Ze hadden een promotiedeal met het schoenenmerk.quote:Op donderdag 7 december 2023 13:10 schreef TLC het volgende:
Waarom trekken de 3 boeven niet gewoon hun schoenen uit ipv met die cementschoenen te lopen ?
Das toch niet logisch en ook niet heel handig ?![]()
In het boek lijkt het ook wel alsof hij dat zelf de leukste series vond om (mee) te maken. Vond er zelf weinig aan, omdat de boeven meer karikaturen waren dan een serieus gevaar voor B&A. Hingen er maar een beetje bij. Het draaide meer om plekken in de VS en de EU te laten zien dan een verhaal met de boeven als tegenstanders erin.quote:Op donderdag 7 december 2023 08:42 schreef Writersright het volgende:
[..]
Ook in interviews hoor ik hem idd het meest lovend over de Amerika-serie praten. Wellicht komt dan door het reizen, of wellicht door de inkomsten. Voor een lange serie krijgen ze meer geld, zowel bij omroepen als bij VHS-verkopen etc. zou ik denken.
Maarja Adriaan is ook gewoon de beste onderhandelaar ooit natuurlijk. Als een deal niet wordt gemaakt ligt dat gewoon aan de ander.
Daarnaast was de interactie veel houteriger. De dialogen in andere series waren veel spontaner. In Amerika was het veel ‘clown wint rondreis door Amerika met bijgeleverde schoolse reisleider in acrobatenpak’:quote:Op donderdag 7 december 2023 14:22 schreef Halcon het volgende:
[..]
In het boek lijkt het ook wel alsof hij dat zelf de leukste series vond om (mee) te maken. Vond er zelf weinig aan, omdat de boeven meer karikaturen waren dan een serieus gevaar voor B&A. Hingen er maar een beetje bij. Het draaide meer om plekken in de VS en de EU te laten zien dan een verhaal met de boeven als tegenstanders erin.
Visueel "verrijkt" door van die schuine shots van hun gezichten die steeds afgewisseld worden bij elke zin dialoog zoals je ook bij soaps zag.quote:Op donderdag 7 december 2023 23:20 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Daarnaast was de interactie veel houteriger. De dialogen in andere series waren veel spontaner. In Amerika was het veel ‘clown wint rondreis door Amerika met bijgeleverde schoolse reisleider in acrobatenpak’:
A. Kijk, nu komen we langs [bezienswaardigheid].
B. *spreekt de naam verkeerd uit*
A. *herhaalt de naam correct*
B. Wat is dat?
A. Nou Bassie, dat zal ik proberen uit te leggen.
*lange uitleg*
B. O, zit dat zo! *vat het in eigen woorden samen*
A. Je hebt het begrepen.
Het stomme is dat je die opzet ook in Europa hebt (Groothertogdom Luxemburg of de stad), maar dat het daar nog heel natuurlijk overkomt.quote:Op donderdag 7 december 2023 23:28 schreef Writersright het volgende:
[..]
Visueel "verrijkt" door van die schuine shots van hun gezichten die steeds afgewisseld worden bij elke zin dialoog zoals je ook bij soaps zag.
Waardoor het lijkt alsof de dialogen los van elaar opgenomen zijn.
Ja, eens. Het is meer het laten zien van bezienswaardigheden in de VS en de rest hangt er een beetje bij.quote:Op donderdag 7 december 2023 23:20 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Daarnaast was de interactie veel houteriger. De dialogen in andere series waren veel spontaner. In Amerika was het veel ‘clown wint rondreis door Amerika met bijgeleverde schoolse reisleider in acrobatenpak’:
A. Kijk, nu komen we langs [bezienswaardigheid].
B. *spreekt de naam verkeerd uit*
A. *herhaalt de naam correct*
B. Wat is dat?
A. Nou Bassie, dat zal ik proberen uit te leggen.
*lange uitleg*
B. O, zit dat zo! *vat het in eigen woorden samen*
A. Je hebt het begrepen.
PROEST!quote:Op donderdag 7 december 2023 14:04 schreef Writersright het volgende:
[..]
Ze hadden een promotiedeal met het schoenenmerk.
Damn. Nu wil ik van die reisseries een compilatie van al die scènes achter elkaar.quote:Op donderdag 7 december 2023 23:20 schreef Magister_Artium het volgende:
[..]
Daarnaast was de interactie veel houteriger. De dialogen in andere series waren veel spontaner. In Amerika was het veel ‘clown wint rondreis door Amerika met bijgeleverde schoolse reisleider in acrobatenpak’:
A. Kijk, nu komen we langs [bezienswaardigheid].
B. *spreekt de naam verkeerd uit*
A. *herhaalt de naam correct*
B. Wat is dat?
A. Nou Bassie, dat zal ik proberen uit te leggen.
*lange uitleg*
B. O, zit dat zo! *vat het in eigen woorden samen*
A. Je hebt het begrepen.
Die Reis door Europa is helemaal lachwekkend.quote:Op vrijdag 8 december 2023 11:04 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Damn. Nu wil ik van die reisseries een compilatie van al die scènes achter elkaar.
Iemand noemde die series al 15 jaar geleden online een keer 'Ontdek je Plekje met Bassie en Adriaan', en zo is het.
Idd. Het blijft een kinderserie dus "serieuze" explosieven hoef je niet te verwachten maar er is zoveel creatiefs mogelijk om die 2 te pakken te nemen. Kijk maar naar de Plaaggeest, Sleutel etc.quote:Op vrijdag 8 december 2023 14:03 schreef Halcon het volgende:
[..]
Die Reis door Europa is helemaal lachwekkend.
De Baron is van iemand met nog redelijke plannen verworden tot een narcistische idioot die alleen maar telefoons vermorzelt. En die boemen van Irritante Harry leveren hem wat roetvegen op z'n gezicht op. Geen idee wat ze daarmee uit wilden richten bij B&A.
Dat de ingewanden door de boot van de Baron vliegen is inderdaad niet zo geschikt voor een kinderserie. Maar wat je zegt, bij andere series konden ze het wel spannend maken. Ook zonder geweld te gebruiken.quote:Op vrijdag 8 december 2023 14:53 schreef Writersright het volgende:
[..]
Idd. Het blijft een kinderserie dus "serieuze" explosieven hoef je niet te verwachten maar er is zoveel creatiefs mogelijk om die 2 te pakken te nemen. Kijk maar naar de Plaaggeest, Sleutel etc.
Puur productietechnisch ook. Volgens mij was alleen B100 op locatie. Geef hem meer te doen. Laat hem bijv de hotelkamer van Bassie en Adriaan vuil maken in een land waardoor B&A op hun kop krijgen, of het hotel uitegooid worden. Kan makkelijk op een set.
Of nare geruchten verspreiden waardoor mensen aan wie B&A wat vragen niet willen antwoorden. Dan heb je en meer spanning en een competentere B100. Het meest nutteloze karakter uit alle series als je het mij vraagt. Zowel verhaal- als productietechnisch.
Volgens mij (en ik heb de serie niet heel lang gezien) was het zo dat de Baron de (bijna) hele tijd met Harry op de boot in Vlaardingen zat en dat B100 steeds op locatie was in Europa. Dat zorgt er automatisch voor dat de communicatie stroever is.quote:Op vrijdag 8 december 2023 15:00 schreef Halcon het volgende:
[..]
Dat de ingewanden door de boot van de Baron vliegen is inderdaad niet zo geschikt voor een kinderserie. Maar wat je zegt, bij andere series konden ze het wel spannend maken. Ook zonder geweld te gebruiken.
B100 vond ik ook irritant en saai. Dat "oh oh wat heb ik een pech" zag je van mijlenver aankomen. Interactie tussen de boeven was ook totaal niet van het niveau van de eerdere series.
Ja, de Baron en Harry zaten vooral op de boot. Dat zal ook wel budgettaire redenen hebben gehad natuurlijk. Nu hoefde van de acteurs alleen B100 mee te reizen met B&A. Dat scheelt toch weer twee man, waarvan er eentje het in de VS volgens Aadje uitgehangen had, door heel de EU slepen.quote:Op vrijdag 8 december 2023 15:08 schreef Writersright het volgende:
[..]
Volgens mij (en ik heb de serie niet heel lang gezien) was het zo dat de Baron de (bijna) hele tijd met Harry op de boot in Vlaardingen zat en dat B100 steeds op locatie was in Europa. Dat zorgt er automatisch voor dat de communicatie stroever is.
Maar hey, dat was ook het geval bij de Sleutel en ik moet zeggen dat de Boevenbaas daar er wel echt een stuk agressiever en effectiever overkwam. Echt type gangster, die zo een paar nekken zou breken.
Daarnaast was de verdeling anders met 2 man op locatie (B1 en B2) en 1 in de schuilplaats (Boevenbaas) Als je een karakter wil leren kennen is het extreem praktisch om hem interactie te geven met een ander karakter. Wanneer je iemand solo op pad hebt met vrijwel geen andere live interactie dan werkt dat minder.
De interactie die B100 met Baron had was elke keer hetzelfde. Erg saai.
Terug naar de Sleutel liep de BB constant te blaffen naar B1 waar die sleutel bleef. Daarnaast deed hij ook echt andere dingen zoals overleggen hoe ze het aan moesten pakken, versterking regelen ed. Je had echt het idee dat de BB de baas was.
Bij de Baron..tja was een rare constructie. Baron was een oude man, niet fysiek imponerend. Ook niet heel gewiekst ofzo. Die bleef alleen maar afzeiken. Was een eendimensionale parodie geworden en geen idee waarom Harrie en B100 bij hem bleven.
Over welke muziek heb je het nu precies? Kan me even niet herinneren dat er eerder muziek onder zat.quote:Op vrijdag 8 december 2023 13:45 schreef Writersright het volgende:
Zag gister voor het eerst een stukje van de plaaggeest met de oorspronkelijke plaaggeest-muziek en moet zeggen dat dat wel echt creepy overkwam. Zou zo in een horrorfilm passen. Kan me goed voorstellen dat kinderen het spannend vinden. Wat dat betreft vind ik de muziek die ze er later ingezet hebben beter bij de doelgroep passen.
Nou inderdaad. Heel onaardig. Hoorde van een moeder wiens zoontje graag even met hem op de foto wilde dat hij dat kind afsnauwde en dat jochie huilend naar haar toe rende. Zo zielig. Heel het beeld wat dat kind van die zogenaamde kindervriend had lag aan diggelen. Tuurlijk is de aandacht soms lastig maar snauwen en grauwen is nergensvoor nodig.quote:Op maandag 4 december 2023 22:08 schreef quirina het volgende:
Bassie was in het echt niet aardig hoor!
Hij had geen zin in kinderen die met hem op de foto wilden. heel chagarijnige nare man.
De spannende muziek wanneer de Plaaggeest streken aan het uithalen was.quote:Op vrijdag 8 december 2023 18:31 schreef ArnieAlberts het volgende:
[..]
Over welke muziek heb je het nu precies? Kan me even niet herinneren dat er eerder muziek onder zat.
Het lijkt me ook heel normaal dat je na een voorstelling van B&A met B&A op de foto wil. En zoiets kun je als B&A ook wel verwachten.quote:Op vrijdag 8 december 2023 20:22 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nou inderdaad. Heel onaardig. Hoorde van een moeder wiens zoontje graag even met hem op de foto wilde dat hij dat kind afsnauwde en dat jochie huilend naar haar toe rende. Zo zielig. Heel het beeld wat dat kind van die zogenaamde kindervriend had lag aan diggelen. Tuurlijk is de aandacht soms lastig maar snauwen en grauwen is nergensvoor nodig.
Dat "hoort" er bij. Heb zelf zoiets dat als ze Bassie en Adriaan zijn, en verkleed zijn, dan zouden ze in de "meewerkstand" moeten zitten. Zijn ze gewoon Bas en Aad, dan dien je ze ook te respecteren.quote:Op vrijdag 8 december 2023 23:54 schreef Halcon het volgende:
[..]
Het lijkt me ook heel normaal dat je na een voorstelling van B&A met B&A op de foto wil. En zoiets kun je als B&A ook wel verwachten.
Zon druk riedel met zware pianotonen wat dan ineens stopte. Het zat in de 5 minuten tv docu op YouTube toen Hans Kazan erover praatte.quote:Op vrijdag 8 december 2023 23:42 schreef Writersright het volgende:
[..]
De spannende muziek wanneer de Plaaggeest streken aan het uithalen was.
Kan geen voorbeeld op YT vinden maar het is een soort spannende horrormuziek.
Hier is het mee vervangen:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |