wat bedoel je met 'wappies'?quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:38 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
precies, waarom zijn dit soort plaatje voer voor wappies... ze betekenen niks maar iedereen trekt er zijn eigen conclusies uit die passen bij het onderbuik.
Waarom heb je het gepost?
Dan had Israël dat al lang en breed gedaan, daar hebben ze zat keren de militaire mogelijkheden voor gehad.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:26 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Ik denk dat de Palestijnen het precies zo beleven, namelijk dat Israël hun bestaan wil uitwissen.
Ik weet geen oplossing, maar beide partijen maken consequent keuzes die tot meer haat en nijd leiden.
iedereen die iets anders denkt dan ikquote:
een druk op de knop en het is gedaan. Als de palestijnen die knop hadden, dan was direct nadat de stekker erin ging op die knop gedrukt.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:41 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dan had Israël dat al lang en breed gedaan, daar hebben ze zat keren de militaire mogelijkheden voor gehad.
Alweer?quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:08 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Palestinian Red Crescent: We received threats from the Israeli army to immediately evacuate Al-Quds Hospital in the Gaza Strip
https://israelpalestine.l(...)eceived-threats-from
er zijn iets van25 ziekenhuizen in dat land ter grootte van texel, was het niet laatst een ander ziekenhuis?quote:
Ja, maar Israël viel dus wel als eerste aan op 2 fronten.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:37 schreef Opnaarutrecht het volgende:
[..]
Onzin. De complete Arabische wereld stond op het punt Israël aan te vallen.
dat magquote:
Ik zeg niet dat Israël erop uit is, maar dat de Palestijnen het wel zo beleven.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:41 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Dan had Israël dat al lang en breed gedaan, daar hebben ze zat keren de militaire mogelijkheden voor gehad.
De Nazi's hebben geprobeerd de Europese joodse bevolking op industriële wijze en schaal uit te roeien waarbij het ze gelukt is zes miljoen joden te vermoorden. De Palestijnen janken over een "genocide" wanneer er een paar duizend van hen omkomen door een oorlog die ze notabene zelf gestart zijn.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:36 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Na de holocaust is de Joodse bevolking ook weer gegroeid. Zijn logica: de holocaust was geen genocide.
ik beleef ook dat iedereen het op fok met elkaar eens is op alle onderwerpen.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:45 schreef Hatseflats22 het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat Israël erop uit is, maar dat de Palestijnen het wel zo beleven.
De VN is anno 2023 niets meer dan een anti-westers racistenclubje.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:37 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Volkomen logische ontwikkeling gezien de UN pro-hamas en dus pro-terrorisme blijkt te zijn.
ik lees het woordje "na" en dan weet ik direct dat dit niet past op de reacties waar jij op reageert.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:36 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Na de holocaust is de Joodse bevolking ook weer gegroeid. Zijn logica: de holocaust was geen genocide.
Duizend - zes miljoen.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:45 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
De Nazi's hebben geprobeerd de Europese joodse bevolking op industriële wijze en schaal uit te roeien waarbij het ze gelukt is zes miljoen joden te vermoorden. De Palestijnen janken over een "genocide" wanneer er een paar duizend van hen omkomen door een oorlog die ze notabene zelf gestart zijn.
dat staat er niet. en weer lees ik het woordje "na"quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:47 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Duizend - zes miljoen.
Feit is: na de holocaust is de Joodse bevolking weer gegroeid. Zijn logica: de holocaust was geen genocide.
quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:38 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
precies, waarom zijn dit soort plaatje voer voor wappies... ze betekenen niks maar iedereen trekt er zijn eigen conclusies uit die passen bij het onderbuik.
Waarom heb je het gepost?
Ik herinner me toch echt dat Al-Quds al eerder aan de beurt wasquote:Op zondag 29 oktober 2023 10:44 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
er zijn iets van25 ziekenhuizen in dat land ter grootte van texel, was het niet laatst een ander ziekenhuis?
Hoezo? dit conflict is al langer dan 75 jaar gaande. Niemand die stelt dat Israel al 75 jaar lang genocide pleegt. Wel zijn er mensen die stellen dat wat Israel nu doet op genocide lijkt.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:46 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
ik lees het woordje "na" en dan weet ik direct dat dit niet past op de reacties waar jij op reageert.
Je hebt een punt. Tijdens de Jodenvervolging door de nazi's, maakte Joodse mensen ook gewoon kindjes.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:48 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
dat staat er niet. en weer lees ik het woordje "na"
als je dat vervang met tijdens en eht klopt, dan heb je een punt. Maar dat dat past niet bij je onderbuik en je hoopt natuurlijk dat mensen daar overheen lezen, want je doet dit doelbewust.
als je genocide vervangt met bestaan uitwissen is dat wel precies de context van de discussie. Maargoed, Howark gelijk geven is natuurlijk heel eng.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:50 schreef theunderdog het volgende:
Niemand die stelt dat Israel al 75 jaar lang genocide pleegt
Niet echt. De nazi's pleegde ook al niet vanaf het begin een genocide.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:52 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
als je genocide vervangt met bestaan uitwissen is dat wel precies de context van de discussie. Maargoed, Howark gelijk geven is natuurlijk heel eng.
Revolutie, val je echte vijand aan.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:55 schreef KoningWouter het volgende:
[ twitter ]
Misschien moeten ze dan maar even bij Hamas aankloppen voor wat extra voedsel. Die hebben genoeg voor 4 maanden oorlog las ik gisteren.
Klopt, ze gingen wel oefenen in Dachau 1933 op het vermoorden van Joden en andere ongewensten.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:55 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Niet echt. De nazi's pleegde ook al niet vanaf het begin een genocide.
NA is het cruciale woord hier.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:47 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Duizend - zes miljoen.
Feit is: na de holocaust is de Joodse bevolking weer gegroeid. Zijn logica: de holocaust was geen genocide.
De Palestijnse campagne is ook genocidaal maar Israël blijft ook groeienquote:Op zondag 29 oktober 2023 10:48 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
dat staat er niet. en weer lees ik het woordje "na"
als je dat vervang met tijdens en eht klopt, dan heb je een punt. Maar dat dat past niet bij je onderbuik en je hoopt natuurlijk dat mensen daar overheen lezen, want je doet dit doelbewust.
Etnisch zuiveren en sociaal darwinisme daarentegen wel.quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:55 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Niet echt. De nazi's pleegde ook al niet vanaf het begin een genocide.
De ideologie was er zeker. Maar dat is er altijd. Net zoals hierboven vermeld: Hamas, islamitic jihad zijn genocidaal jegens Joodse-Israeli's, toch blijft de bevolkingsaantal in Israel groeien.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:04 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Etnisch zuiveren en sociaal darwinisme daarentegen wel.
Manifest in de link, Duitsland begint genoeg te krijgen van de hordes radicale moslims die een gevaar zijn voor onze manier van leven. Goed om te zien dat ook de media dit gewoon begint te benoemen.quote:Duitsland, we hebben een probleem!
Onze wereld is in wanorde en wij zitten er middenin. Sinds de terroristische aanval van Hamas op Israël hebben we in ons land een nieuwe dimensie van haat ervaren – tegenover onze waarden, de democratie en Duitsland.
De afgelopen dagen laten zien wat er al heel lang in onze samenleving broeit en suddert: er zijn veel mensen in ons land die strijden tegen onze manier van leven. Mensen die de moord op onschuldige burgers vieren. Die hun kinderen leren anderen te haten omdat ze “ongelovigen” zijn. Ze willen vrouwen verbieden rokken of broeken te dragen. Die de Basiswet verachten en in plaats daarvan naar radicale predikers luisteren. Tolerantie uitbuiten omdat ze een andere samenleving willen.
Dat kunnen wij niet accepteren. Zo kan het niet doorgaan.
Daarom heeft BILD een manifest opgesteld.
Een leidend principe voor wat onze vrije samenleving bijeenhoudt. De tekst is bedoeld voor alle mensen die in Duitsland wonen.
Genocide is toch gericht burgers afmaken? Baby's en zo? Wat Hamas dus deed?quote:Op zondag 29 oktober 2023 10:50 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Hoezo? dit conflict is al langer dan 75 jaar gaande. Niemand die stelt dat Israel al 75 jaar lang genocide pleegt. Wel zijn er mensen die stellen dat wat Israel nu doet op genocide lijkt.
Ik denk niet dat dat zo is. Maar om geheel andere redenen dan dat de Gazaanse bevolking na dit hele gebeuren wel weer eens kan gaan groeien qua bevolkingsaantal.
Precies. En toch blijft de bevolking in Israel groeien.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:11 schreef Ulx het volgende:
[..]
Genocide is toch gericht burgers afmaken? Baby's en zo? Wat Hamas dus deed?
Good times incoming.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:09 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Manifest in de link, Duitsland begint genoeg te krijgen van de hordes radicale moslims die een gevaar zijn voor onze manier van leven. Goed om te zien dat ook de media dit gewoon begint te benoemen.
[ afbeelding ]
Dit geeft de (Ham-) burger weer moedquote:Op zondag 29 oktober 2023 11:09 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Manifest in de link, Duitsland begint genoeg te krijgen van de hordes radicale moslims die een gevaar zijn voor onze manier van leven. Goed om te zien dat ook de media dit gewoon begint te benoemen.
[ afbeelding ]
Ondertussen hebben wij de NOS. De nieuwssite die het zelfs onder een overlijdensbericht nog even moet benoemen dat de serie waar de betreffende acteur in gespeeld heeft naar moderne standaarden niet vrij van controversie isquote:Op zondag 29 oktober 2023 11:09 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Manifest in de link, Duitsland begint genoeg te krijgen van de hordes radicale moslims die een gevaar zijn voor onze manier van leven. Goed om te zien dat ook de media dit gewoon begint te benoemen.
[ afbeelding ]
Dat komt door een gebrek aan middelen niet door een gebrek aan intentie.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:08 schreef theunderdog het volgende:
[..]
De ideologie was er zeker. Maar dat is er altijd. Net zoals hierboven vermeld: Hamas, islamitic jihad zijn genocidaal jegens Joodse-Israeli's, toch blijft de bevolkingsaantal in Israel groeien.
Je merkt dat ze in de "progressievere" kringen een tweestrijd aan het voeren zijn, het fatsoenlijke deel die begint te snappen en te zien dat ze al jaren misbruikt worden voor een radicale agenda te pushen door beroepsslachtoffers vs die radicale beroepsslachtoffers onderdeel van een grote groep westenhaters.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:14 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Ondertussen hebben wij de NOS. De nieuwssite die het zelfs onder een overlijdensbericht nog even moet benoemen dat de serie waar de betreffende acteur in gespeeld heeft naar moderne standaarden niet vrij van controversie is
Gebrek aan middelen? welnee.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:16 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dat komt door een gebrek aan middelen niet door een gebrek aan intentie.
Denk dat er nog wel meer landen zijn waar dit een groeiend probleem is én blijft...quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:09 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Manifest in de link, Duitsland begint genoeg te krijgen van de hordes radicale moslims die een gevaar zijn voor onze manier van leven. Goed om te zien dat ook de media dit gewoon begint te benoemen.
[ afbeelding ]
Edit: en voor de mensen die het gemist hebben, waarschijnlijk het beste artikel wat ik ooit op Joop.nl heb mogen lezen.
Hamas en het laatste reservaat van een riskante linkse mythe
Geweldig stuk idd. Zou verplicht leesvoer moeten zijn.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:09 schreef Tekaschi het volgende:
Edit: en voor de mensen die het gemist hebben, waarschijnlijk het beste artikel wat ik ooit op Joop.nl heb mogen lezen.
Hamas en het laatste reservaat van een riskante linkse mythe
quote:De volstrekt ongeloofwaardige binaire benadering van de mythe dient dan ook te worden ingeruild voor een consequent bipolaire: met relevante, scherpe kritiek op en een evenwichtig signaleren van oplossingsblokkades bij beide partijen. Zo’n benadering is een andere dan het pappen en nathouden van de in Europa politiek dominante “neutrale middenpositie”. Die lijkt evenwichtig en wijs, maar is een recept voor het fataal laten doorrotten van het conflict.
Progressieve politieke partijen zijn zeer bedreven in uitgewerkt kritiek geven op de manier waarop de huidige rechtse politiek van Israël een twee-staten-compromis blokkeert of saboteert. Vaak terecht. Meer dan ooit is het nu tijd hetzelfde te doen naar de Palestijnse kant.
De Joden zaten daar tussen 2 vuren, vermoord worden door Hitler of door Stalin. Er is vrij weinig veranderd, Jodenhaat was en is groot in het voormalige Oostblok.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:24 schreef HowardRoark het volgende:
Geen zorgen mensen, ze willen alleen een tweestatenoplossing, met Jodenhaat heeft het niets te maken.
[ twitter ]
Overal ter wereld grijpen de antisemieten ogenblikkelijk hun kans.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:24 schreef HowardRoark het volgende:
Geen zorgen mensen, ze willen alleen een tweestatenoplossing, met Jodenhaat heeft het niets te maken.
[ twitter ]
Hopelijk beseft links op tijd dat ze zijn gegijzeld door een extreem conservatief fundamentalistische groep gekken.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:25 schreef Perrin het volgende:
[..]
Geweldig stuk idd. Zou verplicht leesvoer moeten zijn.
[..]
Mwah die groep die juichend en kritiekloos achter Hamas aanloopt is niet de hele linkervleugel van het politieke spectrum hè. Alleen een bepaald deel op de verre linkervleugel.quote:Op zondag 29 oktober 2023 11:30 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Hopelijk beseft links op tijd dat ze zijn gegijzeld door een extreem conservatief fundamentalistische groep gekken.
je zou bijna denken dat dit een vooropgezet plan isquote:Op zondag 29 oktober 2023 11:29 schreef Perrin het volgende:
[..]
Overal ter wereld grijpen de antisemieten ogenblikkelijk hun kans.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |