World Series by Renault had een combi van beide, de auto had DRS, maar dan niet per zone. Je kon het overal op de baan gebruiken. Tijdslimiet was tussen de 1000 en 500 tellen per race.quote:Op zondag 26 november 2023 14:18 schreef SiGNe het volgende:
[..]
DRS is eigenlijk sowieso niet leuk omdat je je er niet tegen kan verdedigen.
Maar zonder DRS is het weer moeilijker inhalen..
Bij A1 racing hadden ze een turbo-boost, die kon 5 keer per race gebruikt worden, zowel aanvallend als verdedigend.
Dat had een tactisch voordeel.
Zonde.quote:Op zondag 26 november 2023 14:20 schreef LTVDK het volgende:
Remfoutje Piastri, cadeautje voor Russell dus
Om dat ik wil zien wat hij kan.quote:
Dat is te hopen, maar vrees het nietquote:Op zondag 26 november 2023 14:21 schreef PzKpfw het volgende:
Misschien dat Piastri het ook kan met DRS.
Dat lijkt me ook wel een goed idee inderdaad.2 DRS zones achter elkaar is in elk geval geen goed idee, dan kan je er in zone 1 dichtop rijden en in zone 2 er voorbij en dan ben je weg.. niks tegen te doen.quote:Op zondag 26 november 2023 14:19 schreef Sabata het volgende:
[..]
World Series by Renault had een combi van beide, de auto had DRS, maar dan niet per zone. Je kon het overal op de baan gebruiken. Tijdslimiet was tussen de 1000 en 500 tellen per race.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |