Je moet mijn vrouw eens zien als ik mijn sokken binnenstebuiten in de wasmand doe.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:46 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Ik ben wel blij dat we hier in Nederland met niet zo erg veel hysterische wijven zijn
Man man man
Wat ben jij voor monsterquote:Op donderdag 2 november 2023 13:48 schreef Perrin het volgende:
[..]
Je moet mijn vrouw eens zien als ik mijn sokken binnenstebuiten in de wasmand doe.
Volstrekt irrelevant. Voor 1947 was er ook geen Israel.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:48 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Puntje bij paaltje, er is nooit een Palestijnse staat geweest.
Er valt niks te claimen, toch dreigen ze al 100 jaar alle joden dood te maken, beweringen van diefstal van land etc.
Allemaal klinkklare onzin, want zelfs voor de Britten, waren er stukken land verkregen via handel, ruilen, domweg ervoor betalen etc.
Nou mag je er best aan twijfelen of dat allemaal eerlijk is verlopen destijds, maar is wel een belangrijk onderdeel van het verhaal.
We kennen dat kaartje allemaal wel, waar je zogenaamd “Palestina 1947” op ziet staan in het groen en dan tegen 2005 compleet overgenomen zou zijn door Israël aka “gestolen”.
Maar feit is, 1947 en daarvoor, woonde er praktisch niemand op 90% van dat hele plaatje, het was woestijn, er was niks en er woonde praktisch niemand met alleen individuele eigenaren van stukken land.
Er was geen collectief ala “Palestijnen” of zelfs joden wat dat betreft.
Dat kan ook niet anders, gezien dat stuk land al duizenden jaren bij een of ander (groot)macht hoorde, van de Egyptenaren tot de Grieken, Romeinen en veel later de Ottomanen en daarna dus de Britten.
Er is nooit een Palestijnse staat geweest, en dus geen claim.
Het zijn de joden geweest die het, via de Britten weliswaar, hebben verkregen (het was Brits en dus op dat moment aan de Britten om weg te geven)via geld en om de joden te helpen een eigen land te verkrijgen.
De Arabieren wilde dit niet, ondanks nul claim.
Niks anders dan bloedvergieten.. wat verwachten ze nou eigenlijk?
De beste oplossing was er begin 2000, twee staten, gedeelde hoofdstad, dit wilde ze niet.
Jammer dan, dan is het opzouten of sterven.
Ik denk echt dat er bans zouden vallen als iemand zo gemakzuchtgelijk zou praten over "opzouten of sterven" van Joden uit het gebiedquote:Op donderdag 2 november 2023 13:48 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
De beste oplossing was er begin 2000, twee staten, gedeelde hoofdstad, dit wilde ze niet.
Jammer dan, dan is het opzouten of sterven.
Dat maakt niet uit, de Britten hebben het gegeven, het was Brits en ieder geval was er geen Palestijnse staat.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:49 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Volstrekt irrelevant. Voor 1947 was er ook geen Israel.
Dit soort historische-claim argumenten zijn argumenten die ze lekker door moeten bezigen. Daar zijn ze immers debiel. Maar wij kunnen toch wel rationeel blijven?
Mijn punt daarmee is, dat is het resultaat als je niet vrede wil en continu er op uit bent alle joden te doden.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:50 schreef moby_jones het volgende:
[..]
Ik denk echt dat er bans zouden vallen als iemand zo gemakzuchtgelijk zou praten over "opzouten of sterven" van Joden uit het gebied
De Ottomanen hebben ruime ervaring met een hierop gelijkend scenario. We hebben er tegenwoordig zelfs een benaming voor waar ze in Turkije nog steeds erg boos van worden.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:41 schreef theunderdog het volgende:
https://www.volkskrant.nl(...)utm_campaign=stdc_vk
in gelekt beleidsstuk: "massale verdrijving van de Palestijnen uit Gaza (etnische zuivering) is goed uitvoerbaar en levert de beste ‘langetermijnresultaten’ op."
Regering Netanyahu schoot dit af, want Egypte wil geen 2 miljoen immigranten. Dilemma: Israël wil van deze mensen af, Egypte wil ze niet. Wat te doen?
2 miljoen mensen uit het grootste ghetto ooit 'evacueren' naar de Sinaï-woestijn kan niet zonder duizenden, mogelijk tienduizenden doden. Egypte is logischerwijs tegen. Vanuit twee percepties.
1: Geen trek in eventuele Hamas terroristen in eigen grenzen.
2: Ze hebben toch ook niet echt trek vanuit moreel opzicht om mee te doen aan dit plan. Simpelweg omdat dit heel duidelijk het zuiveren van een plek is.
Egypte denkt niet zo, ze geven zelfs aan bereid te zijn “miljoenen mensen op te offeren” aka alle Palestijnen dood te maken als dat nodig is..quote:Op donderdag 2 november 2023 13:51 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De Ottomanen hebben ruime ervaring met een hierop gelijkend scenario. We hebben er tegenwoordig zelfs een benaming voor waar ze in Turkije nog steeds erg boos van worden.
Moesten de Britten zelf weten destijds.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:53 schreef Slayage het volgende:
Het is vandaag overigens de verjaardag van de Balfour declaration. Gefeliciteerd allen! De erfzonde van de internationale gemeenschap, alle ellende wat er nu gaande is, is te herleiden naar deze imperialistische intentie van de Britten.
[ twitter ]
Whataboutism is inderdaad een storend fenomeen, zeker als het constant zo eenzijdig toe wordt gepast.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:51 schreef xpompompomx het volgende:
We hebben er tegenwoordig zelfs een benaming voor waar ze in Turkije nog steeds erg boos van worden.
"Mijn islam wat doe jequote:Op donderdag 2 november 2023 13:53 schreef Slayage het volgende:
Het is vandaag overigens de verjaardag van de Balfour declaration. Gefeliciteerd allen! De erfzonde van de internationale gemeenschap, alle ellende wat er nu gaande is, is te herleiden naar deze imperialistische intentie van de Britten.
Ik denk dat je zulke proleten niet al te serieus moet nemenquote:Op donderdag 2 november 2023 13:50 schreef moby_jones het volgende:
[..]
Ik denk echt dat er bans zouden vallen als iemand zo gemakzuchtgelijk zou praten over "opzouten of sterven" van Joden uit het gebied
En dus ook niet Joods. Kortom: heel het gebied is van de Britten.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:50 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Dat maakt niet uit, de Britten hebben het gegeven, het was Brits en ieder geval was er geen Palestijnse staat.
Beetje de stuiptrekking van het Britse rijk, waar we nog steeds van genieten.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:53 schreef Slayage het volgende:
Het is vandaag overigens de verjaardag van de Balfour declaration. Gefeliciteerd allen! De erfzonde van de internationale gemeenschap, alle ellende wat er nu gaande is, is te herleiden naar deze imperialistische intentie van de Britten.
[ twitter ]
En beide hebben ze ongelijk. De armeense kwestie, was een culturele zuivering. Geen genocide.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:51 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
De Ottomanen hebben ruime ervaring met een hierop gelijkend scenario. We hebben er tegenwoordig zelfs een benaming voor waar ze in Turkije nog steeds erg boos van worden.
Leg mij eens uit hoe kernenergie de duurste vorm van energie kan zijn, als je de kosten van CO2 op oneindig begroot en kernenergie zorgt voor CO2 mitigatie.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:42 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Absoluut niet waar. Kernenergie is de duurste vorm van energie en uranium komt uit getroubleerde landen.
Nee, popje. Dat geven ze niet aan.quote:Op donderdag 2 november 2023 13:53 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Egypte denkt niet zo, ze geven zelfs aan bereid te zijn “miljoenen mensen op te offeren” aka alle Palestijnen dood te maken als dat nodig is..
Kan dat in een ander topicquote:Op donderdag 2 november 2023 13:57 schreef ludovico het volgende:
[..]
Leg mij eens uit hoe kernenergie de duurste vorm van energie kan zijn, als je de kosten van CO2 op oneindig begroot en kernenergie zorgt voor CO2 mitigatie.
Dan niet zeuren over afhankelijkheid van rare regimes.quote:
Het land was van wie dan? Het Ottomaanse Rijk?quote:Op donderdag 2 november 2023 13:53 schreef Slayage het volgende:
Het is vandaag overigens de verjaardag van de Balfour declaration. Gefeliciteerd allen! De erfzonde van de internationale gemeenschap, alle ellende wat er nu gaande is, is te herleiden naar deze imperialistische intentie van de Britten.
[ twitter ]
ja alleen israelische militairen geloof ikquote:Op donderdag 2 november 2023 14:06 schreef Ebinas het volgende:
Vallen er (na 7 oktobe danr) nou zo weinig slachtoffers aan de kant van Israel?
Het valt mij op dat ik na die datum (zeker de laatste de dagen) eik alleen maar enorme ellende van Gazanen voorbij zie komen.
Heb wel even gezocht, maar kan geen recente cijfers zo 1,2,3 vinden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |