quote:AMSTERDAM - Het avontuur van Maurice Steijn (49) bij Ajax is in goed overleg tot vier hectische maanden beperkt gebleven. De trainer, die door de nederlaag bij FC Utrecht (4-3) met Ajax naar de zeventiende plaats in de Eredivisie zakte, wordt verantwoordelijk gehouden voor de dramatische prestaties van de Amsterdamse club.
De Hagenaar kreeg ondanks de slechtste competitiestart in de clubhistorie lang vertrouwen, omdat hij door de met pek en veren weggestuurde directeur voetbalzaken Sven Mislintat met een voor Ajax-begrippen waardeloze selectie werd opgezadeld. Toch kwamen Steijn en Ajax overeen dat het voor beide partijen beter was uit elkaar te gaan.
https://www.telegraaf.nl/(...)jn-vertrekt-bij-ajax
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 4 augustus 2023 01:16 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Een schizofreen is nooit alleen.
Zwemdiploma?quote:Op maandag 23 oktober 2023 18:58 schreef Hallojo het volgende:
Ik denk dat Maduro het heel goed gaat doen. Heeft hij zijn diploma al?
0 ervaring, 0 uitstralingquote:Op maandag 23 oktober 2023 18:58 schreef Hallojo het volgende:
Ik denk dat Maduro het heel goed gaat doen. Heeft hij zijn diploma al?
We gaan het zien.quote:
Patientnummer is er al bij in de COMMANDSquote:Op maandag 23 oktober 2023 19:02 schreef Zipportal het volgende:
[ twitter ]
Alles moet weer in het Engels.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |