Bron NOSquote:Russische ambassadeur in VS noemt levering ATACMS-raketten 'grote fout'
De Russische ambassadeur in de Verenigde Staten noemt de Amerikaanse levering van langeafstandsraketten aan Oekraïne "een grote fout". Gisteren werd bekend dat het Oekraïense leger de ATACMS-raketten voor het eerst heeft ingezet op het slagveld. Oekraïne zou er enkele Russische helikopters mee hebben uitgeschakeld. Ambassadeur Anatolij Antonov in Washington vindt dat de VS met de levering aandringt op een directe confrontatie tussen de NAVO en Rusland, zo zegt hij tegen het Russische staatspersbureau Tass. De VS twijfelde in eerste instantie over de levering van de langeafstandsraketten, omdat daarmee op papier Russisch grondgebied geraakt kan worden.
Als Russen weer zo ziedend zijn, dan weet je dat, i dit geval de ATACMS, het goed hebben gedaan.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 07:40 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Ja ja, we gaan weer over de rode lijn.
[..]
Bron NOS
Ik moest lachen.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 07:44 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Goh, ze heeft het echt door?
[ twitter ]
Blablabla.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 07:40 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Ja ja, we gaan weer over de rode lijn.
[..]
Bron NOS
Red red linequote:Op woensdag 18 oktober 2023 07:40 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Ja ja, we gaan weer over de rode lijn.
[..]
Bron NOS
https://www.nytimes.com/2(...)ybvwI&smid=url-sharequote:Inside Biden’s Reversal on Sending Long-Range Missiles to Ukraine
The story is more complex than a caricature in Washington that President Biden is cautious to a fault, and says no until the pressure is insurmountable.
Helaas voor ze, ligt Togliatti nog net buiten bereik van de Oekie's.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 11:14 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
De arbeiders van de Lada fabriek zullen niet blij zijn dat ze 3000 extra Lada's moeten maken 😱
De M39A werd geproduceerd tot 1997. De M39A heeft wel drie keer zoveel bomblets dan de A1 die ze erna gingen maken.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 11:28 schreef oheng het volgende:
Een gedeelte van de ATACMS (bereik: 165km) komt uit 1997.
Dat is een goed teken voor de toekomst. Oude voorraad eerst.
AL DAT GESLOWWALK. VERD*MMEquote:Op woensdag 18 oktober 2023 11:37 schreef Ulx het volgende:
Of om bepaalde gebruikers hier over de zeik te jagen.
Gewoon zeggen dat er 0 slachtoffers zijn johquote:Op woensdag 18 oktober 2023 11:14 schreef Gajes_Octavianus het volgende:
De arbeiders van de Lada fabriek zullen niet blij zijn dat ze 3000 extra Lada's moeten maken 😱
Friendly fire. Dat telt niet.quote:Op woensdag 18 oktober 2023 11:55 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Gewoon zeggen dat er 0 slachtoffers zijn joh
Fifoquote:Op woensdag 18 oktober 2023 11:28 schreef oheng het volgende:
Een gedeelte van de ATACMS (bereik: 165km) komt uit 1997.
Dat is een goed teken voor de toekomst. Oude voorraad eerst.
Kan ook nog. Of een Rus stak een sigaretje op op de verkeerde plek. Eigen schuld telt ook niet toch?quote:
`quote:Op woensdag 18 oktober 2023 11:58 schreef ExTec het volgende:
Maar; de vraag die ons allen bezighoud,
Komen de Taurussen nou nog?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |