Jij dacht dat andere landen geen asielzoekers opvingen?quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:18 schreef Inbox het volgende:
[..]
En ze weten ook dat Nederland het keer op keer op keer oplost en dat ze opgevangen worden in 4 sterren hotels, cruiseschepen, en.. en..
Nederland moet gewoon een paar maanden zeggen: tot hier en niet verder. Pas dan zal je na verloop van tijd merken dat deze gelukzoekers naar andere landen zullen trekken voor dr asielaanvraag.
Mag dan ons belastingparadijs voor de multinationals ook bij het grof vuil?quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:15 schreef matthijst het volgende:
[..]
Blijf lekker in je linkse torentje zitten joh. Als je daar een warm gevoel van krijgt.
Van mij mogen ze alle al dat volk (en soortgelijk) uit ter Apel terugsturen. Dan nog even de grote veehouders en slachterijen sluiten en de bijbehorende oostblokkers die er werken terugsturen en voila: Nederland is weer wat meer Nederland. Waar je Nederland hoort op straat en in de winkels.
Opsporing Verzocht weer blank. Kan de 50 tinten bruinwaaier bij het oud vuil.
Kan dat? Nee helaas niet. Maar een neger mag dromen zeggen jullie altijd.
Bang voor gezichtsverlies. Ik durf stellig te beweren dat mevrouw de Breij homohatende vluchtelingen ook liever per direct ziet vertrekken als lesbische vrouw. Echter om dat publiekelijk te zeggen zal ze niet doen; dat schaadt haar imago enorm als linkse knuffeltante.quote:Op zaterdag 9 december 2023 11:25 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ik heb Claudia de Breij nog nooit horen roepen "homohatende vluchtelingen welkom".
Ze heeft bij DWDD een pleidooi gehouden voor het snel terugsturen van veiligelanders uit Noord-Afrika.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:27 schreef Inbox het volgende:
[..]
Bang voor gezichtsverlies. Ik durf stellig te beweren dat mevrouw de Breij homohatende vluchtelingen ook liever per direct ziet vertrekken als lesbische vrouw. Echter om dat publiekelijk te zeggen zal ze niet doen; dat schaadt haar imago enorm als linkse knuffeltante.
Het gaat om de reputatie die Nederland heeft. Neem bijvoorbeeld een land als Polen, het neemt ook asielzoekers op, maar de meeste asielzoekers willen daar niet blijven. Logisch ook, in dat land is veel minder ruimte voor eigen religieuze ideeën en denk maar niet dat ze daar in een sterrenhotel zitten.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:25 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Jij dacht dat andere landen geen asielzoekers opvingen?
Het is makkelijk om alles aan ‘we’ toe te schrijven, hoe tegenstrijdig ook. ‘We’ is zowel verantwoordelijk voor de megastallen als het drinken van ‘sojamelk’. ‘We’ is verantwoordelijk voor het toeslagen schandaal terwijl ook PVV het strengst tegen ‘fraudeurs’ was, zelfs toen bleek de definitie van fraudeur wel heel erg ruim te zijn.quote:Op zaterdag 9 december 2023 11:50 schreef Glazenmaker het volgende:
[ twitter ]
Net gepost op geenstijl.
Dit verword volgens mij goed wat de frustraties van de afgelopen 20 jaren zijn. De PVV neemt trouwens in zijn eentje meer mbo'ers mee, dan de rest samen. Terwijl er toch wel wat zelfverklaarde arbeiderspartijen en volkspartijen in de kamer zitten.
https://decorrespondent.n(...)35-2bc8-3d55d3e03328quote:De PVV stemde als gedoogpartner voor de fraudewet. Maar de partij had ook kritiek. De wet zou namelijk niet ver genoeg gaan. ‘De PVV wil fraude keihard aanpakken ter bescherming van de sociale zekerheid voor hen die deze echt nodig hebben,’ aldus PVV-Kamerlid Leon de Jong. ‘Tegen iemand die een keer fraude heeft gepleegd, zeggen wij gewoon dat die nooit meer, van zijn hele leven lang niet, een uitkering krijgt.’ Hij zette zijn woorden kracht bij met een motie waar alleen de PVV voor stemde.
Toen de eerste signalen binnenkwamen dat de wet duizenden mensen bestrafte die niets te verwijten was, bleef de PVV volharden. De partij stemde tegen een motie die vroeg om uitwerking van het begrip ‘verwijtbaarheid.’ Zelfs toen de Ombudsman de wet had gekraakt vond de PVV dat ‘het kind niet met het badwater weggegooid diende te worden.’ Ze stemde tegen een motie om de wet aan te passen. Toen minister Lodewijk Asscher in januari 2016 eindelijk de fraudewet wijzigde - zodat mensen die niet verwijtbaar handelen ook geen boete krijgen - stemde de PVV nog steeds tegen.
quote:Op zaterdag 9 december 2023 11:39 schreef KoningWouter het volgende:
Eigenlijk is de situatie zoals hij nu is in Ter Apel wel prima.
De asielzoekers hebben allemaal internet op hun telefoon en horen echt wel wat een zooi het in NL is. Als ik nu asielzoeker zou zijn zou ik wel een ander land kiezen.
Wellicht is het langzaam laten krimpen van Ter Apel wel een goede oplossing.
Zeker wel.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:25 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Jij dacht dat andere landen geen asielzoekers opvingen?
En klagen en jankzakken is eenvoudig, maar erbij vertellen hoe het dan beter moet en waar dat van betaald moet worden not so much.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:29 schreef Gimmick het volgende:
[..]
Het is makkelijk om alles aan ‘we’ toe te schrijven, hoe tegenstrijdig ook. ‘We’ is zowel verantwoordelijk voor de megastallen als het drinken van ‘sojamelk’. ‘We’ is verantwoordelijk voor het toeslagen schandaal terwijl ook PVV het strengst tegen ‘fraudeurs’ was, zelfs toen bleek de definitie van fraudeur wel heel erg ruim te zijn.
De PVV heeft ook voor de liberalisering van de gokmarkt gestemd en tegen verruiming van de schuld hulpverlening. Toch is ‘we’ daar allemaal verantwoordelijk voor.
[..]
https://decorrespondent.n(...)35-2bc8-3d55d3e03328
Nederland heeft helemaal niet zo'n geweldige reputatie en we nemen ook iets minder vluchtelingen op dan onze buurlanden. In vergelijking met Oost-Europese landen nemen we inderdaad wel meer vluchtelingen op en zijn we vriendelijker.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:28 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het gaat om de reputatie die Nederland heeft. Neem bijvoorbeeld een land als Polen, het neemt ook asielzoekers op, maar de meeste asielzoekers willen daar niet blijven. Logisch ook, in dat land is veel minder ruimte voor eigen religieuze ideeën en denk maar niet dat ze daar in een sterrenhotel zitten.
Polen heeft dus de reputatie als doorreisland, asielzoekers komen daar, kunnen daar blijven, zijn daar volkomen veilig, maar de meeste willen toch heel graag doorreizen en hun verblijf daar kort houden. Het zou fijn zijn als Nederland ook zo een reputatie zou krijgen, zonder uiteraard onze (godsdienst)vrijheden te verliezen.
In het geval van wereldvrede leven ze in een veilig land en krijgen ze hier geen asiel.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:22 schreef matthijst het volgende:
[..]
Heerlijk naïef. Alsof Afrikanen dan in Afrika blijven wegteren in de zon.
Dat klopt wel, maar we hebben in Nederland niet per se betere opvang dan in onze buurlanden (eerder mindere).quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:30 schreef Inbox het volgende:
[..]
[..]
Zeker wel.
Maar wat is de reden dat asielzoekers veel doorreizen naar landen als Nederland, Duitsland, enz. Ik denk dat dat wat we ze bieden een belangrijke rol daarin spelen: prima onderdak, gezondheidszorg, grote kans op status, familieherienigign. Ze shoppen gewoon en kijken waar ze het meeste kunnen halen.
Mensen die dit roepen hebben geen idee wat dat zal doen met de economie en werkgelegenheid in Nederland. Het is dom links gepraat, want hun linkse idealen worden volledig onbetaalbaar als je de multinationals hier houdt.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:27 schreef Montagui het volgende:
[..]
Mag dan ons belastingparadijs voor de multinationals ook bij het grof vuil?
Dat kan prima, moeten we wel even onze welvaart afschalen naar pakweg Bulgaars niveau.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:28 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Het gaat om de reputatie die Nederland heeft. Neem bijvoorbeeld een land als Polen, het neemt ook asielzoekers op, maar de meeste asielzoekers willen daar niet blijven. Logisch ook, in dat land is veel minder ruimte voor eigen religieuze ideeën en denk maar niet dat ze daar in een sterrenhotel zitten.
Polen heeft dus de reputatie als doorreisland, asielzoekers komen daar, kunnen daar blijven, zijn daar volkomen veilig, maar de meeste willen toch heel graag doorreizen en hun verblijf daar kort houden. Het zou fijn zijn als Nederland ook zo een reputatie zou krijgen, zonder uiteraard onze (godsdienst)vrijheden te verliezen.
Wilders' vriendje Poetin is sowieso de grote aanjager van de huidige vluchtelingenstroom.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:31 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
In het geval van wereldvrede leven ze in een veilig land en krijgen ze hier geen asiel.
Nou is wereldvrede helaas inderdaad onhaalbaar. Maar vrede en stabiliteit is wel erg belangrijk om vluchtelingenstromen te beperken. Dan helpt Rusland steunen of ontwikkelingssamenwerking afschaffen zoals de PVV wil in elk geval niet…
Tja, als je daarin blijft hangen, dan snap ik wel dat je bang bent. Ik kijk zelf wel optimistisch naar de toekomst in elk geval.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:31 schreef Inbox het volgende:
[..]
Het is mijn eigen ervaring en geen complottheorie.
Niks extreemrechts aan. Wat het wel is: extreem realistisch.
Wordt jij werkelijk gelukkig als je kijkt naar de toekomst?
Dat is toch volkomen logisch? Nederland is veel dichter bevolkt. Na Monaco, San Marino en Malta is Nederland het meest dichtbevolkte land van Europa.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:30 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Nederland heeft helemaal niet zo'n geweldige reputatie en we nemen ook iets minder vluchtelingen op dan onze buurlanden.
Heb altijd gezegd dat de PVV een kutoplossing is.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:29 schreef Gimmick het volgende:
[..]
Het is makkelijk om alles aan ‘we’ toe te schrijven, hoe tegenstrijdig ook. ‘We’ is zowel verantwoordelijk voor de megastallen als het drinken van ‘sojamelk’. ‘We’ is verantwoordelijk voor het toeslagen schandaal terwijl ook PVV het strengst tegen ‘fraudeurs’ was, zelfs toen bleek de definitie van fraudeur wel heel erg ruim te zijn.
De PVV heeft ook voor de liberalisering van de gokmarkt gestemd en tegen verruiming van de schuld hulpverlening. Toch is ‘we’ daar allemaal verantwoordelijk voor.
[..]
https://decorrespondent.n(...)35-2bc8-3d55d3e03328
In Drenthe is het niet zo dichtbevolkt.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:35 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Dat is toch volkomen logisch? Nederland is veel dichter bevolkt. Na Monaco, San Marino en Malta is Nederland het meest dichtbevolkte land van Europa.
Klopt, hij wil Europa destabiliseren. En als dat zo door gaat gaat hem dat goed lukken.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:34 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Wilders' vriendje Poetin is sowieso de grote aanjager van de huidige vluchtelingenstroom.
Even voor de duidelijkheid, zijn er voor jou in Nederland nog niet-linkse partijen? En welke zijn dat en waar blijkt hun financiële degelijkheid uit?quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:33 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Mensen die dit roepen hebben geen idee wat dat zal doen met de economie en werkgelegenheid in Nederland. Het is dom links gepraat, want hun linkse idealen worden volledig onbetaalbaar als je de multinationals hier houdt.
En dan komt natuurlijk hun ultieme oplossing `meer geld lenen` op tafel, waardoor de staatsschuld toeneemt, we veel meer rente moeten betalen en waar we vervolgens nog generaties lang last van zullen hebben.
Nee, dank je
Bang is niet het goede woord. Maar ik maak me wel zorgen om waar Nederland in gaat veranderen in de toekomst.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:34 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, als je daarin blijft hangen, dan snap ik wel dat je bang bent. Ik kijk zelf wel optimistisch naar de toekomst in elk geval.
quote:Op zaterdag 9 december 2023 10:35 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Totdat ze zelf opeens een asielzoekerscentra in hun wijk krijgen.
Heel makkelijk om voorstander te zijn van meer en meer migratie en asiel, en voorstander te zijn van meer en meer klimaat maatregelen als je er zelf geen last van hebt en je jezelf tegelijkertijd op kan stellen als de betere persoon die tenminste wel slim is; wel geeft om anderen, en zo voort. Maar moeten ze vooral mee doorgaan, wordt rechts alleen maar groter.
Waarop baseer je je optimisme?quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:34 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, als je daarin blijft hangen, dan snap ik wel dat je bang bent. Ik kijk zelf wel optimistisch naar de toekomst in elk geval.
Wat is dit nou weer? Alsof de meeste mensen uberhaupt een vreemdeling willen opvangen als het maar geen asielzoeker was.quote:
Daar heb je het 'm dus. Zelfs de grootste knuffelaars willen ze niet opvangen, maar ondertussen wel boos zijn op mensen die er genoeg van hebben en hen voor vanalles uitmaken.quote:Op zaterdag 9 december 2023 12:54 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Wat is dit nou weer? Alsof de meeste mensen uberhaupt een vreemdeling willen opvangen als het maar geen asielzoeker was.
Ze willen ze ook vast niet door de straat hebben zwerven en ook niet dat ze verhongeren met alle narigheid vandien. Juist een goede reden om daklozen opvang en azc's tehebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |