Ik snap dat er water in de radiator zit dat je moet opvangen. Gaat mij om het niet kunnen/mogen afsluiten van de toevoer.quote:Op zaterdag 11 november 2023 11:15 schreef Lienekien het volgende:
Leek hier.
Ja, dat is naïef. Er zit water in. Daar moet ook wat mee.
Volgens mij kan dat. Ik heb foto's gemaakt.quote:Op zaterdag 11 november 2023 11:48 schreef Ikbenookeenklant het volgende:
Kun je de radiator zowel aan de aanvoer als de afvoerzijde afsluiten?
ja: klusje valt mee
nee: het hele systeem moet leeg
Je had ook naar de warmte Service moeten gaan ipv de bouwmarktquote:Op zaterdag 11 november 2023 15:06 schreef Nismo1991 het volgende:
Als het systeem leegmoet is niet het ergste, het ergste is aansluiten zonder dat hij lekt. Je hebt 30 verschillende koppelingen, beter bel je hier iemand voor. Ik heb dit ook pas geprobeerd, hele dag bezig geweest, 3 x naar de bouwmarkt en eind van de rit lekte hij nog. Loodgieter was in 15 min klaar omdat hij fatsoenlijk materiaal heeft.
Bespaar je een dag ellende.
ik zou het niet eerst proberen en dan een loodgieter bellen. Want als je het eerst probeert en het mislukt dan is er geen verwarming meer mogelijk en een loodgieter heeft vandaag or morgen, of die dag daarna, of daarn of daarna, etc. geen tijd en tot die tijd zit je zonder verwarming.quote:Op zondag 12 november 2023 00:15 schreef -Richard- het volgende:
Als je tenminste technisch inzicht hebt komt je er wel uit. Maar de leidingen passend hebben op je nieuwe.. ja dat zou vast een dingetje kunnen zijn.
Probeer het, past het niet bel je een loodgieter. Deze daar aub, succes!
buigtang, nieuw stukje pijp, nieuwe kraan, voetventiel, overige koppelingen, rolmaat, ijzerzaag of pijpensnijder. boormachine, waterpas, schroeven, pluggen, etc.quote:Op zaterdag 11 november 2023 15:25 schreef SnodeSnuiter het volgende:
[..]
Je had ook naar de warmte Service moeten gaan ipv de bouwmarkt
Oude handdoeken, 2x baco, een inbus en wat schuurpapier is het gereedschap
ik stel voor dat jij dit soort taken ook neit doet, gezien je de meest basale kennis mist.quote:Op zondag 12 november 2023 12:03 schreef -Richard- het volgende:
Klopt, maar het is maar de badkamer en een elektrisch kacheltje kan dan toch ook?
Het is immers maar tijdelijk... Ik denk er wat simpeler over
Dat lijkt mij ook beter omdat ik het al vaker gedaan heb.quote:Op zondag 12 november 2023 12:04 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
ik stel voor dat jij dit soort taken ook neit doet, gezien je de meest basale kennis mist.
je zult zelf moeten beoordelen of dat mogelijk is bij jouw radiator. Niet alle radiatoren hebben dat. Mijn huis uit 2004 heeft dat bijvoorbeeld bij geen enkele radiator.quote:Op zaterdag 11 november 2023 14:21 schreef Bot13 het volgende:
Ik snap dat er water in de radiator zit dat je moet opvangen. Gaat mij om het niet kunnen/mogen afsluiten van de toevoer.
dan moet je beter weten en geen nepadvies geven.quote:Op zondag 12 november 2023 12:05 schreef -Richard- het volgende:
[..]
Dat lijkt mij ook beter omdat ik het al vaker gedaan heb.
En de rest van het huis dan?quote:Op zondag 12 november 2023 12:03 schreef -Richard- het volgende:
Klopt, maar het is maar de badkamer en een elektrisch kacheltje kan dan toch ook?
Het is immers maar tijdelijk... Ik denk er wat simpeler over
Op dat soort momenten ben ik zo blij dat er op 500 m zo'n ouderwetse ijzerwarenzaak zit die alle denkbare koppelingen, schroefjes, moertjes en leidingen per stuk of per lengte verkoopt. Met mensen achter de balie die weten waar ze het over hebben en wat 40 jaar geleden gebruikelijke materialen waren.quote:Op zaterdag 11 november 2023 15:06 schreef Nismo1991 het volgende:
Als het systeem leegmoet is niet het ergste, het ergste is aansluiten zonder dat hij lekt. Je hebt 30 verschillende koppelingen, beter bel je hier iemand voor. Ik heb dit ook pas geprobeerd, hele dag bezig geweest, 3 x naar de bouwmarkt en eind van de rit lekte hij nog. Loodgieter was in 15 min klaar omdat hij fatsoenlijk materiaal heeft.
Bespaar je een dag ellende.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |