Dan ben jij wss niet zijn achterban.quote:
quote:Op maandag 13 november 2023 14:07 schreef Slayage het volgende:
[..]
De propaganda van Israël is om te huilen zo belabberd. Wat ze feitelijk zeggen is, Wij geven jullie een paar druppels brandstof maar vermoorden wel jullie artsen
[ twitter ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als we de doktoren in het ziekenhuis moeten geloven hebben ze er 24000 liter brandstof nodig per dag om die generatoren te laten draaien, en dat terwijl de IC en chirurgie afdeling al draaien op zonne-energie.
1 liter diesel genereert gemiddeld 0,3 kWh energie. Dat wil zeggen dat ze daar voor 7.2 mWh aan energie opwekken per dag, boven op de energie die ze opwekken met zonne-energie, voor een ziekenhuis met 500 bedden.
Ter vergelijking, het TweeSteden ziekenhuis in Tilburg heeft 942 bedden en heeft generatoren staan die gezamenlijk 781 huishoudens (of te wel 5.9 mWh) aan stroom produceren in geval van nood.
Waarom heeft een ziekenhuis in Gaza, met de helft aan bedden en vermoedelijk minder medische apparatuur zoveel meer stroom nodig?
Heb het al een keer aangekaart via een TR, de enorme hoeveelheid propagandatroep van die user. Mag allemaal kennelijk.quote:Op maandag 13 november 2023 17:02 schreef marsan het volgende:
[..]
Ja maar zo rolt hij. Elke tweet die in zn straatje past wordt een linkdump.
Vond hem altijd sterk en een voorbeeld van hoe je integreert als Moslim in dit land, een voorbeeldfunctie die positief is.quote:Op maandag 13 november 2023 17:05 schreef marsan het volgende:
[..]
Dan ben jij wss niet zijn achterban.
Tja, het definitieve verlies van de eeuwige slachtofferrol valt sommigen erg zwaar merk je wel, het krampachtig elke strohalm vastgrijpen is gewoon vermakelijk zelfsquote:Op maandag 13 november 2023 16:58 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Een gek tweetje met 133 likes en links moet krampachtig gaan doen alsof beide kanten een genocidale leus hebben.
Ja linkdumpjes is bij sommige users toegestaan naar t schijnt.quote:Op maandag 13 november 2023 17:08 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Heb het al een keer aangekaart via een TR, de enorme hoeveelheid propagandatroep van die user. Mag allemaal kennelijk.
Nah. Hih heeft lijken in zn kast en dat is bekend. Dat is ook waarom hij nooit lijsttrekekker wil worden.quote:Op maandag 13 november 2023 17:08 schreef ludovico het volgende:
[..]
Vond hem altijd sterk en een voorbeeld van hoe je integreert als Moslim in dit land, een voorbeeldfunctie die positief is.
Net als Najib Amhali, of zo een voetballer als Ziyech ofzo.
Dus dat zwakke gedoe door een persoon met voorbeeldfunctie steekt extra af.
Welke lijken?quote:Op maandag 13 november 2023 17:10 schreef marsan het volgende:
[..]
Nah. Hih heeft lijken in zn kast en dat is bekend. Dat is ook waarom hij nooit lijsttrekekker wil worden.
quote:Op maandag 13 november 2023 17:10 schreef marsan het volgende:
[..]
Nah. Hih heeft lijken in zn kast en dat is bekend. Dat is ook waarom hij nooit lijsttrekekker wil worden.
quote:
Ik zie grote mogelijkheden voor een briljante reclame campagne voor een begrafenisondernemer...quote:
Kan een tweet posten met 50 volgers en dan is t waar toch?quote:
SPOILER: Google BardOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://www.telegraaf.nl/(...)2-miljard-bij-boeing
Emirates koopt voor $52 miljard bij Boeing
DUBAI (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Luchtvaartmaatschappij Emirates heeft een megaorder ter waarde van 52 miljard dollar geplaatst bij vliegtuigbouwer Boeing. Het gaat om negentig toestellen voor de lange afstand van de nieuwe serie 777x. Ook worden nog eens vijf extra toestellen van het type 787 Dreamliner gekocht waarmee een bestaande order wordt vergroot tot 35 stuks.
De waarde van de order, gedaan op de luchtvaartshow van Dubai, is op basis van catalogusprijzen. Doorgaans worden bij grote bestellingen wel aanzienlijke kortingen gegeven.
De Dubai Air Show in de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) is maandag begonnen. Emirates is de nationale maatschappij van de VAE en de grootste aanbieder van intercontinentale vluchten ter wereld. Met de nieuwe toestellen wil het bedrijf inspelen op de sterke vraag naar vliegreizen en ook de vloot vernieuwen.
Boeing verkoopt meer
Het Amerikaanse Boeing heeft op de show ook al orders ontvangen van de maatschappijen SunExpress en FlyDubai.
Emirates maakte vorige week nog bekend in de eerste helft van het gebroken boekjaar een recordwinst van omgerekend bijna 2,6 miljard euro te hebben geboekt dankzij de sterke vraag naar vliegtickets in de zomerperiode.
De Europese vliegtuigfabrikant Airbus maakte bekend een voorlopig akkoord te hebben bereikt met Turkish Airlines over een „significante order.” Volgens Turkish Airlines gaat het om een bestelling van in totaal 355 vliegtuigen. Daarvan zouden er 240 een vaste bestelling zijn en wordt voor 115 toestellen een optie genomen. De partijen zouden later met meer details komen.
Airbus heeft al wel een nieuwe order ontvangen voor dertig vliegtuigen van het type A220-300 van de Letse maatschappij AirBaltic.
Besef je wel, dat je je met deze opmerking net zo schuldig maakt als een persoon die claimt dat Joden de wereld willen overnemen?quote:Op maandag 13 november 2023 16:29 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hun zin hebben de Palestijnen inderdaad nooit gekregen, want dat zou de vernietiging van Israël en miljoenen Joden betekenen. Ik had het dan ook over concessies, en daar was Israël meermaals bereid toe.
quote:Op maandag 13 november 2023 17:06 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]Bedankt voor de post. Ik vermoed zoals iedereen vermoed dat ze overdrijven, zoals een paar ziekenhuizen al vier weken lang aangeven dat ze echt bijna niks meer hebben.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als we de doktoren in het ziekenhuis moeten geloven hebben ze er 24000 liter brandstof nodig per dag om die generatoren te laten draaien, en dat terwijl de IC en chirurgie afdeling al draaien op zonne-energie.
1 liter diesel genereert gemiddeld 0,3 kWh energie. Dat wil zeggen dat ze daar voor 7.2 mWh aan energie opwekken per dag, boven op de energie die ze opwekken met zonne-energie, voor een ziekenhuis met 500 bedden.
Ter vergelijking, het TweeSteden ziekenhuis in Tilburg heeft 942 bedden en heeft generatoren staan die gezamenlijk 781 huishoudens (of te wel 5.9 mWh) aan stroom produceren in geval van nood.
Waarom heeft een ziekenhuis in Gaza, met de helft aan bedden en vermoedelijk minder medische apparatuur zoveel meer stroom nodig?
Als ze 200% overdrijven dan komt 't wel in de buurt van het twee steden, wat een modern ziekenhuis is. Stel het is geen 24000 liter maar 8000, dan red 't ziekenhuis 't met die 300 liter iets meer dan een uur. Das niet zoveel
Dat is zonder meer waar. 300 liter zal nooit genoeg zijn om het ziekenhuis helemaal draaiende te houden. Echter denk ik niet dat het verstandig is voor Israël, of dat Hamas het zou toelaten, om er een vrachtwagen vol diesel naar toe te rijden. Dat is nogal een doelwit.quote:Bedankt voor de post. Ik vermoed zoals iedereen vermoed dat ze overdrijven, zoals een paar ziekenhuizen al vier weken lang aangeven dat ze echt bijna niks meer hebben.
Als ze 200% overdrijven dan komt 't wel in de buurt van het twee steden, wat een modern ziekenhuis is. Stel het is geen 24000 liter maar 8000, dan red 't ziekenhuis 't met die 300 liter iets meer dan een uur. Das niet zoveel
quote:Op maandag 13 november 2023 17:27 schreef Buikbrein het volgende:
[..]
Besef je wel, dat je je met deze opmerking net zo schuldig maakt als een persoon die claimt dat Joden de wereld willen overnemen?
Alle kritiek, alle opmerkingen, alle reacties die die claim als tegenreactie zou krijgen.. kan je 1-op-1 op jouw reactie plakken.
Er is maar 1 verschil.. jij komt er mee weg want je bent pro-israel, of in ieder geval niet pro-hamas = Wenselijk, welgevallig, aan "de goede kant", etc.
Jij krijgt geen ban, geen waarschuwing, niets. Terwijl wat jij doet EXACT hetzelfde is.. een Trope tegen Palestijnen.
Kom er maar in, alles wat je erop zegt, kan ik geinverteerd pareren met dezelfde teksten die zijn gebruikt tegen antisemitisme.
- je schakeert Palestijnen gelijk met orthodoxie en Hamas.
- je spelt hen een doel op het lijf die niet Palestijns is
- Palestijnen als volk ervan beschuldigen verantwoordelijk te zijn voor reële of ingebeelde vergrijpen die zijn gepleegd door één enkel Palestijns individu of één enkele Palestijnse groep, of zelfs voor daden die zijn gepleegd door niet-Palestijnen.
- Ontkenning van het feit, de omvang, de mechanismen of de doelmatigheid van de genocide op het Palestijnse volk door Israëlische regime.
- Met twee maten meten, in die zin dat van de Palestijnen een bepaald gedrag wordt geëist dat niet van andere democratische naties wordt verwacht of verlangd
Klinkt gek he als je het omdraait! geeft meteen de goede lading, hoe 'bijzonder glibberig' die teksten zijn.
Etc
En dan ga je vast allerlei links willen plaatsen die mijn ongelijk moeten bewijzen, net zoals een zgn antisemiet wilt aantonen (met Torah referenties) dat het toch écht zo is. Enz.
Het verschil is duidelijk: met het 1 kom je weg, met het ander bén je weg
quote:Op maandag 13 november 2023 17:25 schreef slashdotter3 het volgende:
Een relevant artikel omdat het laat zien hoe waanzinnig veel geld Saudi Arabie en de VAE hebben om mee te smijten. Op dezelfde manier hebben ze in Engeland voor honderden miljarden aan real estate en businesses. Daarmee kan je genoeg invloed uitoefenen op de politiek en samenleving om te islamiseren. En die minister er vandaag uit te gooien.Mooi voor Boeing, maar die hebben het ook hard nodigSPOILER: Google BardOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://www.telegraaf.nl/(...)2-miljard-bij-boeing
Emirates koopt voor $52 miljard bij Boeing
DUBAI (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Luchtvaartmaatschappij Emirates heeft een megaorder ter waarde van 52 miljard dollar geplaatst bij vliegtuigbouwer Boeing. Het gaat om negentig toestellen voor de lange afstand van de nieuwe serie 777x. Ook worden nog eens vijf extra toestellen van het type 787 Dreamliner gekocht waarmee een bestaande order wordt vergroot tot 35 stuks.
De waarde van de order, gedaan op de luchtvaartshow van Dubai, is op basis van catalogusprijzen. Doorgaans worden bij grote bestellingen wel aanzienlijke kortingen gegeven.
De Dubai Air Show in de Verenigde Arabische Emiraten (VAE) is maandag begonnen. Emirates is de nationale maatschappij van de VAE en de grootste aanbieder van intercontinentale vluchten ter wereld. Met de nieuwe toestellen wil het bedrijf inspelen op de sterke vraag naar vliegreizen en ook de vloot vernieuwen.
Boeing verkoopt meer
Het Amerikaanse Boeing heeft op de show ook al orders ontvangen van de maatschappijen SunExpress en FlyDubai.
Emirates maakte vorige week nog bekend in de eerste helft van het gebroken boekjaar een recordwinst van omgerekend bijna 2,6 miljard euro te hebben geboekt dankzij de sterke vraag naar vliegtickets in de zomerperiode.
De Europese vliegtuigfabrikant Airbus maakte bekend een voorlopig akkoord te hebben bereikt met Turkish Airlines over een „significante order.” Volgens Turkish Airlines gaat het om een bestelling van in totaal 355 vliegtuigen. Daarvan zouden er 240 een vaste bestelling zijn en wordt voor 115 toestellen een optie genomen. De partijen zouden later met meer details komen.
Airbus heeft al wel een nieuwe order ontvangen voor dertig vliegtuigen van het type A220-300 van de Letse maatschappij AirBaltic.
Lijkt erop dat je brein nog wat lager zit dan je buik.quote:Op maandag 13 november 2023 17:27 schreef Buikbrein het volgende:
[..]
Besef je wel, dat je je met deze opmerking net zo schuldig maakt als een persoon die claimt dat Joden de wereld willen overnemen?
Alle kritiek, alle opmerkingen, alle reacties die die claim als tegenreactie zou krijgen.. kan je 1-op-1 op jouw reactie plakken.
Er is maar 1 verschil.. jij komt er mee weg want je bent pro-israel, of in ieder geval niet pro-hamas = Wenselijk, welgevallig, aan "de goede kant", etc.
Jij krijgt geen ban, geen waarschuwing, niets. Terwijl wat jij doet EXACT hetzelfde is.. een Trope tegen Palestijnen.
Kom er maar in, alles wat je erop zegt, kan ik geinverteerd pareren met dezelfde teksten die zijn gebruikt tegen antisemitisme.
- je schakeert Palestijnen gelijk met orthodoxie en Hamas.
- je spelt hen een doel op het lijf die niet Palestijns is
- Palestijnen als volk ervan beschuldigen verantwoordelijk te zijn voor reële of ingebeelde vergrijpen die zijn gepleegd door één enkel Palestijns individu of één enkele Palestijnse groep, of zelfs voor daden die zijn gepleegd door niet-Palestijnen.
- Ontkenning van het feit, de omvang, de mechanismen of de doelmatigheid van de genocide op het Palestijnse volk door Israëlische regime.
- Met twee maten meten, in die zin dat van de Palestijnen een bepaald gedrag wordt geëist dat niet van andere democratische naties wordt verwacht of verlangd
Klinkt gek he als je het omdraait! geeft meteen de goede lading, hoe 'bijzonder glibberig' die teksten zijn.
Etc
En dan ga je vast allerlei links willen plaatsen die mijn ongelijk moeten bewijzen, net zoals een zgn antisemiet wilt aantonen (met Torah referenties) dat het toch écht zo is. Enz.
Het verschil is duidelijk: met het 1 kom je weg, met het ander bén je weg
Waar heb je dat gelezen of gehoord over het gemiddeld IQ daar?quote:Op maandag 13 november 2023 18:20 schreef poenhunter het volgende:
Ik hoor net dat nederland nog niet genoeg zwakbegaafden heeft, dus beginnen ze weer met importeren.
Gemiddeld IQ gaza 8 - 18 jarige 67,9 (Iemand met zwakbegaafdheid heeft een IQ tussen de 70 en 85.)
Wel lief hoor die Gaza kinderen hier laten genezen maar waar gaan die ouders 'tijdelijk' wonen? Zal wel weer een pardonnetje worden want ze kunnen niet terug, dikke tranen. 😭
Of hoe lager het IQ hoe armoediger de bevolking.quote:Op maandag 13 november 2023 18:31 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Waar heb je dat gelezen of gehoord over het gemiddeld IQ daar?
En veel kinderen zullen niet fatsoenlijk naar school gaan, dat zal zeker een grote rol spelen. Het is niets genetisch of iets dergelijks.
Hoe armoediger de bevolking hoe lager het IQ.
Ik hou er niet van om mensen op hun intelligentie te beoordelen, maar jij verdient het.quote:Op maandag 13 november 2023 18:20 schreef poenhunter het volgende:
Ik hoor net dat nederland nog niet genoeg zwakbegaafden heeft, dus beginnen ze weer met importeren.
Gemiddeld IQ gaza 8 - 18 jarige 67,9 (Iemand met zwakbegaafdheid heeft een IQ tussen de 70 en 85.)
Wel lief hoor die Gaza kinderen hier laten genezen maar waar gaan die ouders 'tijdelijk' wonen? Zal wel weer een pardonnetje worden want ze kunnen niet terug, dikke tranen. 😭
Maar waarschijnlijk niet zo dom als de gemiddelde Palestijn.quote:Op maandag 13 november 2023 18:33 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Ik hou er niet van om mensen op hun intelligentie te beoordelen, maar jij verdient het.
Je bent echt oliedom.
Hier is wat meer informatie te vinden over wat meespeelt in de hoogte van een IQ.quote:Op maandag 13 november 2023 18:33 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Of hoe lager het IQ hoe armoediger de bevolking.
quote:Op maandag 13 november 2023 17:06 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]Volgens mij zit je rendement een factor 10 te laag. 1liter diesel (10kWh energie) 40% rendement dieselmotor, 80% generator: 10x40%x80%=3,2kWh per literSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Als we de doktoren in het ziekenhuis moeten geloven hebben ze er 24000 liter brandstof nodig per dag om die generatoren te laten draaien, en dat terwijl de IC en chirurgie afdeling al draaien op zonne-energie.
1 liter diesel genereert gemiddeld 0,3 kWh energie. Dat wil zeggen dat ze daar voor 7.2 mWh aan energie opwekken per dag, boven op de energie die ze opwekken met zonne-energie, voor een ziekenhuis met 500 bedden.
Ter vergelijking, het TweeSteden ziekenhuis in Tilburg heeft 942 bedden en heeft generatoren staan die gezamenlijk 781 huishoudens (of te wel 5.9 mWh) aan stroom produceren in geval van nood.
Waarom heeft een ziekenhuis in Gaza, met de helft aan bedden en vermoedelijk minder medische apparatuur zoveel meer stroom nodig?
Als ze 24.000liter per dag verbruiken dan zit er ergens een gat in de tank
[ Bericht 1% gewijzigd door Stoorzendert op 13-11-2023 18:49:27 ]“Weak or strong, clever or simple, we are all brothers.”
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |