Als dat vastgesteld zou worden dan is het op zeker een strafzaak die Ajax moet beginnen.quote:Op donderdag 21 september 2023 15:30 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Dat moet onderzocht worden, maar het riekt wel al behoorlijk naar quid pro quo, na de lening van Beck's bedrijfje aan Matchmetrics. Het lijkt op z'n minst een return of favor. Maar het lijkt me verstandig even alle geldstromen van en naar Matchmetrics en gelieerde entiteiten te onderzoeken. Er kan bv sprake zijn van kapitaalstorting door die Beck cs. en vervolgens onttrekking uit de onderneming door Mislintat.
Dat sluit ik zeker niet uit en dat is uiteraard ook helemaal niets nieuws in het voetbal en zat manieren om dat te doen zonder dat het gezien wordt.quote:Op donderdag 21 september 2023 15:26 schreef Black-Death het volgende:
Dat is er zaken niet lekker uitzien, is wel duidelijk. Toch is me niet helemaal helder op welke manier Mislintat zelf van deze transfers zou profiteren..?
A niffo!quote:Op donderdag 21 september 2023 16:07 schreef C.L.Werner het volgende:
Benieuwd wat PIERRE aka PI-AIR hier van vindt!
[ afbeelding ]
Hij is daar vast aan het bellen naar Van Halst om zich kandidaat te stellen voor vrijkomende functie van TD.quote:Op donderdag 21 september 2023 16:07 schreef C.L.Werner het volgende:
Benieuwd wat PIERRE aka PI-AIR hier van vindt!
[ afbeelding ]
quote:12 Marseille-fans aangehouden, 6 voor het dragen van een (steek)wapen
Tot nu toe zijn twaalf Franse supporters aangehouden. In de helft van de gevallen deed de politie dat omdat fans steek- of stootwapen bij zich hadden. Zes andere Fransen werden vanwege een APV-overtreding, zoals samenscholing, opgepakt. Daarnaast zijn er veel steekwapens op straat gevonden. Vermoedelijk omdat supporters doorkregen dat er gefouilleerd werd. Al met al spreekt de politie tot nu toe van een beheersbare situatie.
Niffo de ban is weer opgeheven, kon me beter op mijn werk focussen als manager maar nu weer hier om te posten! Voor zolang het duurt je weet zelf a niffo de bans worden hier makkelijk uitgedeeld!quote:
Nee ik wed om twee kratten bierquote:Op donderdag 21 september 2023 15:31 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ja geen probleem andersom ook neem ik aan?
quote:Op donderdag 21 september 2023 16:42 schreef 3rr0r het volgende:
Pas maar op voor wie erheen gaat. Al meerdere aanhoudingen vanwege bezit steekwapens bij de Fransozen.
[..]
Denken dat fokkers ergens heen gaan buiten het GGZ en UWV omquote:Op donderdag 21 september 2023 16:42 schreef 3rr0r het volgende:
Pas maar op voor wie erheen gaat. Al meerdere aanhoudingen vanwege bezit steekwapens bij de Fransozen.
[..]
Voor die lening hebben ze 3% in het bedrijf gekregen dus dat is de quid pro quo daar.quote:Op donderdag 21 september 2023 15:30 schreef Bugno3 het volgende:
Dat moet onderzocht worden, maar het riekt wel al behoorlijk naar quid pro quo, na de lening van Beck's bedrijfje aan Matchmetrics. Het lijkt op z'n minst een return of favor. Maar het lijkt me verstandig even alle geldstromen van en naar Matchmetrics en gelieerde entiteiten te onderzoeken. Er kan bv sprake zijn van kapitaalstorting door die Beck cs. en vervolgens onttrekking uit de onderneming door Mislintat.
1: Het heeft de schijn van belangenverstrengelingquote:Op donderdag 21 september 2023 17:28 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Voor die lening hebben ze 3% in het bedrijf gekregen dus dat is de quid pro quo daar.
Mensen gaan er wel erg makkelijk maar vanuit dat er sprake is van louche zaken, terwijl er daar (op dat T verhaal over Sosa's gedwongen zaakwaarnemerswitch wat geen enkele andere media overneemt) niets op wijst. Het wordt allemaal in ieder geval weer gigantisch opgeblazen door de media.
Kan jou het schelen?quote:
Logistieke nachtmerrie joh. Alleen die verzendkosten al.quote:Op donderdag 21 september 2023 17:02 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Nee ik wed om twee kratten bier
Jammer johquote:Op donderdag 21 september 2023 10:31 schreef bbuddybb het volgende:
Tot voor kort was u niet de zaakwaarnemer van Borna Sosa. Waarom begeleidde u ineens zijn deal naar Ajax?
'Dat de transfer alleen met mij als zaakwaarnemer kon, is de grootste onzin die ik ooit gehoord heb.’
In meerdere media wordt bevestigd dat het zo gegaan is.
'Het zijn vooral aannames. Ik ken Borna al heel lang en was één van meerdere agenten die werk gedaan heeft voor hem. Ik mocht namens de speler praten met meerdere clubs, ook Ajax. Een paar weken eerder heb ik hem aangeboden bij Ajax. Ik heb aangegeven dat er meerdere opties waren en dat als Sven hem zou willen, er snel gehandeld moest worden. Op de laatste dag van de transferperiode (na de verloren wedstrijd tegen Ludogorets, red.) was het de trainer van Ajax die Borna toch wilde hebben, niet Sven. Daarna zijn we gaan praten en kwam er een deal tot stand.’
https://www.vi.nl/pro/zaa(...)-rond-sven-mislintat
Maurice toch weer betrokken bij een duister dealtje.
quote:Arthur Beck, zaakwaarnemer en mede-eigenaar van AKA Global - het bureau waar Sosa zich vlak voor zijn transfer bij aansloot - vertelde woensdag dat niet Mislintat, maar Ajax-trainer Maurice Steijn Sosa wilde halen. Nu wordt duidelijk dat Steijn inzette op de komst van Nicolás Tagliafico, terwijl Mislintat zijn pijlen al lange tijd gericht had op Sosa.
Toto ook. Ik denk dat jullie gelijkspelen, al kan het best zijn dat die spelers van OM er totaal geen zin meer in hebben en alles door laten. In dat geval, vast gefeliciteerd.quote:Op donderdag 21 september 2023 18:23 schreef Scorpie het volgende:
We zijn voor vanavond gewoon favoriet bij Unibet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |