, huismerk (gewone) cola ook van ¤0,89 naar ¤1,17.
Maak je gewoon een uitstapje van. Duitsland is best leuk.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 14:25 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ben je een halve dag kwijt.(en zit je ook nog eens in duitsland) Om hooguit paar tientjes te kunnen besparen. Nee dankjewel
Wat dat betreft was ik al blij dat ik met 3x struikelen in België ben voor bepaalde boodschappen, nu helemaal blijquote:
Boodschappen in DL doen vind ik juist helemaal geweldig leuk. Maargoed, België is ook absoluut niet verkeerd.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 14:45 schreef Halcon het volgende:
[..]
Maak je gewoon een uitstapje van. Duitsland is best leuk.
Ik ga ook graag naar bijvoorbeeld de Kaufland.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 14:49 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Boodschappen in DL doen vind ik juist helemaal geweldig leuk. Maargoed, België is ook absoluut niet verkeerd.
Ik snap ook niet wat er zo aantrekkelijk aan is. M'n schoonouders wonen aan de grens, maar alsnog een half uur van de dichtsbijzijnde goede supermarkt. Nou ja, drank moet je het ook van de aanbiedingen hebben (op de goedkope bocht van de lidl na) die dan best okay zijn en de rest van de dagelijkse boodschappen... dat is me persoonlijk de tijd en moeite niet waard.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 14:25 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ben je een halve dag kwijt.(en zit je ook nog eens in duitsland) Om hooguit paar tientjes te kunnen besparen. Nee dankjewel
Ik woon op minder dan 5 km van de Duitse grens, véél minderquote:Op dinsdag 2 januari 2024 13:47 schreef Halcon het volgende:
[..]
Mja. Het meeste is in Duitsland wel goedkoper. Als je het combineert met de tank vol gooien en een bezoekje aan de drogist, dan hoef je niet meer op 5 km van de grens te wonen om zo'n ritje rendabel te laten zijn.
Ja dat dus. Ik ben gewoon lui. Ik koop al voorgesneden ui omdat ik niet zelf wil snijden/huilen.quote:Op dinsdag 2 januari 2024 15:03 schreef Gunner het volgende:
[..]
Ik snap ook niet wat er zo aantrekkelijk aan is. M'n schoonouders wonen aan de grens, maar alsnog een half uur van de dichtsbijzijnde goede supermarkt. Nou ja, drank moet je het ook van de aanbiedingen hebben (op de goedkope bocht van de lidl na) die dan best okay zijn en de rest van de dagelijkse boodschappen... dat is me persoonlijk de tijd en moeite niet waard.
Ik ben niet lui, maar ik vind het de extra moeite niet waard, voor de gezellgheid hoef je het ook niet te doen samen met al die andere zure nederlandersquote:Op dinsdag 2 januari 2024 15:06 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja dat dus. Ik ben gewoon lui. Ik koop al voorgesneden ui omdat ik niet zelf wil snijden/huilen.
Dan ga ik al helemaal niet de moeite nemen om klein beetje geld te kunnen besparen en helemaal naar duitsland te rijden. Of belgie in mijn geval
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |