Hij komt, hij komt!quote:Op vrijdag 17 november 2023 16:32 schreef Vanyel het volgende:
Is dees TT een snode poging om het ganse onderwerp te wijzigen?
Het onderwerp is beeindigd, begrijp ik.quote:Op vrijdag 17 november 2023 16:32 schreef Vanyel het volgende:
Is dees TT een snode poging om het ganse onderwerp te wijzigen?
quote:
Dat probeer ik jullie wel op te leggen jaquote:Op vrijdag 17 november 2023 16:33 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het onderwerp is beeindigd, begrijp ik.
Ik doe een beroep op mijn recht op zelfbeschikkingquote:Op vrijdag 17 november 2023 16:36 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat probeer ik jullie wel op te leggen ja.
En dat is dan je goed recht, omdat jij niet verder wil discussieren. Dat recht heb je dan ook gewoonquote:Op vrijdag 17 november 2023 16:36 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dat probeer ik jullie wel op te leggen ja.
Tegelijkertijd is die wel ingewikkelder omdat van fysiek lijden vaak beter hard te maken is dat het niet beter wordt.quote:Op vrijdag 17 november 2023 16:22 schreef Vanyel het volgende:
Zo vind ik het bijvoorbeeld ook onbestaanbaar dat 'ondraaglijk lijden' bijna uitsluitend wordt gezien als een lichamelijk iets.
De waanzin dat mensen die psychisch lijden amper geholpen kunnen worden met euthanasie en daarom maar 'moeten' suicideren, dat is toch godgeklaagd.
Ik heb dus in het algemeen moeite met die ingewikkeldheid om je tweede paragraaf.quote:Op vrijdag 17 november 2023 16:46 schreef Bami het volgende:
Ik had al een reactie klaar staan dus die gooi ik er gewoon nog in.
[..]
Tegelijkertijd is die wel ingewikkelder omdat van fysiek lijden vaak beter hard te maken is dat het niet beter wordt.
Los van dat ik me soms sowieso afvraag waarom iemand eigenlijk niet mag beslissen te stoppen met leven.
Nou ja, daarvoor geldt dan hetzelfde als voor abortus: als jij het niet wilt dan moet je het vooral niet doenquote:Op vrijdag 17 november 2023 16:37 schreef miss_sly het volgende:
[..]
En dat is dan je goed recht, omdat jij niet verder wil discussieren. Dat recht heb je dan ook gewoon
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |