abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 29 november 2023 @ 13:09:36 #1
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_211463963
Samenvatting 7 oktober tot met 6 november (wiki)

In de ochtend van 7 oktober 2023 werden vanuit de Gazastrook duizenden raketten op Israëlische plaatsen in de grensstreek afgevuurd. Ook de steden Tel Aviv en Jeruzalem waren doelwit. Een groot aantal Hamasleden stak vanuit de Gazastrook op meerdere plaatsen de grens met Israël over, over land en via de lucht. Meer dan 1.300 mensen werden gedood, waaronder tientallen niet-Israëli's.

Premier Benjamin Netanyahu sprak in reactie op de aanvallen over een oorlogssituatie. Op 7 oktober begon Israël met een uitgebreide reeks luchtaanvallen op de Gazastrook, die volgens Israël waren gericht op locaties van Hamas.
Op 8 oktober sloot Israël de toevoer van elektriciteit en brandstof naar Gaza af. Als gevolg daarvan viel de enige elektriciteitscentrale op 11 oktober uit.Netanyahu zei op 9 oktober tegen VS-president Biden, dat Israël geen andere keus heeft dan een grondoperatie in Gaza te starten en dat het "een lange en moeilijke oorlog" zal worden

Als gevolg van het conflict liepen ook de spanningen op de Westelijke Jordaanoever, inclusief Oost-Jeruzalem op. Sinds 8 oktober werden gevechten aan de Israëlisch-Libanese grens gemeld. Het ging om beschietingen door Hezbollah, die het Israëlische leger met raketaanvallen antwoordde.

Israël riep op 13 oktober inwoners van Gaza-Stad op om voor hun veiligheid uit te wijken naar zuidelijker delen van de Gazastrook. De burgers hebben tot 16:00 uur lokale tijd op 14 oktober naar haar het zuiden te vertrekken via 2 routes. Tot op heden is er nog geen grond offensief in Gaza. Op 17 oktober werd het Al-Ahli Arabi Baptistenziekenhuis in Gaza getroffen door een bom, sommige bronnen spreken zelfs van 500 doden. Dit bombardement leidde tot veel onrust. Leiders in het Midden Oosten zeggen hun afsprak met Joe Biden af, bij ambassades wordt geprotesteerd. Beide partijen claimen dat de andere partij verantwoordelijk is voor het drama in het ziekenhuis.

Op 19 oktober werd bekend dat Ofir Engel, een 18-jarige Nederlander een van de 200 gegijzelde is die Hamas heeft meegenomen naar Gaza. Op 21 oktober werden er enkele vrachtwagens met hulp Gaza binnengelaten vanuit Egypte. Op 22 oktober werd bekend dat een 33-jarige Nederlandse vrouw is overleden in Zuid-Gaza in een vluchtelingenkamp, dit was de moeder van de 16-jarige Mohammed die vlogs maakt voor de NOS. Mark Rutte bracht op 23 oktober een bezoek aan Israëlische premier Netanyahu en Palestijnse president Abbas. In de nacht van 27 op 28 oktober leek een nieuwe fase aangebroken, Israël trok met niet alleen bommen, maar ook mankracht Gaza binnen. Dit bleek het begin van het grondoffensief te zijn. Op 5 november is Noord Gaza van Zuid-Gaza gescheiden door de Israëlische troepen. Ondertussen zijn een groot deel van de Nederlanders die vast zaten in Gaza weer terug in Nederland.

SPOILER: Twitteraccounts van een aantal betrouwbare twitteraars
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Kaart van de Gazastrook en informatie over de Gazastrook
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: Geschiedenis conflict
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Enkele belangrijke links
Liveblog Nu.nl
Liveblog NOS
Liveblog AD

SPOILER: Livestreams
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Steve Lookner live

Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 29 november 2023 @ 13:09:58 #2
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_211463967
Waarom staat eigenlijk Palestina in de TT?
Dat is geen bestaand iets
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 29 november 2023 @ 13:10:33 #3
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211463970
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:02 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Punt is juist dat bovenstaande niet gebeurd.
Hoezo, is het al voorbij dan?

En hou je een organogram bij, wie er wel of niet al dood is, soms?
  woensdag 29 november 2023 @ 13:11:16 #4
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_211463981
Younes lijkt me trouwens geen verpleegkundige die je nou echt in je zorgorganisatie wil met zijn ronselwerk voor kwakzalverij, en gezien mevrouw drie maanden later ineens kankervrij is, zelfs medewerking aan oplichting

Van Marokko Forum

quote:
bericht is afkomstig van Younes el Harouchi en is verstuurd op zondag 05-12-2010, tijd: 09:00h te bereiken via 06-24691874.
bij enige twijfel of onraad direct contact maken met younes el harouchi a.u.b. (dit kan via mail of zijn nr).

assalamoe 3alaykoem warahmatoe allah wabarakatoeh.

bismillahi ' ramaani' rahiem.

waarlijk alle lof is aan Allah, raboe samawaati wa'l ard, wij prijzen hem, wij vragen hem om hulp, wij vagen hem om vergeving
en we keren berouwvol terug naar hem. en we zoeken toevlucht bij Allah tegen de kwaadheden van onze zielen en de slechtheden
van onze daden.
ik getuig dat er geen ware god is die het recht heeft aanbeden te worden dan Allah , alleen en zonder deelgenoten, en ik getuig dat
Mohamed zijn edele dienaar een boodschapper is, vrede en zegeningen van Allah met hem, zijn familie leden, zijn metgezellen en
met diegene die hem volgen tot de dag des oordeels.

we hebben insa alah hulp nodig voor een zuster van ons.

ik (younes) ben benaderd door een broeder uit Zoetermeer getrouwd en heeft 2 kinderen.
Ik ken deze broeder zelf niet maar via een vriend van hem (die ik ook ken) zijn we bij elkaar gekomen al hamdoelilalh we danken Allah swt daarvoor.


Deze broeder vertelde mij over zijn zieke vrouw. Ze heeft namelijk borstkanker en is momenteel in behandeling voor deze ziekte,moge Allah swt haar genezen ''amien''.
Ze heeft de behandelingen in het ziekenhuis (borstamputatie,bestraling etc )al gehad behalve chemotherapie omdat dit voor haar geen optie is vanwege teveel gifstoffen in haar lichaam en een niet goed functionerende lever (storing van 51 procent ).
Ze wordt nu verder behandeld met natuurgeneeskunde waarvan zij zelf vind dat ze er baat bij heeft.

Deze zuster heeft ook problemen met haar lever die niet goed functioneert en deze week kreeg ze te horen dat ze mogelijk ook tumorcellen in haar lever en botten heeft nu.
Om deze reden wil de zuster zo snel mogelijk met infusen beginnen en een behandeling in een ziekenhuis in duitsland waar ze patiënten
in deze situatie kunnen behandelen.


Deze behandelingen die ze wil ondergaan zijn echter duur en worden niet vergoed door de verzekering.
Dit gezin heeft al veel geld moeten lenen voor de behandelingen tot nu toe en momenteel hebben ze het geld niet om verder te gaan met
behandelen.
Om deze reden wil ik jullie vragen of jullie bereid zijn om deze mensen te helpen insa alah (en zuiver de intentie), elke cent is in principe welkom en is hard nodig.
Deze oproep doe ik aan alle broeders en zusters die financieel in staat zijn om te helpen, voor degene die dat niet zijn volstaat een dou3a ook voor dit gezin.
Weet jullie beloning is bij Allah swt ''wat jullie uitgeven dat is goed voor jullie zelf''.


Met toestemming van de broeder heb ik een aantal documenten van zijn vrouw ook er bij gekregen als bewijs, degene die deze documenten wilt gaan inzien kan contact met mij opnemen (younes).


De man van deze zuster heet Ali Taslibayir en is te bereiken op nr: 06-27062307.


Een donatie kunt u doen op naam van:
F el Hamouchi
533081254.
ABN-AMRO BANK
en voor mensen die vanuit het buitenland willen storten is dat ook mogelijk en daarvoor gebruiken ze de iban nr: nl04ABNA0533081254
bic code:ABNANL2A


U kunt ook contact met mij (younes) opnemen voor vragen of dergelijks dat is geen enkel probleem.
uiteraard zal ik jullie allemaal op de hoogte gaan houden wat betreft de inzameling en de situatie van deze zuster zoals voorheen met een aantal zaken die ik onder mijn hoede had en waarvan ik jullie allemaal op de hoogte heb gehouden.

wa salamoe 3alaykoem beste geloofsgenoot in de islaam.

Zusters kunnen mijn vrouw bellen,
Fayrouzia
0644322273


Als broeders vragen hebben ben ik te bereiken via telefoon en e-mail.
Ali Taslibayir
0627062307
0644567319
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 29 november 2023 @ 13:11:48 #5
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211463983
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:09 schreef Molo het volgende:
Waarom staat eigenlijk Palestina in de TT?
Dat is geen bestaand iets
Volgens mij heet de reeks al 100.000 jaar zo.
Dus laat maar lekker staan.
Wie dit leest is een lezer van dit
  woensdag 29 november 2023 @ 13:12:23 #6
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_211463986
Vind sowieso dat hele 'moslims zijn er altijd en alleen voor elkaar' denken en uiten in alles zo eng als maar zijn kan
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 29 november 2023 @ 13:12:57 #7
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_211463992
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:11 schreef Molo het volgende:
assalamoe 3alaykoem warahmatoe allah wabarakatoeh.

bismillahi ' ramaani' rahiem.

waarlijk alle lof is aan Allah, raboe samawaati wa'l ard, wij prijzen hem, wij vragen hem om hulp, wij vagen hem om vergeving
en we keren berouwvol terug naar hem. en we zoeken toevlucht bij Allah tegen de kwaadheden van onze zielen en de slechtheden
van onze daden.
ik getuig dat er geen ware god is die het recht heeft aanbeden te worden dan Allah , alleen en zonder deelgenoten, en ik getuig dat
Mohamed zijn edele dienaar een boodschapper is, vrede en zegeningen van Allah met hem, zijn familie leden, zijn metgezellen en
met diegene die hem volgen tot de dag des oordeels.
Doen ze nu bij elk bericht eerst zo'n lulverhaal ervoor voordat ze to the point komen :?
pi_211463993
quote:
7s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:10 schreef ExTec het volgende:

[..]
Hoezo, is het al voorbij dan?

En hou je een organogram bij, wie er wel of niet al dood is, soms?
Het is logica. Hamas elimineren, is een einde aan de status-quo. Zowel de politiek van Israël als Hamas wil dat niet.
  woensdag 29 november 2023 @ 13:13:07 #9
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_211463994
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:11 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Volgens mij heet de reeks al 100.000 jaar zo.
Dus laat maar lekker staan.
Als er een China reeks is zetten we daar Taiwan en Atlantis ook wel meteen bij. Prima
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 29 november 2023 @ 13:13:33 #10
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_211463996
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:12 schreef slashdotter3 het volgende:

[..]
Doen ze nu bij elk bericht eerst zo'n lulverhaal ervoor doen voordat ze to the point komen :?
Soort rituele en religieuze indekking ofzo? :D
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 29 november 2023 @ 13:15:51 #11
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211464021
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:12 schreef Molo het volgende:
Vind sowieso dat hele 'moslims zijn er altijd en alleen voor elkaar' denken en uiten in alles zo eng als maar zijn kan
Het zou verboden moeten worden.

Sorry hoor, maar stel je niet aan. Zo zijn er ook ‘vrouwen voor elkaar’ , of hondenliefhebbers, of wat voor groep dan ook die zich verbonden voelen met elkaar.

En zo te zien heeft hij zijn geloofsgenoten dus opgelicht? Is er een aangifte van gedaan?
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_211464023
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:09 schreef Molo het volgende:
Waarom staat eigenlijk Palestina in de TT?
Dat is geen bestaand iets
Moet je in NWS feedback plaatsen zodat mods die het eventueel kunnen veranderen het zien.
  woensdag 29 november 2023 @ 13:16:18 #13
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464025
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:13 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Het is logica. Hamas elimineren, is een einde aan de status-quo. Zowel de politiek van Israël als Hamas wil dat niet.
Maar israel heeft geen hamas in gaza nodig om het te negeren hé?

Ze zullen er wel een enorme muur om heen gaan zetten.
  woensdag 29 november 2023 @ 13:17:41 #14
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464038
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:15 schreef MissButterflyy het volgende:
En zo te zien heeft hij zijn geloofsgenoten dus opgelicht? Is er een aangifte van gedaan?
Je weet dat we elk jaar wel een paar keer kunnen lezen over moslims die door andere moslims opgelicht worden met hun reis naar mekka?
  woensdag 29 november 2023 @ 13:17:57 #15
37149 slashdotter3
Arrow to the knee!
pi_211464041
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:11 schreef Molo het volgende:
we hebben insa alah hulp nodig voor een zuster van ons.
we danken Allah swt daarvoor.
'insa alah' is toch zoiets als 'als Allah het wil' ofzo? Waarom wordt het dan als 'alah' geschreven en een zin later weer op de normale manier als 'Allah' :?

Waarom is het sowieso niet 'inshallah' zoals bij de Super Mario meme?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
  woensdag 29 november 2023 @ 13:18:50 #16
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211464045
quote:
7s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:16 schreef ExTec het volgende:

[..]
Maar israel heeft geen hamas in gaza nodig om het te negeren hé?

Ze zullen er wel een enorme muur om heen gaan zetten.
Ik weet het niet… dat is geen oplossing.

7 oktober is men ook over de muur gekomen.
Denk eerder dat de opdeling blijft en dat er een groot stuk niemandsland tussen Gaza en Israël komt.
Wie dit leest is een lezer van dit
pi_211464047
quote:
7s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:16 schreef ExTec het volgende:

[..]
Maar israel heeft geen hamas in gaza nodig om het te negeren hé?

Ze zullen er wel een enorme muur om heen gaan zetten.
Ondanks je eigen fantasieën, zijn geen Joden geen magiërs die zich van de rest van de wereld niets hoeven aan te trekken, lieve ExTec.

Als Hamas er niet meer is, zal Israel een nieuwe goede reden moeten bedenken om de tweestaten-oplossing te frustreren. En waarom zouden ze, als Hamas gewoon nog bestaat?
  woensdag 29 november 2023 @ 13:19:48 #18
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211464054
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:17 schreef slashdotter3 het volgende:

[..]
'insa alah' is toch zoiets als 'als Allah het wil' ofzo? Waarom wordt het dan als 'alah' geschreven en een zin later weer op de normale manier als 'Allah' :?

Waarom is het sowieso niet inshallah zoals bij de Super Mario meme?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Schat zo in dat ie z’n tekst niet heeft gecondoleerd op spelfouten. :')
Wie dit leest is een lezer van dit
  woensdag 29 november 2023 @ 13:20:38 #19
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_211464058
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:15 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Het zou verboden moeten worden.

Sorry hoor, maar stel je niet aan. Zo zijn er ook ‘vrouwen voor elkaar’ , of hondenliefhebbers, of wat voor groep dan ook die zich verbonden voelen met elkaar.

En zo te zien heeft hij zijn geloofsgenoten dus opgelicht? Is er een aangifte van gedaan?
Verbod? Ik spreek mijn gevoel erbij uit, unheimisch.

En welnee, net of iemand zijn broeder gaat aanspreken op zoiets of überhaupt in twijfel trekken.

De kwakzalverij aanmoedigen als verpleegkundige vind ik erger in dit geval trouwens. Had DJI ook wat beter op kunnen screenen gezien dit gewoon openbaar staat
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 29 november 2023 @ 13:23:00 #20
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464071
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:19 schreef theunderdog het volgende:
Ondanks je eigen fantasieën, zijn geen Joden geen magiërs die zich van de rest van de wereld niets hoeven aan te trekken,
Jahoor, draaien ze hun hand niet voor om.

Echt hilarisch, hoe jij blijkbaar denkt dat demonstraties 1000en KMs verderop er blijkbaar toe doen.

Ja, die doen 'iets', motiveren joden om naar israel te gaan. Wordt dat land alleen maar sterker.
  woensdag 29 november 2023 @ 13:23:54 #21
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211464075
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:20 schreef Molo het volgende:

[..]
Verbod? Ik spreek mijn gevoel erbij uit, unheimisch.

En welnee, net of iemand zijn broeder gaat aanspreken op zoiets of überhaupt in twijfel trekken.

De kwakzalverij aanmoedigen als verpleegkundige vind ik erger in dit geval trouwens. Had DJI ook wat beter op kunnen screenen gezien dit gewoon openbaar staat
Dat weet je niet Molo. Mensen die uiteindelijk worden opgelicht schamen zich vaak en praten er niet over. Zeker in bepaalde culturen zal men eerder zwijgen uit schaamte.

En wie weet is hij ontslagen omdat er meer is gebeurd, en de uitspraken over de kwestie Israël/ Palestina de druppel waren.
Wie dit leest is een lezer van dit
  woensdag 29 november 2023 @ 13:24:23 #22
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_211464078
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:17 schreef slashdotter3 het volgende:

[..]
'insa alah' is toch zoiets als 'als Allah het wil' ofzo? Waarom wordt het dan als 'alah' geschreven en een zin later weer op de normale manier als 'Allah' :?

Waarom is het sowieso niet 'inshallah' zoals bij de Super Mario meme?
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Conversieproblemen naar Latijnse alfabet denk ik :+
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
  woensdag 29 november 2023 @ 13:24:41 #23
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464081
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:18 schreef MissButterflyy het volgende:
7 oktober is men ook over de muur gekomen.
Die vielen aan die kant dus erg mee.

Kijk maar naar de muur tussen gaza en egypte. Weetjewel, die constructies zijn zo enorm dat de berlijnse muur er een heg bij lijkt.
pi_211464085
quote:
7s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:23 schreef ExTec het volgende:

[..]
Jahoor, draaien ze hun hand niet voor om.

Echt hilarisch, hoe jij blijkbaar denkt dat demonstraties 1000en KMs verderop er blijkbaar toe doen.

Ja, die doen 'iets', motiveren joden om naar israel te gaan. Wordt dat land alleen maar sterker.
Demonstraties?

Je bent weer tegen jezelf aan het praten.
  woensdag 29 november 2023 @ 13:25:48 #25
438527 MissButterflyy
De beste dingen in het leven z
pi_211464092
quote:
7s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:24 schreef ExTec het volgende:

[..]
Die vielen aan die kant dus erg mee.

Kijk maar naar de muur tussen gaza en egypte. Weetjewel, die constructies zijn zo enorm dat de berlijnse muur er een heg bij lijkt.
Ik heb m gezien hoor, die muur.

De Berlijnse muur nog niet, hopelijk :+ binnenkort.
Wie dit leest is een lezer van dit
  woensdag 29 november 2023 @ 13:26:17 #26
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464099
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:25 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Demonstraties?

Je bent weer tegen jezelf aan het praten.
Welke andere denkbeeldige uitingen waar israel zich zogenaamd dan echt wel iets van aan moet trekken heb je het dan over?

Sorry dat ik iets te snel ga voor je.
  woensdag 29 november 2023 @ 13:26:32 #27
401485 Molo
Völlig losgelöst
pi_211464103
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:23 schreef MissButterflyy het volgende:

[..]
Dat weet je niet Molo. Mensen die uiteindelijk worden opgelicht schamen zich vaak en praten er niet over. Zeker in bepaalde culturen zal men eerder zwijgen uit schaamte.

En wie weet is hij ontslagen omdat er meer is gebeurd, en de uitspraken over de kwestie Israël/ Palestina de druppel waren.
Hij werkte daar sowieso als ZZPer dus politieke uitingen doen op je werk is dan al helemaal bijzonder. Je zit helemaal niet vast in een ingebed team.

Had laatst een klant die de zwarte pieten discussie even op tafel gooide. Ja leuk maar ik ben daar niet voor een koffiekransje dus weghouden van zaken doen die handel
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
pi_211464117
quote:
7s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:26 schreef ExTec het volgende:

[..]
Welke andere denkbeeldige uitingen waar israel zich zogenaamd dan echt wel iets van aan moet trekken heb je het dan over?

Sorry dat ik iets te snel ga voor je.
Internationale verdragen, uberhaupt geopolitiek.

Jij denkt zonder ironie dat Israel net zo makkelijk de tweestaten-oplossing kan negeren, frustreren als de andere partij (de Palestijnse kant) redelijk en rationeel was? natuurlijk niet.
  woensdag 29 november 2023 @ 13:30:55 #29
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464149
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:27 schreef theunderdog het volgende:

[..]
Internationale verdragen, uberhaupt geopolitiek.
Ow,

En als israel niet luistert, dan komt het "internationale verdragen/geopolitieke leger" ze wel ff aanpakken?

Maak nou gewoon eens ff concreet welke gevolgen er staan op dat wat anderen willen negeren?

quote:
Jij denkt zonder ironie dat Israel net zo makkelijk de tweestaten-oplossing kan negeren, frustreren als de andere partij (de Palestijnse kant) redelijk en rationeel was? natuurlijk niet.
Redelijke en rationele oppositie in gaza?

Ik denk niet dat zo iemand als bibi wakker ligt van dat prospectus.
pi_211464186
quote:
10s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:30 schreef ExTec het volgende:

[..]
Ow,

En als israel niet luistert, dan komt het "internationale verdragen/geopolitieke leger" ze wel ff aanpakken?

Maak nou gewoon eens ff concreet welke gevolgen er staan op dat wat anderen willen negeren?
[..]
Redelijke en rationele oppositie in gaza?

Ik denk niet dat zo iemand als bibi wakker ligt van dat prospectus.
Sancties, bijvoorbeeld.

Je moet je realiseren dat geopolitiek om eigen belang draait. Als Israel zaken gaat doen die teveel in ons nadeel is en/of een te negatief daglicht laat schijnen op 'het westen', dan zullen zaken veranderen.

Of leef jij in de fantasie-wereld dat de band tussen 'het westen' (met Amerika voorop) en Israel een soort eeuwige band is? waar niets aan kan veranderen?

Ben jij een evangalistisch christen?
  woensdag 29 november 2023 @ 13:40:15 #31
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464243
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:35 schreef theunderdog het volgende:
Sancties, bijvoorbeeld.
Van wie?

Is niet concreet hé?

Jij denkt dat er ook maar 1 westers politicus is die z'n economische welvaart ondergeschikt maakt aan hoe israel al dan niet palestijnen behandeld?

quote:
Of leef jij in de fantasie-wereld dat de band tussen 'het westen' (met Amerika voorop) en Israel een soort eeuwige band is? waar niets aan kan veranderen?
En jij leeft in de fantasie wereld waar alhoewel die band al zolang jij en ik leven is wat die is,

Dat nu echt wel gaat veranderen?

Hilarisch.
pi_211464245
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:12 schreef slashdotter3 het volgende:

[..]
Doen ze nu bij elk bericht eerst zo'n lulverhaal ervoor voordat ze to the point komen :?
Zo nemen ze ook de telefoon op.
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_211464253
Dit krijg je dus als je een bepaalde politieke stroming macht geeft in een (lokale) overheid. Verbijsterend om te zien.

twitter
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  Overall beste user 2022 woensdag 29 november 2023 @ 13:43:18 #34
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_211464267
-

Ik check deze nog even.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_211464344
quote:
10s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:40 schreef ExTec het volgende:

[..]
Van wie?

Is niet concreet hé?

Jij denkt dat er ook maar 1 westers politicus is die z'n economische welvaart ondergeschikt maakt aan hoe israel al dan niet palestijnen behandeld?
[..]
En jij leeft in de fantasie wereld waar alhoewel die band al zolang jij en ik leven is wat die is,

Dat nu echt wel gaat veranderen?

Hilarisch.
1: Israel is vooral economisch afhankelijk van het westen (de EU). De band tussen Amerika en Israel is voornamelijk historisch en qua inlichtingen, wapens.

Maar allemaal geen zaken die kunnen veranderen. En ja, niemand boeit de Palestijnen veel, maar ook daaraan zitten grenzen. De wensen van een Ben Gvir, Smotrich zullen bijvoorbeeld niet in praktijk kunnen worden gebracht, of in elk geval niet te snel.

En omtrent Gaza is er vanuit het westen (de politiek) gewoon heel veel kritiek jegens het optreden van Israel. Israel zal haar best moeten blijven doen, om ons ervan te blijven overtuigen dat het hen echt gaat om het bestrijden van Hamas. En dat de omgekomen burgers, nevenschade zijn.

Vandaar ook alle propaganda he.

2: Die band is altijd al troebel geweest. Israel is gewoon voor ons (het westen) net wat beter dan de andere landen aldaar.

Maar er is veel veranderd. Israel is van een links-liberaal land, naar een land gegaan waar extreme-kolonisten steeds meer invloed krijgen. Het is tenzeerste de vraag hoelang Israel nog kan dienen als een westerse vazalstaat.
pi_211464396
quote:
13s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:41 schreef HowardRoark het volgende:
Dit krijg je dus als je een bepaalde politieke stroming macht geeft in een (lokale) overheid. Verbijsterend om te zien.

[ twitter ]
Ik vind dit ook walgelijk en dit is zeker niet hoe iedereen met kritiek op Israël er in staat.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  woensdag 29 november 2023 @ 13:56:09 #37
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464419
quote:
Israeli government spokesman: Hamas continues to hold 161 hostages

Israeli government spokesman Eylon Levy held a briefing, Sky News reports, his quotes from there:

▪️ 161 people remain hostage in Gaza, including: 146 Israelis and 15 foreigners, 126 are male and 35 are female. Among them are four children, four people aged 18-19, 10 people over 75.

▪️ 86 hostages released: 66 Israelis, 20 foreigners.

▪️ Two more, according to Levy, were "murdered in captivity."

▪️ "Last week's government decision provides for a five day extension of the hostage release pause with enough violent criminals in Israeli prisons lined up for release to get another 50 hostages out - 40 at this point, 10 a day," says Mr Levy.

▪️ "And the government has approved a list of another 50 violent criminals for prospective release should Hamas decide to continue releasing hostages."
pi_211464531
quote:
0s.gif Op dinsdag 28 november 2023 20:52 schreef Alov het volgende:

[..]
Goh, niet eens een greintje zelfverdediging, als in, een naburig volk die ons vijandig gezind is stak onlangs de grens over om onze bevolking uit te moorden, dus we gaan de militaire kracht van dat naburig volk eens neutralizeren zodat we onze bevolking veilig kunnen houden?
Door de boel plat te bombarderen en 10x zoveel dodelijke slachtoffers te maken en nog veel meer mensen gewond en dakloos? Wás het maar alleen gericht op militaire kracht dan hadden we deze hele discussie niet gehad. En ja ik weet dat Hamas deels schuilt tussen burgers en dus zul je chirurgisch en met geduld te werk moeten gaan, niet met een grootschalige bombardement campagne. Zelfde geldt voor al die tunnels... die verwoest je niet d.m.v. bombardementen en door water en energie af te knijpen voor iedereen.
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  woensdag 29 november 2023 @ 14:20:45 #39
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464593
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 14:11 schreef Ronald-Koeman het volgende:
En ja ik weet dat Hamas deels schuilt tussen burgers en dus zul je chirurgisch en met geduld te werk moeten gaan, niet met een grootschalige bombardement campagne.
Maar dat gezeur houd je toch. Voor bepaalde mensen is 1 burgerdode al te veel.
pi_211464674
quote:
13s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:41 schreef HowardRoark het volgende:
Dit krijg je dus als je een bepaalde politieke stroming macht geeft in een (lokale) overheid. Verbijsterend om te zien.

[ twitter ]
M'n bingokaart was weer snel vol :{w

Hamas is geen terroristische organisatie want dat is racistisch :')
When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.
  Overall beste user 2022 woensdag 29 november 2023 @ 14:34:55 #41
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_211464730
Heeft iemand nou al foto's van de 12-14000 graven die er in Gaza bij zijn gekomen gezien?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
pi_211464765
quote:
7s.gif Op woensdag 29 november 2023 13:56 schreef ExTec het volgende:

[..]

dit is inclusief die pas 10 maanden oude minderjarige vrouw?
  woensdag 29 november 2023 @ 14:39:25 #43
131800 Tarado
capô de fusca
pi_211464774
twitter
pi_211464780
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 14:34 schreef Ulx het volgende:
Heeft iemand nou al foto's van de 12-14000 graven die er in Gaza bij zijn gekomen gezien?
Ik heb die 1.200 graven in Israël ook niet gezien, maar ik vind het een meer dan terechte vraag. Ik heb maar twee massa graven gezien en daar zagen we maar +/- 100 blauwe zakken.
pi_211464835
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 14:39 schreef Tarado het volgende:
[ twitter ]
Die arme Palestijnse kinderen, we moeten ze redden! :'(

Terroristen in zakformaat, dat zijn het.
Nieuw is niet altijd beter.
pi_211464874
quote:
0s.gif Op woensdag 29 november 2023 14:39 schreef Tarado het volgende:
[ twitter ]
Waardeloze clip die net iets te vroeg afloopt.

Zulke beelden van kolonisten die dit jaar al wel burgers over de kling hebben gejaagd gaan we natuurlijk weer niet zien.
  woensdag 29 november 2023 @ 14:53:42 #47
6484 ExTec
Would you like to know more?
pi_211464884
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 14:52 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Waardeloze clip die net iets te vroeg afloopt.
_O-
pi_211464909
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 14:47 schreef ikbennieuwopfok het volgende:

[..]
Die arme Palestijnse kinderen, we moeten ze redden! :'(

Terroristen in zakformaat, dat zijn het.
Deze jongeren worden van kleins af opgevoed met het idee om Israëliërs/Joden te haten en waar mogelijk de confrontatie op te zoeken er een paar om het leven te brengen. Hoe je voor zulke mensen kunt opkomen is mij echt een raadsel. Dit is niets meer dan kwaadwillend schorem.
'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio
  Overall beste user 2022 woensdag 29 november 2023 @ 14:58:17 #49
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_211464919
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 14:40 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Ik heb die 1.200 graven in Israël ook niet gezien, maar ik vind het een meer dan terechte vraag. Ik heb maar twee massa graven gezien en daar zagen we maar +/- 100 blauwe zakken.
Gezien het enthousiasme waarmee Hamas de cijfers openbaar maakt zou je toch ook wel veel beelden van begrafenissen verwachten, of niet soms?
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  woensdag 29 november 2023 @ 15:02:48 #50
131800 Tarado
capô de fusca
pi_211464945
quote:
1s.gif Op woensdag 29 november 2023 14:52 schreef opgebaarde het volgende:

[..]
Waardeloze clip die net iets te vroeg afloopt.

Zulke beelden van kolonisten die dit jaar al wel burgers over de kling hebben gejaagd gaan we natuurlijk weer niet zien.
:')

Hier speciaal voor jou

twitter
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')