 
		 
			 
			
			
			Hij is ook niet ontslagen.quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:04 schreef Vjenne12345 het volgende:
Ik had niet verwacht dat ze hem daadwerkelijk zouden ontslaan
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Abbo nemen:quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:04 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Serieus hoe doe je dat? Ik zie dat knopje niet......
 
											 
			 
			
			
			Betalen voor een forumquote:Op maandag 23 oktober 2023 20:05 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Abbo nemen:
https://fok.nl/shop/new/abo/
Ideaal tegen users die je eigenlijk moet negeren, maar je toch triggeren
 
  nee dankje
 nee dankje
											 
			 
			
			
			Litmanen was midden jaren '90 een van de beste voetballers ter wereld, dat kon je zien als je hem hebt meegemaakt. Dat zijn piek kort was lag vooral aan zijn glazen lichaam. Davids is een van de beste controlerende middenvelders aller tijden, haalde met Juventus de CL-finale als een van de belangrijke pionnen en maakte Barcelona Spaans kampioen. Overmars is nog steeds een grootheid in Londen en werd door Arsenal voor een recordbedrag verkocht aan Barcelona.quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:04 schreef TAmaru het volgende:
Litmanen heeft natuurlijk bij Barca en Liverpool gespeeld, maar daar heeft hij in totaal maar 8 goals gemaakt. Bij Ajax 91. Ok, Overmars heeft het bij Arsenal nog redelijk gedaan, beter dan ik me herinnerde. Davids ook. Maar als dat grote voetballers zijn geworden, dan was het dankzij Van Gaal. Anders waren ze bij Sparta geëindigd.
 
			 
			
			
			DOE NORMAAL GEKquote:Op maandag 23 oktober 2023 19:45 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Nou neem een Litmanen; dat was echt geen absolute topvoetballer. Maar bij Ajax kwam hij optimaal tot zijn recht. Daar was hij echt een enorme topper. Hetzelfde geldt voor spelers als Reiziger, Bogarde, Blind, Finidi, Davids, Overmars. Allemaal geen hele grote namen en na Ajax hebben ze nooit meer veel gepresteerd. Ook de De Boertjes kwamen buiten Ajax niet helemaal tot hun recht.
Dan had je natuurlijk nog een oude topper zoals Rijkaard en Kluivert en Bergkamp waren natuurlijk ook echt toppers.
Eén ding valt natuurlijk op: het waren bij Ajax grotendeels Nederlanders in die tijd. Denk maar niet dat de voertaal daar Engels was op het veld. De meesten waren ook gewoon Amsterdammers. Ze spraken dezelfde taal, kwamen uit hetzelfde nest. Wat je nu ziet bij Ajax is een vergaarbak van nationaliteiten, gasten die in principe gewoon komen om een boterham te verdienen en niet per se iets met Ajax of de Ajax-speelstijl hebben.
Van Gaal kon die jongens precies laten doen wat hij wilde, hij heeft dat elftal gebouwd en die jongens dat systeem aangeleerd.
 
			 
			
			
			Klaas is een Cruijff adept.quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:08 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
DOE NORMAAL GEK
davids, seedorf, reiziger, kluivert bogarde waren er allemaal onder cruiff geselecteerd. Cruiff had de basis gelegd. Van Gaal heeft ze alleen maar opgesteld.
van gaal heeft nooit iets gepresteerd met mindere elftallen of spelers
van gaal kan helemaal geen spelers beter maken
van gaal is een enge dominante man waar jonge spelers weinig tegenin kunnen brengen
het afgelopen wk was daar weer een mooi voorbeeld van met zijn grootpraat
van gaal wilde altijd Cruiff overtreffen maar dat is hem nooit gelukt
 
			 
			
			
			wss krijg ik van vrouwlief hetzelfde te horen als we verder gaan met het schrappen van onndige abbo's...quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:06 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Betalen voor een forum
nee dankje
 
											 
			 
			
			
			quote:
Ajax.nlquote:Ajax en Maurice Steijn gaan per direct uit elkaar. De clubleiding en Steijn hebben samen besloten dat de trainer zijn taken neerlegt.
 
			 
			
			
			dat is gewoon ontslag in mooie zinnetjesquote:
 
			 
			
			
			"in goed overleg"quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:12 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Z'n contract is ontbonden, dat zal dan officieel geen ontslag zijn..
 
			 
			
			
			nee het is onofficieelquote:Op maandag 23 oktober 2023 20:12 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Z'n contract is ontbonden, dat zal dan officieel geen ontslag zijn..
 
											 
			 
			
			
			quote:Op maandag 23 oktober 2023 17:27 schreef GGMM het volgende:
[..]
Die 2e van links op de thumbnail zeker
Die ziet er niet gezond uit inderdaad.
 
											 
			 
			
			
			ja je kan in goed overleg ontslagen wordenquote:
 
			 
			
			
			Kun je uitleggen wat er mis is als beste spits in de Eredivisie ooit, na vanderKuijlen, om bij Sparta te eindigen. Had-ie Ruud Geels zucht ? Dat je geheugen over Overmars al even slecht is als dat Bergkamp geen prijzen heeft gewonnen met de Gunners. Heeft van Gaal de de Boertjes verwekt ? Ze op de camping de tiet gegeven ? Rijkaard leren verdedigen ? Kanu uit uit de drinkbak gevist waar Finidi z'n dorst leste in Nigeria ? Zonder van Gaal had Ajax drie Champingons oprij gewonnen en waren we in 2002 en 2014 wereldkampioen geworden.quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:04 schreef TAmaru het volgende:
Litmanen heeft natuurlijk bij Barca en Liverpool gespeeld, maar daar heeft hij in totaal maar 8 goals gemaakt. Bij Ajax 91. Ok, Overmars heeft het bij Arsenal nog redelijk gedaan, beter dan ik me herinnerde. Davids ook. Maar als dat grote voetballers zijn geworden, dan was het dankzij Van Gaal. Anders waren ze bij Sparta geëindigd.
 
											 
			 
			
			
			Jij begrijpt. Ben te moe om nog verder te reageren. Trusten.n Keep the halve zool alive.quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:08 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Litmanen was midden jaren '90 een van de beste voetballers ter wereld, dat kon je zien als je hem hebt meegemaakt. Dat zijn piek kort was lag vooral aan zijn glazen lichaam. Davids is een van de beste controlerende middenvelders aller tijden, haalde met Juventus de CL-finale als een van de belangrijke pionnen en maakte Barcelona Spaans kampioen. Overmars is nog steeds een grootheid in Londen en werd door Arsenal voor een recordbedrag verkocht aan Barcelona.

 
											 
			 
			
			
			Ach Cruijff man, wat heeft die nou gepresteerd? Durfde nooit Nederland onder zijn hoede te nemen. Durfde nooit meer Ajax te coachen in de jaren 90 of 2000.quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:08 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
DOE NORMAAL GEK
davids, seedorf, reiziger, kluivert bogarde waren er allemaal onder cruiff geselecteerd. Cruiff had de basis gelegd. Van Gaal heeft ze alleen maar opgesteld.
van gaal heeft nooit iets gepresteerd met mindere elftallen of spelers
van gaal kan helemaal geen spelers beter maken
van gaal is een enge dominante man waar jonge spelers weinig tegenin kunnen brengen
het afgelopen wk was daar weer een mooi voorbeeld van met zijn grootpraat
van gaal wilde altijd Cruiff overtreffen maar dat is hem nooit gelukt
 
			 
			
			
			quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:21 schreef TAmaru het volgende:
[..]
Ach Cruijff man, wat heeft die nou gepresteerd? Durfde nooit Nederland onder zijn hoede te nemen. Durfde nooit meer Ajax te coachen in de jaren 90 of 2000.
 
			 
			
			
			Oh, dat wordt blijkbaar al als zekerheidje gezien voor de rest van het seizoen.. weet niet of dat nu zoveel beter isquote:
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Hij begint sowieso al per 1 november (maar dan nu blijkbaar in een andere functie)quote:Op maandag 23 oktober 2023 20:32 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Kerel heeft toch net zijn vrouw begraven? Moet je toch niet aan beginnen

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |