Voor Ferrari en Mercedes welquote:Op vrijdag 24 november 2023 11:28 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Rijden allemaal rookies, kutcircuit, staat weinig meer op het spel. Etc.
Klopt, voor die teams (financieel) wel maar het grote publiek zal daar toch maar heel beperkt in geïnteresseerd zijn.quote:Op vrijdag 24 november 2023 11:30 schreef greysbones het volgende:
[..]
Voor Ferrari en Mercedes wel![]()
Wie wordt 2 en wie wordt 3
De lat voor kutcircuit ligt na vorige week zo laag dat ik dit voor de verandering eens helemaal prima vind.quote:Op vrijdag 24 november 2023 11:28 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Rijden allemaal rookies, kutcircuit, staat weinig meer op het spel. Etc.
Sssssstquote:Op vrijdag 24 november 2023 11:32 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De lat voor kutcircuit ligt na vorige week zo laag dat ik dit voor de verandering eens helemaal prima vind.
Daar hebben we een maand of 3 de tijd voor.quote:Op vrijdag 24 november 2023 11:34 schreef greysbones het volgende:
[..]
Sssssst
Je begint zo weer een hele discussie
Het is gewoon dodelijk saai. Leuk dat die gasten wat kilometers mogen draaien maar eigenlijk zit je gewoon te kijken naar een verkapte wintertest.quote:Op vrijdag 24 november 2023 11:44 schreef Jane het volgende:
Ik vond het best leuk met de junioren. Ik had er alleen niet veel over te zeggen.
Welnee.quote:Op vrijdag 24 november 2023 11:34 schreef greysbones het volgende:
[..]
Sssssst
Je begint zo weer een hele discussie
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |