Dit gaat hoe dan ook nog een keer mis. Dan liever nu dan als we overal Molenbeeks hebben.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:14 schreef Molo het volgende:
[..]
Ja is wel erg, dat gaat voor veel veel ellende zorgen en we zijn hier bijzonder beroerd voorbereid door de Europese bijzonder naïeve staat van zijn na de tweede wereldoorlog
Tja, zoals ik zei: ik verwacht dan 'begrip' voor deze 'reactie'. Ik heb niet de illusie dat er iets is waardoor men van gedachten verandert.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:14 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Rellen, de maskers nog overduidelijker af zo ver dat überhaupt nog mogelijk is.
Ja mee eensquote:Op maandag 23 oktober 2023 23:15 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dit gaat hoe dan ook nog een keer mis. Dan liever nu dan als we overal Molenbeeks hebben.
Goed bezig Googlequote:
Je krijgt de twijfelaars aan je zijde, dat is genoeg. Die zijn ook het gevoeligst voor de leuke praatjes van die lui.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:15 schreef Repentless het volgende:
[..]
Tja, zoals ik zei: ik verwacht dan 'begrip' voor deze 'reactie'. Ik heb niet de illusie dat er iets is waardoor men van gedachten verandert.
Bovendien zal WW3 voor de meesten van ons in een flits voorbij zijn, dus niks om je druk over te makenquote:Op maandag 23 oktober 2023 23:12 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hou toch eens op met dat WW3 kerel. Ja er zijn wat spanningen in het MO die kunnen leiden tot wat clashes, maar dat is niks nieuws. De eerste en tweede Golfoorlog, de oorlog tussen Irak en Iran, Yom Kippoer-oorlog.. allemaal grote escalaties, maar WW3.. nou, nee.
Dat is eerder ondanks de Islam dan dankzij. Waar hebben we nou met zijn allen het meeste last van? (Drugs)criminaliteit, lastig vallen van sensuelen, uitbaten van koffieshops, criminele afrekeningen? Laten dat nou net allemaal zaken zijn die verboden zijn in de Islam. Praktiserende Moslims hebben hun zaakjes meestal goed op orde. Ok, ze schudden vrouwen geen hand, maar ze betalen zich bont en blauw aan de belasting. Handen schudden moet je sowieso niet meer willen. Dus het is eerder een oplossing dan een probleem.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:12 schreef Molo het volgende:
[..]
Kleine groep die behoorlijk dominant en groeiend dominant aanwezig is in de samenleving
Het wringt en het knelt, kijk maar in de grotere steden
Dacht dat ze onder het bloed zat naar is watermerk van de videoquote:
Het is niet alleen het midden-oosten mijn waarde. De hele wereld zit klem in allerlei vreemde proxy oorlogen. Overal is er brand of een brand in wording.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:12 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Hou toch eens op met dat WW3 kerel. Ja er zijn wat spanningen in het MO die kunnen leiden tot wat clashes, maar dat is niks nieuws. De eerste en tweede Golfoorlog, de oorlog tussen Irak en Iran, Yom Kippoer-oorlog.. allemaal grote escalaties, maar WW3.. nou, nee.
Dat dikgedrukte is dus juist het grotere fundamentele probleemquote:Op maandag 23 oktober 2023 23:21 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat is eerder ondanks de Islam dan dankzij. Waar hebben we nou met zijn allen het meeste last van? (Drugs)criminaliteit, lastig vallen van sensuelen, uitbaten van koffieshops, criminele afrekeningen? Laten dat nou net allemaal zaken die verboden zijn in de Islam. Praktiserende Moslims hebben hun zaakjes meestal goed op orde. Ok, ze schudden vrouwen geen hand, maar ze betalen zich bont en blauw aan de belasting. Handen schudden moet je sowieso niet meer willen. Dus het is eerder een oplossing dan een probleem.²
Wat dit conflict in deze tijd denk ik zo complex maakt is de overvloed aan valse informatie. Onder andere nog eens versterkt door social media en nieuwe technieken zoals taal en beeld modellen.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:08 schreef Molo het volgende:
[..]
Yep, eens
En Europa zit overal heerlijk tussenin. En zit inmiddels vol moslims die fundamenteel heel anders tegen het leven en samenleving aankijken dan de gemiddelde Europeaan
Topppp
Rutte is de beste president die we ooit hebben gehad.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:09 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Kunnen we hem niet gewoon houden als een soort vertegenwoordiger? Dit is oprecht iets waar we hem nog gaan missen.
Nou niet gaan overdrijven. Als volksvertegenwoordiger was ie verschrikkelijk.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:26 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Rutte is de beste president die we ooit hebben gehad.
Valse informatie was er altijd al, maar is idd nu in zo'n grote hoeveelheid en snelheid aanwezig.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:25 schreef Gitw het volgende:
[..]
Wat dit conflict in deze tijd denk ik zo complex maakt is de overvloed aan valse informatie. Onder andere nog eens versterkt door social media en nieuwe technieken zoals taal en beeld modellen.
Dus je hebt meer problemen met de gedachtes en ideeën van mensen. Dan hun gedrag?quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:25 schreef Molo het volgende:
Als je visie op leven, ziekte, dood, samenleven, zorgen voor elkaar etc zo uiteen lopen. Dat gaat voor mij gewoon niet en nooit samen en gaat als we echt op elkaar moeten kunnen leunen zo extreem botsen dat het scheurt
Gedrag is het product van gedachten en ideeën van mensen.quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:27 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dus je hebt meer problemen met de gedachtes en ideeën van mensen. Dan hun gedrag?²
Gedrag is een gevolg, geen oorzaakquote:Op maandag 23 oktober 2023 23:27 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dus je hebt meer problemen met de gedachtes en ideeën van mensen. Dan hun gedrag?²
Noem eens een betere?quote:Op maandag 23 oktober 2023 23:26 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nou niet gaan overdrijven. Als volksvertegenwoordiger was ie verschrikkelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |