mwoah waarom?quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:37 schreef Ama het volgende:
Maar wacht nu wel tot het weer voorjaar is.
Gewoon. Sowieso komende tijd genoeg dingen op de planning wat geld gaat kosten. Dierentuin kan volgend jaar in de lente ook wel.quote:
Dat ook. Het zou niet snel in me opkomen om er alleen naar toe te gaan ookquote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:43 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik ook niet. Kom sowieso eigenlijk niet in dierentuinen.
ben er ook al heel lang niet meer geweest, maar het is toch vaak de enige manier om exotische beestjes in het echt van dichtbij te zienquote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:43 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik ook niet. Kom sowieso eigenlijk niet in dierentuinen.
Ik heb een abo op Burgers gehad. Je moet niet in het weekend gaan. Maar gewoon een uurtje hier en daar. Op tweede kerstdag was het super rustig, kon gaan toepen met de pinguns!quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:45 schreef gianni61 het volgende:
[..]
Dat ook. Het zou niet snel in me opkomen om er alleen naar toe te gaan ook
Volgens mij zijn er ook te veel kinderen
Mja, vind het ergens toch zielig dat ze opgesloten worden.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:45 schreef Karzai het volgende:
[..]
ben er ook al heel lang niet meer geweest, maar het is toch vaak de enige manier om exotische beestjes in het echt van dichtbij te zien
Dat kan alleen Frans Timmermans, onze ex-klimaatman.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:46 schreef Karzai het volgende:
niet iedereen kan de hele wereld over reizen
Ik ben ook eens op tweede kerstdag geweest ja.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:47 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik heb een abo op Burgers gehad. Je moet niet in het weekend gaan. Maar gewoon een uurtje hier en daar. Op tweede kerstdag was het super rustig, kon gaan toepen met de pinguns!
dat was wel leuk bij het aquarium in Valencia. Die hadden allemaal verschillende werelddelen met verschillende diertjes.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:45 schreef Karzai het volgende:
[..]
ben er ook al heel lang niet meer geweest, maar het is toch vaak de enige manier om exotische beestjes in het echt van dichtbij te zien
tegenwoordig worden ze wel beter gehouden, tis denk ook helaas noodzakelijk om sommige soorten niet uit te laten stervenquote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:47 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Mja, vind het ergens toch zielig dat ze opgesloten worden.
Pfff. Wil niet zo'n eind lopen. Stop ze maar samen in een bak.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:49 schreef gianni61 het volgende:
Zo kon je eerst naar de haaien kijken en een paar minuten later naar de pinguns.
Burgers vind ik wel nice genoeg, ze hebben veel ruimte.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:47 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Mja, vind het ergens toch zielig dat ze opgesloten worden.
rolstoel pakken, dan hoef je niet te lopenquote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:50 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Pfff. Wil niet zo'n eind lopen. Stop ze maar samen in een bak.
Of een vroege vogel morgen, en dan de bush in. Opeens zie je dan hele andere beesten actief.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:48 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ben ook eens op tweede kerstdag geweest ja.
En een keertje toen het vroor, toen was er echt niemand verder. Terwijl het in die bush lekker warm is.
Aquazoo in Leeuwarden kan je tussen de pinguns lopen. Weet niet of ze dat nog steeds doen maar pre-covid in ieder geval wel.quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:47 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik heb een abo op Burgers gehad. Je moet niet in het weekend gaan. Maar gewoon een uurtje hier en daar. Op tweede kerstdag was het super rustig, kon gaan toepen met de pinguns!
In het verblijf?quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:52 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Aquazoo in Leeuwarden kan je tussen de pinguns lopen. Weet niet of ze dat nog steeds doen maar pre-covid in ieder geval wel.
quote:
quote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:54 schreef datismijnmening het volgende:
Ben vroeger wel eens gebeten door een pingun
je bent ook een hapjequote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:54 schreef datismijnmening het volgende:
Ben vroeger wel eens gebeten door een pingun
ik kom uit de tijd van pacmanquote:Op donderdag 5 oktober 2023 14:57 schreef Ama het volgende:
Ik snap niet hoe ik zelfs slecht kan zijn in een simpel spelletje als Sonic. Ik ben echt een kneus denk ik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |