Wat zal dat een opluchting zijn voor deze Nederlanders zeg!quote:Op donderdag 2 november 2023 12:40 schreef bitterbal het volgende:
....
En
Eerste Nederlanders grens Gaza met Egypte overgestoken
De eerste Nederlanders die vastzaten in de Gazastrook zijn de grens met Egypte overgestoken. Dat meldt een familielid aan de NOS. Het gaat om enkele leden van dezelfde familie. Het ministerie van Buitenlandse Zaken kan desgevraagd nog geen bevestiging geven.
https://nos.nl/liveblog/2(...)ook-nederlanders-weg
Dat is ook zo, daar is al hun handelen op gericht. Geholpen door een grote menigte usefull idiots die gewoon naief en dom zijn.quote:
Aangezien je burgers niet van Hamas terroristen kunt onderscheiden, hoe voorkom je dan dat burgers worden geraakt? Moet je je eerst laten beschieten? En hoe verifieer je of een lijk van een terrorist was als een andere terrorist eerst het wapen weghaalt?quote:Op donderdag 2 november 2023 12:36 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Dat is inderdaad een risico, al is het waarschijnlijker dat Hamas-terroristen in hun tunnels blijven zitten, in afwachting van een man-tot-man gevecht met Israëlische soldaten.
Maar net zoals dat het volledig voorkomen van burgerdoden onmogelijk is, kun je niet in z'n geheel voorkomen dat Hamas-terroristen hier gebruik van maken.
Het gaat erom dat je nadenkt over manieren om burgerslachtoffers te voorkomen. Zie ook dit artikel:
A humanitarian corridor in the Israeli Negev could save Gazans
Waarom negeer het overige deel van mijn post? En waarom negeer je de link die ik erbij postte?quote:Op donderdag 2 november 2023 12:41 schreef ExTec het volgende:
[..]
En koosie ziet burgerdoden, dus weet hij dat IDF dat niet doet.
En wederom, weet hij natuurlijk niet hoe het wel moet.
Fake news Israel wil genocide hurrrr durrrquote:Op donderdag 2 november 2023 12:47 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Ook flyers in zuidelijke stad Khan Younis?
De flyers zeggen dit soort dingen:quote:Op donderdag 2 november 2023 12:47 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Ook flyers in zuidelijke stad Khan Younis?
quote:Hamas betrayed its trust towards the people in Gaza and failed in its duty before the people of the Gaza Strip. Therefore, the balance became imbalanced and corruption spread. Hamas prioritized narrow partisan interests over the interest of the broad public.
O people of Gaza, Hashem Hamas has violated the covenant between the ruler and the ruled, so you have no obedience to this brutal regime. The leaders of Hamas and the Izz al-Din al-Qassam Brigades stole food and water from the mouths of the hungry and thirsty for the benefit of their satanic and suicidal military plans.
Zo irritant hoe de NOS over 'Nederlanders' praat. Het suggereert dat Theo en Gerda daar op vakantie waren. Het zijn mensen die een Nederlands paspoort gekregen hebben en terug naar Gaza zijn gegaan om daar op onze sociale voorzieningen te leven. Ze zijn niet in NL geboren, spreken waarschijnlijk nauwelijks Nederlands, hebben niets met de Nederlandse cultuur of identiteit. Misschien zijn ze niet eens allemaal in Nederland geweest.quote:Op donderdag 2 november 2023 12:40 schreef bitterbal het volgende:
Eerste Nederlanders grens Gaza met Egypte overgestoken
De eerste Nederlanders die vastzaten in de Gazastrook zijn de grens met Egypte overgestoken. Dat meldt een familielid aan de NOS. Het gaat om enkele leden van dezelfde familie. Het ministerie van Buitenlandse Zaken kan desgevraagd nog geen bevestiging geven.
https://nos.nl/liveblog/2(...)ook-nederlanders-weg
Niet. Daarom is de oorlog tegen terreur ook zo'n hopeloze onderneming.quote:Op donderdag 2 november 2023 12:51 schreef Ulx het volgende:
[..]
Aangezien je burgers niet van Hamas terroristen kunt onderscheiden, hoe voorkom je dan dat burgers worden geraakt? Moet je je eerst laten beschieten? En hoe verifieer je of een lijk van een terrorist was als een andere terrorist eerst het wapen weghaalt?
Nederlanders, dus.quote:Op donderdag 2 november 2023 12:54 schreef LXIV het volgende:
[..]
Zo irritant hoe de NOS over 'Nederlanders' praat. Het suggereert dat Theo en Gerda daar op vakantie waren. Het zijn mensen die een Nederlands paspoort gekregen hebben
Er zit anthrax aan die flyersquote:Op donderdag 2 november 2023 12:52 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Fake news Israel wil genocide hurrrr durrr
Graag een antwoord op de vraag. Wat was de relevantie van je bericht?quote:Op donderdag 2 november 2023 12:47 schreef DonGorgon het volgende:
[..]
Als je de relevantie hier niet van inziet, kan je beter weer naar bed gaan.
quote:Op donderdag 2 november 2023 12:54 schreef LXIV het volgende:
[..]
Zo irritant hoe de NOS over 'Nederlanders' praat. Het suggereert dat Theo en Gerda daar op vakantie waren. Het zijn mensen die een Nederlands paspoort gekregen hebben en terug naar Gaza zijn gegaan om daar op onze sociale voorzieningen te leven. Ze zijn niet in NL geboren, spreken waarschijnlijk nauwelijks Nederlands, hebben niets met de Nederlandse cultuur of identiteit. Misschien zijn ze niet eens allemaal in Nederland geweest.
quote:Op donderdag 2 november 2023 13:01 schreef Scorpie het volgende:
Een pro-Palestijnse activist die een koekje van eigen deeg krijgt op het moment dat ze de foto’s van gekidnapte Israëli’s wil weghalen;
https://streamable.com/jlstkm
quote:
De Arabische Lente is nu opeens notoir vanwege een gebrek aan demonstraties in de Arabische wereld? Typische onzin die door de mand valt zodra je langer dan een seconde nadenkt ipv geilt van bruine gezichten die hasbara doenquote:Where were you when Arab dictators and terrorists killed hundreds of thousands of Arabs in Syria and Libya? Why didn’t you take to the streets and raise their flags? Why didn’t you condemn the terror and call for a ”ceasefire”?
Ik heb die link gescanned. Prima dat iemand opmerkt dat een corridor zin kan hebben, maar ook dat artikel weid niet uit over hoe dat dan in elkaar moet steken, en hoe de nadelen: dat hamas strijders daar gebruik van kunnen maken - te mitigeren. Gaat ook niet in op dat als er een corridor komt, israel daar soldaten omheen zal moeten zetten, die gewoon vuur gaan trekken.quote:Op donderdag 2 november 2023 12:52 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Waarom negeer het overige deel van mijn post? En waarom negeer je de link die ik erbij postte?
Ja, dat kun je dus wel, namelijk geen corridor opzetten.quote:Maar net zoals dat het volledig voorkomen van burgerdoden onmogelijk is, kun je niet in z'n geheel voorkomen dat Hamas-terroristen hier gebruik van maken.
Maar dat doet Israel toch? Ze willen af van die raketbeschietingen. Zo'n slachtpartij als op 7 oktober willen ze echt nooit meer. Dus ze beschermen hun burgers als ze zorgen dat Hamas dat soort geintjes nooit meer kan gaan flikken. Daar ben je toch niet op tegen? Dat is de taak van de IDF.quote:Op donderdag 2 november 2023 12:55 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Niet. Daarom is de oorlog tegen terreur ook zo'n hopeloze onderneming.
Dit ga je sowieso niet winnen met wapengekletter.
Het is inderdaad een risico dat je neemt. Maar naar mijn idee zou je alles op alles moeten stellen om burgerdoden te voorkomen. Zo'n humanitaire corridor kan dan uitkomst bieden.
Uh huh, niet jouw risico om te nemen.quote:Op donderdag 2 november 2023 12:55 schreef KoosVogels het volgende:
Het is inderdaad een risico dat je neemt.
quote:De manier waarop koos vind dat de gevechtshandelingen plaats moeten vinden gaat weliswaar heel veel levens aan de kant van israel kosten, maar dat heeft KoosVogels, 5000KM verderop, achter z'n toetsenbord gezeten, er voor over.
Elk westers land in de vorm van hulp aan arme gazaantjesquote:Op donderdag 2 november 2023 13:05 schreef grrrrg het volgende:
Wie financiert Hamas eigenlijk? Misschien moeten we die landen boycotten?
Niet zoals we Saoedi-Arabie niet gingen boycotten toen bleek dat de 9-11 kapers grotendeels uit Saoedi-Arabie kwamen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |