Empatisch met je huisdieren gooienquote:Op vrijdag 29 september 2023 22:34 schreef Molo het volgende:
[..]
Te empathisch, met zulk gedrag eromheen. Sure
Het hadden ook demente dwergen van de dwarslaesie-unit kunnen zijn dus was eigenlijk heel aardig en beschaafd van hemquote:Op vrijdag 29 september 2023 22:37 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Empatisch met je huisdieren gooien
Een (vroegere?) vriend van hem.quote:
Geloof er ook weinig vanquote:Op vrijdag 29 september 2023 22:34 schreef Molo het volgende:
[..]
Nee dat zéi hij zelf op internet, hoeft zeker niet een juiste weergave van de woorden en inschatting van anderen te zijn
Te empathisch, met zulk gedrag eromheen. Sure
Mijn beste vriendquote:
Ahquote:Op vrijdag 29 september 2023 22:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Een (vroegere?) vriend van hem.
Check, helemaal waarquote:Op vrijdag 29 september 2023 22:39 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Geloof er ook weinig van
Toch bleven de mensen suggereren dat het allemaal anders was gegaan als die maar wat hulp zou krijgen
Vandaar dat ik ook aanhaalde
[..]
Mijn beste vriend
Neuh, eerder in je aard. Daar kom het woord kwaadaardig ook vandaan he. Sommige mensen zijn gewoon van nature slecht.quote:Op vrijdag 29 september 2023 22:17 schreef LXIV het volgende:
[..]
het hangt uiteraard van de omstandigheden af of je mens en dier schade gaat toebrengen.
Misschien is hij zelf Marokkaans en je eigen soort val je natuurlijk niet af.quote:Op vrijdag 29 september 2023 22:24 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik begrijp niet zo goed waarom je alles van 4Chan en uit de brief vh OM etc. probeert te downplayen.
Moet je eens een zooi Arabische en Berberse Marokkanen in één ruimte zettenquote:Op vrijdag 29 september 2023 23:03 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Misschien is hij zelf Marokkaans en je eigen soort val je natuurlijk niet af.
Als je kijkt wat ie op zijn kerfstok heeft op zijn 32ste, dat vind ik persoonlijk niet voldoende om iemand als psychopaat te kwalificeren.quote:Op vrijdag 29 september 2023 23:03 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Misschien is hij zelf Marokkaans en je eigen soort val je natuurlijk niet af.
Dat is een aparte conclusie, er was overigens ook een brand, aangestoken door Fouad.quote:Op vrijdag 29 september 2023 22:48 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
https://nos.nl/collectie/(...)-mc-ik-was-doodsbang
deze
Fouad tegen Ymke en co: wat doen jullie hier nog, zijn jullie idioot dat jullie nog in het EMC zijn?
Ymke tegen Fouad: we weten niet waar de nooduitgang is.
conclusie: EMC moet zorgen voor duidelijk aangegeven nooduitgangen, stel voor er was brand of iets anders.
Als iemand om zou komen vanwege de brand en de nooduitgangen zijn niet duidelijk aangegeven.quote:Op vrijdag 29 september 2023 23:23 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Dat is een aparte conclusie, er was overigens ook een brand, aangestoken door Fouad.
Waar op 4chan heb je deze teksten gevonden. Vnl dat bovenste. Dank alvast.quote:Op vrijdag 29 september 2023 21:26 schreef Rnie het volgende:
[..]
[..]
Ik zit alweer te lang op 4chan posts van die mongool op te zoeken.Ik kap ermee.
Als je elke dag een paar uur vertoeft op die boards ben je binnen een jaar net zo knettergek.
Fouad uiteraardquote:Op vrijdag 29 september 2023 23:35 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
Als iemand om zou komen vanwege de brand en de nooduitgangen zijn niet duidelijk aangegeven.
Wie zijn schuld is het dan?
Fouad en/of de EMC?
maar als uit onderzoek zou blijken, dat er geen mensen omgekomen zouden zijn, als de nooduitgangen wel duidelijk waren weergegeven?quote:
https://archive.4plebs.org/pol/thread/351629404/#351629404quote:Op vrijdag 29 september 2023 23:38 schreef ElfKraan het volgende:
[..]
Waar op 4chan heb je deze teksten gevonden. Vnl dat bovenste. Dank alvast.
Er wordt juist in gezet op het achterhalen van een probleem is mijn ervaring. Jammer dat jij dat niet zo hebt mogen ervaren met je naastenquote:Op vrijdag 29 september 2023 22:26 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Omdat het beleid binnen de industrie gericht is op symptoom bestrijding. Waarom zou je naar de kern van je paniekstoornis gaan, neem wat benzo's en maak je niet al te druk
Waarom achterhalen waar de depressie vandaan komt wanneer je ook ssri's kan voorschrijven?
Zo werkt het nagenoeg voor elke aandoening
Maar ergens snap ik het wel hoor, het zou een financiële ramp zijn voor de behandelaars als zoiets werkelijk zou aanslaan. Vandaar dat je krampachtig vasthoudt aan emdr en cbt
En ik had er nog expliciet bijgezet, dat het niet voor types zoals Foaud bedoeld is, maar dat weet je donders goed zelf ook
Dan nog. Hij sticht de brand.quote:Op vrijdag 29 september 2023 23:42 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
[..]
maar als uit onderzoek zou blijken, dat er geen mensen omgekomen zouden zijn, als de nooduitgangen wel duidelijk waren weergegeven?
Er is eind juli nog een brandoefening geweest, zelfs tijdens de toetsweek, hadden ze moeten oplettenquote:Op vrijdag 29 september 2023 22:48 schreef W.H.I.S.T.L.E het volgende:
https://nos.nl/collectie/(...)-mc-ik-was-doodsbang
deze
Fouad tegen Ymke en co: wat doen jullie hier nog, zijn jullie idioot dat jullie nog in het EMC zijn?
Ymke tegen Fouad: we weten niet waar de nooduitgang is.
conclusie: EMC moet zorgen voor duidelijk aangegeven nooduitgangen, stel voor er was brand of iets anders.
Toch zou ik wel willen weten waar hij dat laatste heeft gehoord. Psycholoog is geen beschermde titel, GGZ psycholoog wel dacht ik.quote:Op vrijdag 29 september 2023 21:51 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Man man man, geantwoord als een echte psycholoog![]()
Laat maar ik weet voldoende
[..]
Fouad was een behandeling gestart en daar kreeg die te horen dat die juist veel te empathisch was. En is sindsdien niet meer teruggekomen
Dat kwam ook naar boven in zijn 4chan posts
Zijn idee was om met de stroom mee relatief incognito weg te komen blijkbaar, dus dan is zo'n verzamelpunt (dat is die locatie toch?) iig wel een logische plek..quote:Op vrijdag 29 september 2023 23:56 schreef Bosbeetle het volgende:
Wat voor mij nog onduidelijk is hoe de dader van het GK gebouw naar het onderwijscentrum is gegaan, en ook hoe hij onder het heli platform terecht is gekomen? Dat laatste zou ook makkelijk via een nooduitgang kunnen, en wat moeilijker via een vreemde route over de 0de verdieping....
Maar ik gok dat de dader zelf ook via een nooduitgang naar buiten is gegaan voordat hij is gearresteerd. ( er is geen andere directe doorgang van onderwijscentrum naar onder het heli platform)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |