Dit topic is voor meme's. succesquote:Op dinsdag 28 november 2023 22:47 schreef ems. het volgende:
Ik vraag me altijd af of de mensen die plaatjes als bovenstaande creëren daadwerkelijk denken dat ze iets heel slims hebben gemaakt of dat ze het puur doen omdat ze weten dat het toch wel gretig wordt afgenomen door de eenvoudige doelgroep.
quote:Op dinsdag 28 november 2023 22:47 schreef ems. het volgende:
Ik vraag me altijd af of de mensen die plaatjes als bovenstaande creëren daadwerkelijk denken dat ze iets heel slims hebben gemaakt of dat ze het puur doen omdat ze weten dat het toch wel gretig wordt afgenomen door de eenvoudige doelgroep.
Plaatjes en meme's @ems. Geen discussie topic. Dus wat de user onder je zei klopt. Plaatjes en meme's. Commentaar kan in andere topicsquote:Op dinsdag 28 november 2023 23:13 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Dit topic is voor meme's. succes
Iets over Forum, maar hey.. Het is een meme schijnbaar.quote:Op zaterdag 27 april 2024 20:33 schreef QAnonn het volgende:
[..]
Mooi handschrift. De helft is niet te lezen.
Yup, het Russische complot rond FVDquote:Op zaterdag 27 april 2024 20:43 schreef loveyoulongtime het volgende:
[..]
Iets over Forum, maar hey.. Het is een meme schijnbaar.
Prima, dan weer verder met plaatjes en memesquote:Op zaterdag 27 april 2024 21:30 schreef Wantie het volgende:
[..]
Yup, het Russische complot rond FVD![]()
Ik kan het overigens gewoon lezen.
quote:
Thousands march in Kyiv to oppose east Ukraine peace planquote:
Had iemand op de fp geplaatst.quote:
quote:
Als tegenhanger van Walt Disney's in het filmpje. Het is maar goed dat woke-links eigenlijk helemaal niets weet.quote:
"Ze" is nogal een breed concept, en er zijn nogal wat veranderingen geweest in de loop der jaren.quote:Op dinsdag 4 juni 2024 00:57 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
Wat denk je zelf? je zit niet voor niets op bnw lijkt me, na al die jaren
quote:Op zaterdag 15 juni 2024 23:50 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Oorlogsmisdagers vs iemand die niet in de pockets zit bij de warlobby.
Ik wil een Tesla telefoon, gemaakt door Elon Godquote:
Gaat deze over FOX News dat Tucker Carlson ontsloeg toen zijn leugens meer geld gingen kosten dan ze opleverden?quote:
quote:Op woensdag 26 juni 2024 18:41 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Gaat deze over FOX News dat Tucker Carlson ontsloeg toen zijn leugens meer geld gingen kosten dan ze opleverden?
quote:
Geef toe, humor.quote:Op maandag 1 juli 2024 13:00 schreef Bananenbennie het volgende:
Wat leuk dat Rutte nu ook zelf photoshopjes voor BNW maakt.
[ x ]
[ afbeelding ]
Zitten toch een hoop aanwijzingen in.
Je ziet zo'n van Houwelingen, helemaal blind van woede met het schuim op zijn mond, al bijna zijn telefoon kapot smijten.quote:Op maandag 1 juli 2024 13:00 schreef Bananenbennie het volgende:
Wat leuk dat Rutte nu ook zelf photoshopjes voor BNW maakt.
[ x ]
[ afbeelding ]
Zitten toch een hoop aanwijzingen in.
Het blijft een engnek. Provoceren daar zijn de huidige politici goed in.quote:Op maandag 1 juli 2024 13:00 schreef Bananenbennie het volgende:
Wat leuk dat Rutte nu ook zelf photoshopjes voor BNW maakt.
[ x ]
[ afbeelding ]
Zitten toch een hoop aanwijzingen in.
quote:Op maandag 1 juli 2024 17:24 schreef controlaltendelete het volgende:
[..]
Het blijft een engnek. Provoceren daar zijn de huidige politici goed in.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 1 juli 2024 17:24 schreef controlaltendelete het volgende:
[..]
Het blijft een engnek. Provoceren daar zijn de huidige politici goed in.
[ afbeelding ]
Ja, net als horoscopen.quote:Op zaterdag 5 oktober 2024 08:44 schreef ems. het volgende:
Dat is het leuke van zo'n nietszeggende tekst. Iedereen kan z'n eigen interpretatie erop los laten.
1e is een valk, deze een feuunix die herrijst uit het as.quote:
Er was paar dagen geleden al een teaserquote:
https://tweakers.net/nieu(...)ertentienetwerk.htmlquote:Op dinsdag 18 februari 2025 10:51 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Wat voor een gekocht nieuws gaat dit over?
EU's mediaspeeltje.quote:DPG Media heeft een lening van 120 miljoen euro gekregen van de Europese Investeringsbank. De uitgever wil daarmee onder andere zijn advertentienetwerk verbeteren. Het bedrijf krijgt de lening als onderdeel van de strategie van de EU om op te treden tegen bigtechbedrijven.
Het trieste is, dat jij dit meent, geeneens sarkastisch bent.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 11:15 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
https://tweakers.net/nieu(...)ertentienetwerk.html
[..]
EU's mediaspeeltje.
Elon Musk moet de EU funds auditen, wij hebben ook DOGE nodig.
Wow vet. Zelf geschoten?quote:Op dinsdag 25 maart 2025 13:30 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Volgens mij kijkt de incrowd hier teveel op het beeldscherm en te weinig naar buiten
Gisteravond
[ afbeelding ]
mooie portalquote:Op dinsdag 25 maart 2025 13:30 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Volgens mij kijkt de incrowd hier teveel op het beeldscherm en te weinig naar buiten
Gisteravond
[ afbeelding ]
quote:
Actualiteit gemist?quote:
Dit is geen meme, maar de waarheid.quote:
Macron had een gebruikte papieren zakdoek op tafel liggen, die hij wegnam. Vervolgens projecteerden alle doorgesnoven complot aanhangers dat het een zakje coke was.quote:
De online meltdown is smullen. Allemaal mensen waarvan hun gezicht opgegeten wordt door luipaarden. Van Zuid-Amerikaanse partners die uitgezet worden en boeren zonder goedkope werknemers tot cybertruck ‘billionaire cucks’ die ineens hun favoriete bromance in duigen zien vallen.quote:
quote:Een mannelijke ringvinger is de vierde vinger van de hand, tussen de middelvinger en de pink, waar traditioneel een trouwring wordt gedragen. Bij mannen is deze vinger vaak iets langer dan de wijsvinger, wat te maken heeft met testosteronniveaus tijdens de ontwikkeling. De verhouding tussen de lengte van de ringvinger en de wijsvinger (2D:4D-ratio) wordt soms gebruikt in studies naar hormonale invloeden.
Welcome to wappie world, mede wappie <3quote:
Dankjewel!quote:Op zondag 27 juli 2025 20:27 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Welcome to wappie world, mede wappie <3welcome to the dark side.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |