SPOILER: Wedstrijdschema EredivisieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Legendarisch AJAX schrijft HISTORIE 💥 | Real Madrid vs Ajax |Champions League 2018/19| Samenvatting
[ Bericht 5% gewijzigd door De_Kraam op 23-10-2023 22:29:29 ]Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
Vd Vaart moet zijn bek houden.quote:Op maandag 23 oktober 2023 22:05 schreef TheVulture het volgende:
Ik lees net dat Rafael meldt dat Maduro een mes in Steijn's rug heeft gestokenWaarschijnlijk heeft ie dat gehoord bij het kopje koffie met Maurice
Laten we hem en Sneijder echt nooit in de buurt van een officiële rol bij Ajax laten komen
Steijn was vandaag een A2 racerquote:Op maandag 23 oktober 2023 23:25 schreef Sabata het volgende:
Nu zit ik dankzij de TT met dit in mn kop.
Op basis van het feit dat Guardiola waarschijnlijk niet wil komen en Van 't Schip de club een beetje kent, enige ervaring heeft, niet te duur is en in ieder geval een vastomlijnd idee over voetbal heeft.quote:
Geniaal spel was datquote:
DavilexGodenquote:Op maandag 23 oktober 2023 23:25 schreef Sabata het volgende:
Nu zit ik dankzij de TT met dit in mn kop.
Preciesquote:Op dinsdag 24 oktober 2023 00:05 schreef KingRoland het volgende:
1 persoon die schuldig is voor deze hele zooi en die ons naar de afgrond heeft gebracht en dat is van der Sar. Debiel.
"hij heeft het al moeilijk genoeg"
Oh nee dan is het goed want hij had een hartinfarct dus dat rekenen we hem niet aan. Ja tyf lekker een eind op
Rot op, ik neem niemand serieus die meent dat dit allemaal niet op het conto van Steijn te schrijven is. Consequent tactisch gefaal en gewoon in alle facetten gewogen en te licht bevonden.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 00:14 schreef De_Pel het volgende:
Als het zo’n intense teringbende is in letterlijk alle geledingen van de club, ga je zeker met zo’n vreemdelingenlegioen niks bereiken. Naar de trainer wijzen is 17 stappen te makkelijk.
Overigens wel leuk om te zien dat dwarsliggertje berghuis de boel gewoon weer saboteert, net als bij ons het laatste half jaartje onder advocaat. Maar dan tegen een 4x zo hoog salaris
Eens, maar het is gewoon echt moeilijk om de 3 punten te halen uberhaupt en dan negeer ik de wedstrijden tegen de top-4quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 01:21 schreef Elan het volgende:
Dat degradatiegelul is ook wel vermoeiend hoor. Als je een klein beetje opportunistisch redeneert zou je als je die 2 inhaalpotjes wint (waarvan RKC al zo goed als zeker 3 punten zijn) je nu ergens in de middenmoot staan.
Niet dat dat ineens Ajax-waardig is maar zo extreem dramatisch als de media schrijft is het ook weer niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |