die worden beschuldigd van het plegen van oorlogsmisdaden en hun daden heeft invloed op het imago en handelen van een ander leger?quote:Op zaterdag 9 december 2023 16:37 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het Russische leger. Het Syrische leger. Het Saoedische leger. Het Yemenitische leger. Het Iraanse leger.
Staatloos? Palestijnen hebben gewoon een paspoort. Ze zijn burgers van de terreurstaat met Hamas en de PLO als bestuur.quote:Op zaterdag 9 december 2023 16:58 schreef moby_jones het volgende:
[..]
In welk ander land vormt het leger het dagelijkse bestuur over miljoenen staatsloze burgers 50+ jaar lang?
Jij erkent Palestina als staat?quote:Op zaterdag 9 december 2023 17:04 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Staatloos? Palestijnen hebben gewoon een paspoort. Ze zijn bewoners van de terreurstaat met Hamas en de PLO als bestuur.
Een vermoeden dat Hamas er gebruik van maakt(e) kan reden genoeg zijn. Waarom zou de IDF de eigen soldaten riskeren om een gebouw kamer voor kamer te checken op terroristen en ze daarmee misschien blootstellen aan vijandelijk vuur en boobytraps?quote:Op zaterdag 9 december 2023 16:48 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Roof knocking en het op diverse manieren waarschuwen van burgers kan als een humane actie van het IDF gepresenteerd worden, alleen het klinkt humaner dan het is. Het doel is om burgerslachtoffers te voorkomen, daar is het IDF voor te prijzen, alleen waarom al die gebouwen en woningen per se volledig verwoest moeten worden is vaak onduidelijk. Dus het is niet per se humaan
Palestina niet, dat is geen land en het ook nooit geweest. Het gaat over de Palestijnse gebieden. Dat zijn inderdaad stukken land waar Palestijnse autoriteiten de bestuurlijke macht hebben. Maar omdat men zo ontzettend slecht georganiseerd is en eigenlijk alleen maar bezig met terrorisme, zijn ze niet erkend door ongeveer de hele wereld.quote:Op zaterdag 9 december 2023 17:05 schreef moby_jones het volgende:
[..]
Jij erkent Palestina als staat?
quote:Op zaterdag 9 december 2023 17:04 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Staatloos? Palestijnen hebben gewoon een paspoort. Ze zijn burgers van de terreurstaat met Hamas en de PLO als bestuur.
Duidelijk weerquote:Op zaterdag 9 december 2023 17:13 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Palestina niet, dat is geen land en het ook nooit geweest.
Omdat die gebouwen ofwel bewoond worden door vooraanstaande Hamas leden, of door Hamas gebruikt worden voor hun terroristische acties.quote:Op zaterdag 9 december 2023 16:48 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Roof knocking en het op diverse manieren waarschuwen van burgers kan als een humane actie van het IDF gepresenteerd worden, alleen het klinkt humaner dan het is. Het doel is om burgerslachtoffers te voorkomen, daar is het IDF voor te prijzen, alleen waarom al die gebouwen en woningen per se volledig verwoest moeten worden is vaak onduidelijk. Dus het is niet per se humaan
Wie is hier nou aan het trollen dan?quote:Op zaterdag 9 december 2023 16:51 schreef Cuendillar het volgende:
Wie denk je dat je voor de gek kan houden? Je trollt, en nogmaals, goeie vermakelijke troll maar eigenlijk vind ik 't geen goed onderwerp. Er vallen echt heel veel doden.
quote:Op zaterdag 9 december 2023 15:04 schreef Ulx het volgende:
[..]
Nee, daar zijn ze niet. Maar van de beelden uit Oekraïne weten we dat het heel snel zichtbaar is als er op een klein gebied veel burgers worden gedood. Dan zie je snel enorme uitbreidingen van begraafplaatsen. En aangezien moslims hun doden binnen 24 uur dienen te begraven, en er een week lang een staakt het vuren was, zou je zulke uitbreidingen in Gaza dus ook gewoon moeten kunnen vaststellen. Overal zijn beelden van gemaakt, maar van vijftienduizend nieuwe graven - waaronder blijkbaar zevenduizend voor kinderen- niet. Leg dat eens uit. Waar zijn die?
quote:
Als dit klopt is dit een teken dat er echt iets fout gaat daar, je hoeft 't niet eens vanuit een moreel perspectief te zien per se want zelfs puur strategisch gezien is dit niet te verkopenquote:The Haaretz analysis found that in three earlier campaigns in Gaza, in the period from 2012-22, the ratio of civilian deaths to the total of those killed in airstrikes hovered around 40%. That ratio declined to 33% in a bombing campaign earlier this year, called Operation Shield and Arrow.
In the first three weeks of the current operation, Swords of Iron, the civilian proportion of total deaths rose to 61%, in what Haaretz described as “unprecedented killing”. The ratio is significantly higher than the civilian toll in all the conflicts around the world during the 20th century, in which civilians accounted for about half the dead.
“The broad conclusion is that extensive killing of civilians not only contributes nothing to Israel’s security, but that it also contains the foundations for further undermining it,” Haaretz concluded. “The Gazans who will emerge from the ruins of their homes and the loss of their families will seek revenge that no security arrangements will be able to withstand.”
The study confirms an investigation 10 days ago by two other Israeli news sites, +972 Magazine and Local Call, which found Israel was deliberately targeting residential blocks to cause mass civilian casualties in the hope people would turn on their Hamas rulers. The figures will make uneasy reading for the Biden administration, which is facing global criticism and isolation for vetoing a UN security council vote for a ceasefire on Friday.
Omdat het doel het vernietigen van Hamas is.quote:Op zaterdag 9 december 2023 18:09 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wie is hier nou aan het trollen dan?
Er vallen inderdaad heel veel doden, waarom blijf jij dan Israël steunen?
Waarom blijf jij iemand die opkomt voor de burger doden wegzetten als een trol?
Ik ontken niets. Ik vraag me alleen af waar om je geen beelden ziet van begrafenissen van duizenden kinderen. Waarom zie je geen foto's van uitgestrekte velden met duizenden nieuwe graven.quote:Op zaterdag 9 december 2023 18:11 schreef Buitendam het volgende:
[..]de aantallen ontkennen. Laatste strohalm.
Wat jij doet is een pleidooi houden om een club, gelijkaardig én gelijkwaardig aan ISIS, te sparen.quote:Op zaterdag 9 december 2023 18:09 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wie is hier nou aan het trollen dan?
Er vallen inderdaad heel veel doden, waarom blijf jij dan Israël steunen?
Waarom blijf jij iemand die opkomt voor de burger doden wegzetten als een trol?
Jij bent er zeker zo een die ook nog altijd denkt dat Israël op 18 oktober een ziekenhuis heeft gebombardeerd wat ruim 500 slachtoffers heeft opgeleverd, waaronder voornamelijk vrouwen en kinderen.quote:Op zaterdag 9 december 2023 18:11 schreef Buitendam het volgende:
[..]de aantallen ontkennen. Laatste strohalm.
Als je Hamas als de NSDAP wil behandelen betekent dat het executeren van een paar sleutelfiguren en de rest inhuren om raketten te bouwen, nieuwe doodseskaders opleiden in zuid amerika of voorzitter te worden bij de NAVOquote:Op zaterdag 9 december 2023 18:20 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Wat jij doet is een pleidooi houden om een club, gelijkaardig én gelijkwaardig aan ISIS, te sparen.
Onderhandelen of vrede sluiten met terroristen is uitgesloten. net als het sluiten van een pact met Nazi's geen optie was. Nazi's zijn terecht uitgeroeid, en dat walgelijke Hamas tuig zal ook uitgeroeid moeten worden. Niemand had medelijden met de vrouwen in Berlijn toen de Russen binnenvielen.
Misschien terecht, misschien onterecht, maar het kwaad moet uitgeroeid, daar onderhandel je niet mee, op 7 oktober heeft Hamas onomstotelijk bewezen geen partij te zijn in elke zinnige discussie.
Hamas is minstens zo walgelijk als Nazi Duitsland, maar ik begin te neigen naar de mening dat ze zelfs de Japanners naar de kroon steken qua walgelijke oorlogsmisdaden. En dat is knap.
Wat een uitschot.
Nee, want in tegenstelling tot de Nazi's bezit Hamas geen enkele ambieerbare kwaliteit, het is, zoals ik al zei uitschot. Minderwaardig sub-humaan tuig dat uitgeroeid moet worden. Ten koste van alles wat mij betreft, want als je toegeeft aan dit soort misselijkmakend sadistisch tuig is het einde echt zoek.quote:Op zaterdag 9 december 2023 18:25 schreef moby_jones het volgende:
[..]
Als je Hamas als de NSDAP wil behandelen betekent dat het executeren van een paar sleutelfiguren en de rest inhuren om raketten te bouwen, nieuwe doodseskaders opleiden in zuid amerika of voorzitter te worden bij de NAVO
Noem die 'ambieerbare' kwaliteiten van de NSDAP effe svpquote:Op zaterdag 9 december 2023 18:31 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Nee, want in tegenstelling tot de Nazi's bezit Hamas geen enkele ambieerbare kwaliteit
quote:
Het bestuderen van de Jodenvervolging gaat iets verder dan een harde krijgen wanneer je iemand Hugo Boss ziet dragenquote:Op zaterdag 9 december 2023 18:36 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]mijn god, je begint zelf over raketten... lees je in...
Wernher von Braun een belletje doet rinkelen?
Dat soort genieën vind je niet bij Hamas, welnee, hooguit een geschifte predikant of tig die je kunnen vertellen over een walgelijk bloeddorstige infantiele kutreligie
man man man man
Heb je überhaupt enig onderwijs genoten, of was het vooral holocaustontkenning bij jou in het getto?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |