Fun fact: Giménez heeft dit kalenderjaar meer competitiedoelpunten gescoord (31) dan Brubbie tot nu toe in zijn hele carrière (28 doelpunten in 68 wedstrijden)quote:Op zaterdag 9 december 2023 01:31 schreef Wotte het volgende:
[..]
Brobbey > Gimenez
Zo doe je dat @:LitmanenAFCA
			
			
			
			Haha ja, ook leuk dat hij (uiteraard) niet het aantal gespeelde wedstrijden erbij zet. Dan gaat het toch helemaal nergens overquote:
			
			
			
			Dat klopt. Minder wedstrijden gespeeld en 18e staan, tja dat kan een keer gebeuren. Denk niet dat je veel mensen hiermee raakt.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat valt hier nog wel meequote:Op zaterdag 9 december 2023 08:01 schreef Bugno3 het volgende:
De kleinzieligheid van supporters aan beide zijden van het spectrum is iets waarover ik mij blijf verwonderen. Stukje beperkt allemaal.
			
			
			
			Nou ik vind een betoog over dat Ajax heus niet 18e heeft gestaan behoorlijk achterlijk. Of een Feyenoord-fan die de moeite neemt om uit te zoeken of Gimenez dit jaar meer of minder dan Brubs in zijn carriere heeft gescoord.quote:
			
			
			
			En dat om 2 uur s'nachts maar dat dat zal ook met de begeleiding te maken hebben.quote:Op zaterdag 9 december 2023 09:02 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Nou ik vind een betoog over dat Ajax heus niet 18e heeft gestaan behoorlijk achterlijk. Of een Feyenoord-fan die de moeite neemt om uit te zoeken of Gimenez dit jaar meer of minder dan Brubs in zijn carriere heeft gescoord.
			
			
			
			Dat waren de users @Lt.Bookman en @KlapMongeaul en @Wottequote:Op zaterdag 9 december 2023 09:02 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Nou ik vind een betoog over dat Ajax heus niet 18e heeft gestaan behoorlijk achterlijk. Of een Feyenoord-fan die de moeite neemt om uit te zoeken of Gimenez dit jaar meer of minder dan Brubs in zijn carriere heeft gescoord.
			
			
			
			Met een drankprobleem ben je nooit alleenquote:Op zaterdag 9 december 2023 09:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
En dat om 2 uur s'nachts maar dat dat zal ook met de begeleiding te maken hebben.
			
			
			
			Ik lok 'm alleen maar uit de tent laat mij hier buiten.quote:Op zaterdag 9 december 2023 09:07 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Dat waren de users @:lt.bookman en @:klapmongeaul en @:wotte
			
			
			
			Wie is 'm?quote:Op zaterdag 9 december 2023 09:27 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik lok 'm alleen maar uit de tent laat mij hier buiten.
			
			
			
			Je was gewoon aan het rukken. Geef maar toequote:Op zaterdag 9 december 2023 09:27 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik lok 'm alleen maar uit de tent laat mij hier buiten.
			
			
			
			dit idd.quote:Op zaterdag 9 december 2023 02:29 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Moest zelf altijd zo lachen om de mensen die riepen dat Ajax wel eens zou kunnen gaan degraderen dit seizoen
			
			
			
			Volgens mij heeft die jongen zelfs nog nooit een hattrick gemaakt. Ze hemelen hem op omdat hij uit de eigen jeugd komt, was het een aankoop geweest had hij waarschijnlijk allang moeten wegwezen van diezelfde aanbidders.quote:Op zaterdag 9 december 2023 01:58 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Fun fact: Giménez heeft dit kalenderjaar meer competitiedoelpunten gescoord (31) dan Brubbie tot nu toe in zijn hele carrière (28 doelpunten in 68 wedstrijden)
Tellen we ook andere wedstrijden op het hoogste niveau mee (cl, el, beker, Leipzig, NL11) dan komt Brubbie op welgeteld 35 doelpunten in 111 wedstrijden
			
			
			
			Je kan toch niet anders concluderen dan dat hij momenteel goed bezig is? Laten we hopen dat hij dat doorzet.quote:Op zaterdag 9 december 2023 09:52 schreef KlapMongeaul het volgende:
[..]
Volgens mij heeft die jongen zelfs nog nooit een hattrick gemaakt. Ze hemelen hem op omdat hij uit de eigen jeugd komt, was het een aankoop geweest had hij waarschijnlijk allang moeten wegwezen van diezelfde aanbidders.
			
			
			
			Eigenlijk hoop ik @Caland op de kast te krijgen dat het 'm weer zwart voor de ogen wordt en begint te gooien met stills van Pieter.quote:
			
			
			
			Je weet tegen wie je het hebt.quote:Op zaterdag 9 december 2023 09:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Je kan toch niet anders concluderen dan dat hij momenteel goed bezig is? Laten we hopen dat hij dat doorzet.
			
			
			
			Gossie.quote:Op zaterdag 9 december 2023 09:33 schreef klaasweetalles het volgende:
[ link | afbeelding ]
wat een geweldige prestatie tegen alleen maar zwakke ploegen maar dat vertelt dit ajax voetbal medium er niet bij
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |