Ah, jammer. Lastig johquote:Op dinsdag 19 december 2023 20:33 schreef _Lily_ het volgende:
[..]
Ja dit doe ik altijd. Soms eet hij wat, meestal niet.
Wij hadden gisteren kerstochtend op de PSZ en echt bijna alles zat op prikkers. Komt goed.quote:Op donderdag 21 december 2023 12:36 schreef Sunshine1982 het volgende:
Ik kwam er nogal laat achter dat A vandaag welkom is op de psz voor een kerstlunch. Snel wat bedacht en gemaakt. Ik kwam in de supermarkt een grote bak met voorgesneden fruit tegen en ik vond dat reuze handig om op een prikker te rijgen. Nu denk ik, is dat wel een beetje peuterproof![]()
Nouja, ik hoop dat de leidsters er wat mee kunnen
Oh dear... 'Zielig, speentje is kapot' werkt zeker niet?quote:Op donderdag 21 december 2023 20:19 schreef SQ het volgende:
Wij gaan NU beginnen aan project "geen speentje meer".
Ik sta nu in een kamertje met een heel boos peutertje dat non stop "WEL SPEENTJE!!" staat te gillen![]()
Jawel, maar dat is ondertussen alweer een jaar geleden en dan zijn ze nog iets makkelijker te overtuigen.quote:
Sneuquote:Op vrijdag 22 december 2023 07:00 schreef SQ het volgende:
Dat was... interessant
In de avond heb ik het na 2 uur opgegeven en zijn we samen in mijn bed gaan liggen, daar is ie uiteindelijk wel in slaap gevallen. Maar hij werd rond half zeven wakker, zocht z'n speen, en toen ging het pas écht los.
Sorry voor de buren en die daarnaast dus
Ook wel zielig om hem zó wanhopig en verdrietig te zien. Hij is er helemaal schor van
3-5 dagen denk ik, maar goed, deze heeft wel een exceptioneel hard hoofdquote:Op vrijdag 22 december 2023 07:07 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
SneuNog even volhouden, veel liefde en veel koffie. Hoe lang duurde het bij je andere kindjes voor ze hier doorheen waren?
Oei. Sterkte nog even dan. Hopelijk leiden de kerstdagen een beetje af, of beter nog, is het daarvoor gewoon al klaarquote:Op vrijdag 22 december 2023 07:34 schreef SQ het volgende:
[..]
3-5 dagen denk ik, maar goed, deze heeft wel een exceptioneel hard hoofd
Ahhh, sneuquote:Op vrijdag 22 december 2023 07:00 schreef SQ het volgende:
Dat was... interessant
In de avond heb ik het na 2 uur opgegeven en zijn we samen in mijn bed gaan liggen, daar is ie uiteindelijk wel in slaap gevallen. Maar hij werd rond half zeven wakker, zocht z'n speen, en toen ging het pas écht los.
Sorry voor de buren en die daarnaast dus
Ook wel zielig om hem zó wanhopig en verdrietig te zien. Hij is er helemaal schor van
Deze is herkenbaar jaquote:Op vrijdag 22 december 2023 09:08 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ik word wel echt knettergek van de 'alles-moet-kapot-fase'Heeft ze op de opvang een leuke kaars geknutseld van wcrol enzo, allemaal leuke kerstdingetjes erop geplakt, nepkaarsje erin, superleuk. Zit ze eerst alle kerstdingetjes eraf te slopen, nu de hele wcrol kapot aan het maken. En zo gaat het met alles. Boekjes zijn ook niet veilig bij haar, er zijn al wat bladzijden en hele boekjes gesneuveld.
En na het slopen janken dat ik het niet meer kan maken. Ja hallo
Ja ik voer deze discussie dus vaak ook nog in stereo omdat mijn bijna zevenjarige óók vindt dat alles te moeilijk is om zelf te doen. Van brood snijden tot bedenken dat kleding wel handig is als je naar school moet.quote:Op vrijdag 22 december 2023 10:03 schreef Lemijn het volgende:
Ik zou aardig wat geld over hebben om MAMA HELPEN!!! minder vaak te horen.
Maar als mijn 6,5 jarige MAMA HELPEN roept dan is de enige reactie die hij krijgt het verzoek om buiten te gaan schreeuwen. Inhoudelijk herken ik het natuurlijk wel, het wordt vriendelijker verpakt maar jongen, doe het even lekker zelf. Al kwam hij vanmorgen aangekleed aan het ontbijt, ik had niks klaargelegd dus deed echtquote:Op vrijdag 22 december 2023 10:04 schreef SQ het volgende:
[..]
Ja ik voer deze discussie dus vaak ook nog in stereo omdat mijn bijna zevenjarige óók vindt dat alles te moeilijk is om zelf te doen. Van brood snijden tot bedenken dat kleding wel handig is als je naar school moet.
Meteen heel veel praise gevenquote:Op vrijdag 22 december 2023 10:07 schreef Lemijn het volgende:
[..]
Maar als mijn 6,5 jarige MAMA HELPEN roept dan is de enige reactie die hij krijgt het verzoek om buiten te gaan schreeuwen. Inhoudelijk herken ik het natuurlijk wel, het wordt vriendelijker verpakt maar jongen, doe het even lekker zelf. Al kwam hij vanmorgen aangekleed aan het ontbijt, ik had niks klaargelegd dus deed echttoen hij aan de ontbijttafel schoof.
Ohh dat was hier ook inderdaad, uiteindelijk ben ik wel gestopt toen hij 2 en een beetje was. Omdat het mezelf zo ging tegen staan. Het stoppen viel trouwens wel echt alles mee, maar hij weet het zelfs nu maaaaanden later nog dondersgoed. Hij kan opeens uit het niks beginnen over "Mama jij borst he. Melk uit jouw borst, die deed ik drinken"quote:Op vrijdag 22 december 2023 10:05 schreef Lemijn het volgende:
Klinkt echt wel ellendig, dat afkicken van de speen. Ik hoop dat het gaat lukken SQ. Ik heb hier een beetje hetzelfde met de borst, peuter mag eigenlijk voor en na de nacht en vaak toch ook wel voor de middagdut omdat dat de kans van slagen vergroot, maar hij wordt steeds meer zo'n kind dat de halve dag zijn hand in mijn decolleté stopt en drinken! drinken! roept. In vlagen denk ik we kappen er gewoon helemaal mee, maar dat worst zo'n ramp dat ik er nog niet aan begin. Bij een speen heb je nog het tandenargument, maar dat is hier helaas niet bij.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |