Was al naar Simlab aan het kijken ja, maar goed moet inderdaad nog een stoel bij en die variëren ook nogal. Maar die dingen ogen echt vrij stevig dus die kan zeker wel een goede DD aan.quote:Op zondag 15 oktober 2023 16:15 schreef Cheeseburgert het volgende:
[..]
Ik heb deze: https://tweakers.net/pricewatch/1410776/raceroom-rr3033.html
Kan hem eigenlijk niet aanraden, maar toen ik aan het begin van de covid periode instapte was er niet heel veel keuze door de voorraad gekteZit prima, maar hij is te wobbelig voor serieuze gear upgrades. Direct drive zou die stuurstang aan snot draaien. Met remmen (loadcel) trap ik nu al regelmatig dat hele frame in een boogje.
Zou ik nu opnieuw instappen dan zou ik voor een simlab setje gaan: https://sim-lab.eu/collections/sim-racing-cockpits. Alleen is een stoel die wat vlakker is lastig te vinden. Ik had wat kuip stoelen geprobeerd en ze zaten allemaal kut voor mijn eh, grote botten
Prijstechnisch zeker interessant. Is het een beetje stevig en hoe bevalt de stoel?quote:Op zondag 15 oktober 2023 16:24 schreef Sjemmert het volgende:
Ik heb deze.
https://gtomega.eu/produc(...)riant=14009912229943
Prima cockpit voor niet al te veel geld IMO.
Het is wss niet zo stevig als zo'n simlab maar voor mij is het stevig genoeg. Heb CSL DD 8Nm en CSL load cell pedalen erop. Die van mij staat al bijna 10 jaar. In de tussentijd is iig de pedaal plaat aangepast en dikker gemaakt, die van mij is nog de oude dunnere en heeft iets flex.quote:Op zondag 15 oktober 2023 17:25 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Was al naar Simlab aan het kijken ja, maar goed moet inderdaad nog een stoel bij en die variëren ook nogal. Maar die dingen ogen echt vrij stevig dus die kan zeker wel een goede DD aan.
[..]
Prijstechnisch zeker interessant. Is het een beetje stevig en hoe bevalt de stoel?
Is die 117K met black friday korting ?quote:Op vrijdag 24 november 2023 17:17 schreef shiz het volgende:
Jouw Playseat niet genoeg? Op F1 Authentics...
[ afbeelding ]
Jimmy Broadbent heeft al een video, laat wat van de graphics update zien maar probeert met name de nieuwe DLC uit, DTM.quote:Op dinsdag 27 augustus 2024 10:42 schreef Sjoerd102 het volgende:
Flinke update voor RaceRoom onderweg
Voor Assetto heeft RSS ook een 2026 prototype met een V12.quote:Op vrijdag 4 april 2025 12:52 schreef ChevyCaprice het volgende:
Leuke auto's. Maar wel een vreemd gevoel om zo'n moderne auto te rijden met V10 motor atmosferisch.
Je hebt 24 overgeslagen?quote:Op zaterdag 7 juni 2025 15:09 schreef TheFreshPrince het volgende:
Vandaag m'n eerst 50% race in F1 25 uitgereden.
Uiteraard ben ik maar een amateur, het is hobby.
We rijden wel in een league met wat oud collega's / vrienden maar ook dat is voor de lol (al gaat het er soms best serieus aan toe)
Wat me opvalt tot nu toe:
- achterbanden slijten sneller dan in F1 23, je moet je rijstijl er echt op aanpassen, normaal gooi en smijt ik meer maar nu moet je je gas beter doseren
- AI is nog net zo vervelend als voorheen dus hou afstand
- handling is best fijn, iets meer "arcade" dan F1 23 maar je kan wel 1 op 1 racen
Last to... first? Spannend tot de laatste ronde!
Tracklimits... daar moet ik nog even wat beter op letten
Bekijk deze YouTube-video
Het is nog een beetje aftasten, banden waren ook wel aardig gaarquote:Op zaterdag 7 juni 2025 17:18 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Je hebt 24 overgeslagen?
Wel jammer van die laatste ronde trouwens
Door bocht 3 kan je beter in de derde versnelling. Beter voor tractie. En de staat van je achterbanden.
In 23 waren lagere gears soms nog wel goed, dat is in 24 weer iets naar boven geschoven, maar niet zo erg als in 22.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 17:29 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Het is nog een beetje aftasten, banden waren ook wel aardig gaar
Die laatste tracklimit was ook heel onnodig, had even een wobble en zat net over de limiet daardoor.
Zal het de volgende race eens proberen, met inhalen is 2e versnelling soms wel makkelijk, je kan er vaak wel buitenom gaan met wat geduld (zolang je niet probeert Rosberg in te halen).
Ja, F1 24 heb ik overgeslagen. Koop 'm vast nog wel eens in de uitverkoop om ze compleet te houden (vanaf F1 2015)
Het is ook vaak een stijl die er inslijt na heel veel versies hetzelfde. Ik kijk wel eens naar pro-simracers om te zien hoe zij bochten nemen, aanremmen en in welke gear. Daar leer je wel van.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 17:39 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
In 23 waren lagere gears soms nog wel goed, dat is in 24 weer iets naar boven geschoven, maar niet zo erg als in 22.
Ja... gelukkig is het maar een oefenrace, de echte doen we op de dag van de officiële race.quote:Tracklimit door een presave altijd lullig inderdaad. lol.
Ja, die eerste bochten op Suzuka daar kan je wel eens iemand verrassen idd.quote:
Barcelona ook altijd veel plekjes waar je rijders kan pakken als je een goede exit hebt.quote:
Het hoeft voor mij niet uit te kunnen, heb er per jaar zo'n 100 tot 250 uren in zitten, dus per uur aan plezier is het omgerekend centenwerkquote:Wat leuk is aan 25: een paar tracks zijn vernieuwd op basis van LiDAR. Prima gedaan. Voor de rest niet echt heel vel vernieuwing tov 24. Beetje jammer dus, maar ja ik speel het zoveel dat het wel uitkan.
Ik rij zelf zelden tegen AI, meestal league races.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 17:51 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ja, die eerste bochten op Suzuka daar kan je wel eens iemand verrassen idd.
AI doet wel eens gekke dingen helaas en dan ben je een vleugel kwijt (of erger).
[..]
Barcelona ook altijd veel plekjes waar je rijders kan pakken als je een goede exit hebt.
[..]
Het hoeft voor mij niet uit te kunnen, heb er per jaar zo'n 100 tot 250 uren in zitten, dus per uur aan plezier is het omgerekend centenwerk
Ik oefen tegen AI, de league races zijn altijd op zondag, 1x per 1-3 weken, afhankelijk van wie er kan en hoe het uitkomt met de tijden van races. Races die we niet redden qua uitzendtijd halen we later in.quote:Op zaterdag 7 juni 2025 17:54 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ik rij zelf zelden tegen AI, meestal league races.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |