Dat zou inderdaad echt moeten. En als een specifieke locatie dat echt niet kan zijn, dan heel dicht in de buurt eentje waar het wel goed geregeld is.quote:Op woensdag 22 november 2023 14:46 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Eigenlijk zou elk stembureau gewoon rolstoeltoegankelijk moeten zijn.
quote:Op woensdag 22 november 2023 14:40 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Ik heb het niet over een specifieke hashtag. Strategisch stemmen om de andere kant niet de grootste te laten worden is een ding van alle tijden en komt aan beide kanten van het politieke spectrum voor.
Daarnaast zijn er genoeg topics waar het over links en rechts gaat, we hebben er niet nog eentje nodig.
Waarom reageer je dan als eerste op een user hieroverquote:Op woensdag 22 november 2023 13:54 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Of je kunt je gewoon veel meer vinden in linkse standpunten dan rechtse, dat kan natuurlijk ook gewoon.
Niks menselijks in mij vreemd.quote:Op woensdag 22 november 2023 14:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
[..]
Waarom reageer je dan als eerste op een user hierover
Ik weet niet hoe dat is voor andere steden en gemeentes, maar ik heb het gevoel dat er elke verkiezingen meer locaties bijkomen. Assen heeft deze keer 43 locaties.quote:Op woensdag 22 november 2023 14:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad echt moeten. En als een specifieke locatie dat echt niet kan zijn, dan heel dicht in de buurt eentje waar het wel goed geregeld is.
Dat is soms echt niet mogelijk, de meeste gemeenten doen hun best met vaak ook mobiele stemlocaties bij verpleeghuizen.quote:Op woensdag 22 november 2023 14:47 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zou inderdaad echt moeten. En als een specifieke locatie dat echt niet kan zijn, dan heel dicht in de buurt eentje waar het wel goed geregeld is.
15 zetels maar voor de VVD. Van mij mag dit representatief zijn maar zal helaas niet.quote:Op woensdag 22 november 2023 15:00 schreef Momo het volgende:
[ afbeelding ]
Hier gaan de 150 fok zetels heen!
15 stemmenquote:Op woensdag 22 november 2023 15:03 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
15 zetels maar voor de VVD. Van mij mag dit representatief zijn maar zal helaas niet.
Truequote:Op woensdag 22 november 2023 15:07 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
Op 150 stemmen, maakt 15 zetels
Sample size is sowieso te klein, maar toch:quote:Op woensdag 22 november 2023 15:03 schreef Faraday01 het volgende:
[..]
15 zetels maar voor de VVD. Van mij mag dit representatief zijn maar zal helaas niet.
Je kunt als je afhankelijk bent van een rolstoel ook gewoon even op zoek gaan naar een ander stembureau dat wel rolstoeltoegankelijk is. Daarvoor hoef je echt geen kilometers te rijden.quote:Op woensdag 22 november 2023 14:46 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Eigenlijk zou elk stembureau gewoon rolstoeltoegankelijk moeten zijn.
Ik lijst 20 Splinterquote:Op woensdag 22 november 2023 15:02 schreef Momo het volgende:
Waar hebben de 6 mensen op gestemd, die niet op 1 van deze partijen hebben gestemd?
Die kwam bij mij ook een paar keer uit een kieswijzerding.quote:
Vanzelfsprekend totaal niet representatief. Daarnaast ben ik benieuwd of de peilingen in de buurt zitten. Nieuwe partijen maken altijd dat er wat meer kans is dat bewegingen van kiezers niet helemaal goed in beeld komen.quote:Op woensdag 22 november 2023 15:08 schreef Momo het volgende:
[..]
Sample size is sowieso te klein, maar toch:
Ik denk dat je de groep onder de 25 jaar en boven de 60 jaar vooral mist (dat er relatief minder mensen op fok zitten dan in de samenleving zijn). Denk dat fok niet perse meer laag of hogeropgeleide mensen heeft in verhouding of specifiek veel mensen uit 1 regio.
Kwam bij mij het hoogste uit bij kieswijzer op zittende partijen na en ik had zoiets dat ik geen van die zittende partijen wilde belonen voor al die jaren wanbeleid. Toen zag ik ook nog dat ze het misschien niet zouden redden om uberhaupt 1 zetel te krijgen dus vandaar, wie weet lukt die ene zetel toch nog.quote:Op woensdag 22 november 2023 15:22 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Die kwam bij mij ook een paar keer uit een kieswijzerding.
Mag ik vragen waarom je hiervoor gekozen hebt? Behalve dat Meerel Femke dingens zo lekker is, blablabla.
Dat is ook een manier om ernaar te kijken.quote:Op woensdag 22 november 2023 15:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
Kwam bij mij het hoogste uit bij kieswijzer op zittende partijen na en ik had zoiets dat ik geen van die zittende partijen wilde belonen voor al die jaren wanbeleid. Toen zag ik ook nog dat ze het misschien niet zouden redden om uberhaupt 1 zetel te krijgen dus vandaar, wie weet lukt die ene zetel toch nog.
Ik hoop minder dan 8, want van der Plas blies vorige week nog heel hoog van de toren dat ze echt wel ruim meer dan 9 zetels gingen halen.quote:Op woensdag 22 november 2023 15:29 schreef Momo het volgende:
BBB paar weken geleden nog op 15 zetels, laatste dagen 6 tot 9 zetels, ben ook wel benieuwd hoe dat uit gaat pakken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |