quote:Op zondag 24 september 2023 08:46 schreef RamboDirk het volgende:
Jongens, we gaan Frans Bauer luisteren.
Je zoon is dus een soort Drenthe. Gewoon focussen op een andere positie.quote:Op zaterdag 23 september 2023 17:04 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Ze trainen op maandag sowieso in groepsverband. Op woensdag seperaat van elkaar. Het selectieteam van Onlo jr's leeftijdscategorie speelt dus hoofdklasse, jr's team zelf 2e klasse. Volgend jaar gaan ze naar een heel veld, dus dan moet dat selectieteam uitgebreid worden. Daar komt hij zeker in. Eigenlijk hoort hij er nu al in (dit zegt niet alleen een trotse vader) want er lopen gasten in dat selectieteam die daar minder in thuishoren. Enige probleem is dat de positie van Jr bij dat selectieteam bezet wordt door de beste speler van die hele leeftijdscategorie.
Bijzonder teleurstellend dat ik verplicht een ajax app moet downloadenquote:
Als ik je zie ga ik je Kankerlak noemen!quote:Op zondag 24 september 2023 10:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Bijzonder teleurstellend dat ik verplicht een ajax app moet downloaden
Hitler did not die for this
Is toch grappig. Maak er een screenshot van en stuur die naar je vrienden.quote:Op zondag 24 september 2023 10:18 schreef Caland het volgende:
[..]
Bijzonder teleurstellend dat ik verplicht een ajax app moet downloaden
Hitler did not die for this
Als je talent hebt in de jeugd kun je ,sowieso op klein veld, op elke positie.quote:Op zondag 24 september 2023 10:15 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Je zoon is dus een soort Drenthe. Gewoon focussen op een andere positie.
Het is ook erg gezellig in het Ajax topic.quote:Op zondag 24 september 2023 16:17 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
FA @:GGMM is weer een beetje kribbig.
Leuk bad ja.quote:Op zondag 24 september 2023 16:33 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Het is ook erg gezellig in het Ajax topic.
Mooi berenklemmetje gezet @de_boswachterquote:Op zondag 24 september 2023 16:33 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Het is ook erg gezellig in het Ajax topic.
Dit is geilquote:Op zondag 24 september 2023 16:53 schreef RamboDirk het volgende:
Jongens, zeg het maar Biba Steijn.
[ afbeelding ]
[poll=6162]
Uiteraard nee gestemd, hier zit toch geen leven inquote:Op zondag 24 september 2023 16:53 schreef RamboDirk het volgende:
Jongens, zeg het maar Biba Steijn.
[ afbeelding ]
[poll=6162]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |