Hier heeft hij een punt @GGMM !quote:Op woensdag 27 september 2023 16:15 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
wtf
quotes aanpassen
daar staat een ban op
jij moet een ban krijgen
Volgend jaar tegen Emmenquote:Op woensdag 27 september 2023 15:55 schreef klaasweetalles het volgende:
[ link | afbeelding ]
Dit kan toch niet ajax vrienden
Hoe is dit mogelijk
Goed werk @GGMMquote:Op woensdag 27 september 2023 16:18 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Ban mij dan ook maar voor 100 dagen
Ha, leukequote:Op woensdag 27 september 2023 16:03 schreef Caland het volgende:
Steijn houdt zich vast aan de eerste helft tegen Feyenoord
Hij hoorde zelfs net dat ze toen 69% balbezit hadden
Is dat soms familie van @:heeinz ?
Ahahah, ik krijg het ook keihard terug op werk. Waren toch 4 mooie jaren met al mijn feyenoord en psv collega's. Maar krijg het nu dubbel zo hard terug.quote:Op woensdag 27 september 2023 16:35 schreef Heeinz het volgende:
Gezien alle appjes die ik de afgelopen weken heb gehad heb ik toch het gevoel dat ik onze vrienden van Feyenoord en PSV iets te veel heb uitgelachen in de laatste jaren
quote:Op woensdag 27 september 2023 16:35 schreef Heeinz het volgende:
Gezien alle appjes die ik de afgelopen weken heb gehad heb ik toch het gevoel dat ik onze vrienden van Feyenoord en PSV iets te veel heb uitgelachen in de laatste jaren
Mensen die Peter Bosz niet wildenquote:Op woensdag 27 september 2023 15:45 schreef Vjenne12345 het volgende:
Mensen die nu Frank de Boer willen.
Nr. 14 heeft nu eenmaal een belangrijke historische betekenis binnen de club.quote:Op woensdag 27 september 2023 15:55 schreef klaasweetalles het volgende:
[ link | afbeelding ]
Dit kan toch niet ajax vrienden
Hoe is dit mogelijk
Tot mijn verdediging: toen dacht ik nog dat we voor de Noorse wondertrainer zouden gaanquote:Op woensdag 27 september 2023 16:42 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Mensen die Peter Bosz niet wilden
We zijn inderdaad het nieuwe Feyenoord. Pijnlijk. Maar volgend jaar is alles weer zoals het moet zijn.quote:Op woensdag 27 september 2023 16:37 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Ahahah, ik krijg het ook keihard terug op werk. Waren toch 4 mooie jaren met al mijn feyenoord en psv collega's. Maar krijg het nu dubbel zo hard terug.
Als we daar maar hard genoeg op hopen dan gebeurt het vanzelfquote:Op woensdag 27 september 2023 16:48 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
We zijn inderdaad het nieuwe Feyenoord. Pijnlijk. Maar volgend jaar is alles weer zoals het moet zijn.
HEY IK TEKENDE VOORAF VOOR PLEK 3 EN WERD UITGELACHEN JA!!!!quote:Op woensdag 27 september 2023 16:51 schreef Simmertje het volgende:
Enige waar ik mij aan vasthou is het feit dat het snel kan gaan in voetbal. Kijk naar Ajax onder Keijzer en het jaar erop. Moeten alleen wel de juiste poppetjes aangenomen worden. Dit seizoen is klaar, met een 3de plek moet je ontzettend gelukkig zijn.
Sorry daarvoorquote:Op woensdag 27 september 2023 16:51 schreef Scorpie het volgende:
[..]
HEY IK TEKENDE VOORAF VOOR PLEK 3 EN WERD UITGELACHEN JA!!!!
Heb er inmiddels een hard hoofd in, uiteindelijk zal het wel een beetje gaan draaien waardoor je vrij snel omhoog gaat maar ik zie het nog niet zo snel gebeurenquote:Op woensdag 27 september 2023 16:57 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Tis goed maatje. Hopelijk worden we het nog.
Ja dit is allemaal expres om de prijs van Ajax naar beneden te halen zodat ze goedkoop de club kunnen kopen. Gewoon een tussenjaartjequote:Op woensdag 27 september 2023 16:57 schreef klaasweetalles het volgende:
Ik had van de week Rondo gekeken
En de mening van Marco van Basten en Gullit was dat ajax zich van de beurs moet terugtrekken en dat de club gekocht moet worden door een persoon.
Er zijn nu teveel geledingen binnen ajax die zich overal mee bemoeien en nergens verstand van hebben door deze beurs constructie.
Een Berlusconi constructie denk ik dat ze bedoelen...
ik denk dat deze 2 grootheden gewoon gelijk hebben. Uiteindelijk zijn mensen die in de wereldtop gewerkt hebben zoals ik , Gullit en van Basten de mensen die praktijk ervaring hebben hoe het zou moeten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |