Het kan niet altijd een oranje feest zijn in de F1quote:Op zaterdag 16 september 2023 17:06 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Nederlands succes is altijd goed
Wie zegt dat dat waar is?quote:Op zaterdag 16 september 2023 16:51 schreef Newone82 het volgende:
Horner:
Nothing to do with new TD rules bij SKY F1
Dus volgende week staan ze er gewoon weer!
Horner ook niet.quote:Op zaterdag 16 september 2023 16:50 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
De kenners bij Viaplay zijn het niet met je eens.
ik hoorde net half iets dat Russel aangaf dat Lewis zijn setup zou hebben gekopieerd?quote:Op zaterdag 16 september 2023 17:18 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik ben beniewd of Sky het gat van 0.429 tussen Russell en Hamilton uberhaupt nog gaat noemen, het is er nog niet van gekomen.
Toto is al redenen aan het verzinnen waarom Russell achter zijn kopman hoort te staanquote:Op zaterdag 16 september 2023 17:18 schreef Weltschmerz het volgende:
Ik ben beniewd of Sky het gat van 0.429 tussen Russell en Hamilton uberhaupt nog gaat noemen, het is er nog niet van gekomen.
Dus hij was niet allerlei revolutionaire setups uit aan het testen zoals vorig jaar toen hij langzamer was?quote:Op zaterdag 16 september 2023 17:19 schreef Nizno het volgende:
[..]
ik hoorde net half iets dat Russel aangaf dat Lewis zijn setup zou hebben gekopieerd?
En dat zei hij met ongelofelijk veel zekerheid, ongekend zoveel vertrouwen. Het zal niet voorkomen dat het komende week alleen over die tr's en rbr zal gaan, maar wel fijn om te zienquote:Op zaterdag 16 september 2023 16:51 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Max net tegen de Finse collega van Viaplay over of de TD effect had: we’ll see in Suzuka, en daarna een big smile.
quote:Op zaterdag 16 september 2023 17:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dus hij was niet allerlei revolutionaire setups uit aan het testen zoals vorig jaar toen hij langzamer was?
Nou, bij Sky is het eindelijk gelukt het gat één keer te noemen, na gekeuvel over traffic en hoe mooi de 5e positie is.
Zeker als hij nog een gridstraf krijgt. Set-up terug naar die van FP3 en gewoon preventief alle componenten veranderen voor nieuw spul.quote:
Dat is geen sportquote:Op zaterdag 16 september 2023 17:03 schreef Peterselieman het volgende:
Woutje Poels
Die had wel goede tractie bocht uit
Geen rookie mistake maar gewoon irritatie omdat het niet liep en dan ga je domme dingen doen.quote:Op zaterdag 16 september 2023 17:44 schreef beantherio het volgende:
Ik ben toch wel erg benieuwd wat er nou gebeurde tijdens dat pitlane-incident waarvoor Max een onderzoek aan de broek kreeg. Het zou toch wel een verschrikkelijke rookie-mistake zijn om te denken dat je daar gewoon de rest van het veld maar mag ophouden. Kan me bijna niet voorstellen dat het geen technische oorzaak zou hebben.
Ik kan me dat niet voorstellen: niet op dit niveau. Het is gewoon een zekere straf dan en dat moet ie geweten hebben.quote:Op zaterdag 16 september 2023 17:47 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Geen rookie mistake maar gewoon irritatie omdat het niet liep en dan ga je domme dingen doen.
Omdat er geen Red Bull in Q3 zat?quote:
Nee, dat ik de chaos hier gemist hebquote:Op zaterdag 16 september 2023 17:59 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Omdat er geen Red Bull in Q3 zat?
Max zegt van niet: Verstappen accepteert zwaar weekend in Singapore: 'Winnen kun je vergeten'quote:Op zaterdag 16 september 2023 18:00 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Nee, dat ik de chaos hier gemist heb
Morgen gewoon weer Nederlands volkslied.
#blessed kan nogquote:Op zaterdag 16 september 2023 18:01 schreef beantherio het volgende:
[..]
Max zegt van niet: Verstappen accepteert zwaar weekend in Singapore: 'Winnen kun je vergeten'
@Nattekat zoekt het wel bekende youtube filmpje op om de traditie in stand te houdenquote:Op zaterdag 16 september 2023 18:01 schreef beantherio het volgende:
[..]
Max zegt van niet: Verstappen accepteert zwaar weekend in Singapore: 'Winnen kun je vergeten'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |