quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
First Dates is elke doordeweekse dag te zien op NPO 3 om 19.30 uur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Sleept ie er toch maar even uitquote:Op woensdag 1 november 2023 20:17 schreef Pisces29 het volgende:
Geen nieuwe date wel een kus op de mond
Tot morgenquote:
Lekker nog even natrappen met die keuken, man man manquote:Op woensdag 1 november 2023 20:17 schreef Pisces29 het volgende:
Geen nieuwe date wel een kus op de mond
3 kussen aankomst
Kus op de mond bij afscheid
40, vreselijk he?quote:Op donderdag 2 november 2023 19:33 schreef MizzezAmy het volgende:
Wow, ik hoop niet dat ik er over 4 jaar ook zo uit zie
Ik dacht precies hetzelfde. Als hij nou gewoon haar leeftijd niet vraagt denkt hij vast dat ze van zijn leeftijd isquote:Op donderdag 2 november 2023 19:34 schreef Joop_W het volgende:
[..]
Gelukkig een stuk oudere man. Dat scheelt iets.
Ik moest aan iets anders denkenquote:Op donderdag 2 november 2023 19:36 schreef DKUp het volgende:
Volgens mij komen ze uit Rotterdam
SS Rotterdam
Wat een vieze baardquote:
De aftakeling heeft al ingezetquote:
Ik dacht dat hij een foute hobby had inderdaadquote:Op donderdag 2 november 2023 19:36 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
Ik moest aan iets anders denken
Ken je dat niet horen dan @Calandquote:Op donderdag 2 november 2023 19:36 schreef DKUp het volgende:
@:Pisces29
Wat vinden wij van Rotterdam?
Zekerquote:
Was mijn date ook.quote:Op donderdag 2 november 2023 19:40 schreef MizzezAmy het volgende:
Werkzoekend. Ah, lastiger door autisme, vooruit, acceptabel.
Hij kan naar school gaan.quote:Op donderdag 2 november 2023 19:40 schreef MizzezAmy het volgende:
Werkzoekend. Ah, lastiger door autisme, vooruit, acceptabel.
Jammer dat ze geen blond haar blauwe ogen heeftquote:
Vrienden vibesquote:
Fijn dat je het na weken snaptquote:
Werkzoekend? En autistisch?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |