Toen ik net in de Jumbo was probeerde het kassameisje oogcontact te maken. Ik stond op het punt m'n worst op de lopende band te leggen, maar ik zag gelukkig nog net kans mijn blik naar de grond te wenden en het gepaste totaalbedrag schichtig op goed geluk in haar richting te gooien.quote:
Het is mooi om te zien dat je gegroeid bent als persoon. Ik moet dat maar aannemen want ik ken je voor de rest niet. Maar je hebt nog een stukje te gaan. Geeft echt niet want dat herken (in mindere mate) bij mezelf. Maar het begint bij toegeven.quote:Op zaterdag 9 september 2023 13:53 schreef EttovanBelgie het volgende:
Dat werkt op een gegeven moment zo; iets met de ontwikkeling van het brein naar volwassenheid, de Kohlberg stadia en het daadwerkelijk houden van een ander.
Toegeven van wat?quote:Op zaterdag 9 september 2023 13:56 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het is mooi om te zien dat je gegroeid bent als persoon. Ik moet dat maar aannemen want ik ken je voor de rest niet. Maar je hebt nog een stukje te gaan. Geeft echt niet want dat herken (in mindere mate) bij mezelf. Maar het begint bij toegeven.²
gezien jou reacties denk ik dat jij nog wel wat verder hebt te gaanquote:Op zaterdag 9 september 2023 13:56 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het is mooi om te zien dat je gegroeid bent als persoon. Ik moet dat maar aannemen want ik ken je voor de rest niet. Maar je hebt nog een stukje te gaan. Geeft echt niet want dat herken (in mindere mate) bij mezelf. Maar het begint bij toegeven.²
Dat je er nog niet bent. Je hebt wat stadia doorlopen, mooi! Maar je hebt er zeker nog een aantal te gaan. Tipje van de sluier wil ik je best geven, meewerkend voorman dat ik ben. Maar écht alleen als je er concreet naar vraagt. En dan nog neem ik de toon van de bevraging in ogenschouw.quote:
Zegt veel over jouw mannenkring als je oprecht gelooft dat mannen het onderling heel veel hebben over al die lekkere minderjarige meisjes.quote:Op zaterdag 9 september 2023 13:54 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Je zou mannen eens moeten horen als er geen vrouwen bij zijn. Ik breng mijn zaak ter ruste.²
Was peyote in de aanbieding of zo?quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:00 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat je er nog niet bent. Je hebt wat stadia doorlopen, mooi! Maar je hebt er zeker nog een aantal te gaan. Tipje van de sluier wil ik je best geven, meewerkend voorman dat ik ben. Maar écht alleen als je er concreet naar vraagt. En dan nog neem ik de toon van de bevraging in ogenschouw.²
Bingo.quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:00 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zegt veel over jouw mannenkring als je oprecht gelooft dat mannen het onderling heel veel hebben over al die lekkere minderjarige meisjes.
Zo'n feest is het niet. Ik vang deze dingen op bij 3den waar ik een toevallige medestander ben. Noem het voorbijganger.quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:00 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Zegt veel over jouw mannenkring als je oprecht gelooft dat mannen het onderling heel veel hebben over al die lekkere minderjarige meisjes.
quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:01 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Zo'n feest is het niet. Ik vang deze dingen op bij 3den waar ik een toevallige medestander ben.²
Het daadwerkelijke probleem zijn natuurlijk de gevolgen. Als we het dan toch over stadia hebben. Hier de stadia van de wellustige ruwe vent:quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:10 schreef Barbusse het volgende:
Dit topic. Mijn hemelMannen die klagen dat ze eindelijk weer wat beweging in hun pielemuis voelen bij een jonge meid in crop top en shorts
Dan kweekt die leraar maar wat karakter.quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:12 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het daadwerkelijke probleem zijn natuurlijk de gevolgen. Als we het dan toch over stadia hebben. Hier de stadia van de wellustige ruwe vent:
• Leraar ziet stout meisje
• Leraal voelt seismologie in pants
• Leraar raakt afgeleid en zakt door de ondergrens bij de kwaliteit van het lesgeven
• Leerlingen krijgen slechte les
• Kenniseconomie down the drain
Moet je niet willen joh.²
Ik zou het als leerlinge liever binnen mijn eigen invloedsfeer houden.quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:16 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Dan kweekt die leraar maar wat karakter.
Ik weet niet of jouw mening op rationaliteit is gebaseerdquote:banshee \BAN-shee\ noun. : a female spirit in Gaelic folklore whose appearance or wailing warns a family that one of them will soon die.
Zou je onderhand kunnen aangeven waar in het artikel gewag wordt gemaakt van afgeleide leraren?quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:12 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het daadwerkelijke probleem zijn natuurlijk de gevolgen. Als we het dan toch over stadia hebben. Hier de stadia van de wellustige ruwe vent:
• Leraar ziet stout meisje
• Leraal voelt seismologie in pants
• Leraar raakt afgeleid en zakt door de ondergrens bij de kwaliteit van het lesgeven
• Leerlingen krijgen slechte les
• Kenniseconomie down the drain
Moet je niet willen joh.²
Waardoor de toekomstige wetenschappers niet voldoende stimulansen van de leraar krijgen, en hun kennis aldus niet tot een hoogtepunt zullen brengen. Hierdoor kunnen we het penetreren van belangwekkende wetenschappelijke zones als interplanetair reizen wel vergeten.quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:12 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Het daadwerkelijke probleem zijn natuurlijk de gevolgen. Als we het dan toch over stadia hebben. Hier de stadia van de wellustige ruwe vent:
• Leraar ziet stout meisje
• Leraal voelt seismologie in pants
• Leraar raakt afgeleid en zakt door de ondergrens bij de kwaliteit van het lesgeven
• Leerlingen krijgen slechte les
• Kenniseconomie down the drain
Moet je niet willen joh.²
Zal z'n eigen fantasie wel zijn. Pornhub heeft er een speciale subcategorie voor.quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:19 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zou je onderhand kunnen aangeven waar in het artikel gewag wordt gemaakt van afgeleide leraren?
Hoe naakter een vrouw, hoe meer ze als object wordt gezien door mannen, blijkt uit onderzoek:quote:Op zaterdag 9 september 2023 00:04 schreef EttovanBelgie het volgende:
'Waardevol'... Een vrouw afschilderen als soort cadeautje dat manlief mag uitpakken. Over vernedering gesproken. Een object, dat is het voor types als jij
Snel! Alle lichaamsdelen van vrouwen verbieden en vrouwen opsluiten!!quote:Op zaterdag 9 september 2023 14:41 schreef Brussel het volgende:
[..]
Hoe naakter een vrouw, hoe meer ze als object wordt gezien door mannen, blijkt uit onderzoek:
Bikinis Make Men See Women as Objects, Scans Confirm
Pictures of scantily dressed women cause a region of the male brain associated with tool use to light up, a new brain-scan study reveals.
https://www.nationalgeogr(...)-men-objects-science
Ik hoef helemaal met niets te dealen, ik ben niet degene die gedehumaniseerd en als tool wordt gezien.quote:Op zaterdag 9 september 2023 15:02 schreef Lenny77 het volgende:
Zo makkelijk om de ander dingen te verbieden zodat jij niet hoeft te dealen met je eigen dierlijke verlangens.
Ik heb het ook niet specifiek over jou met mijn jij. Maar over mannen die hier 'last' van ondervinden en zij zijn het trouwens die dehumaniseren en iemand als tool zien.quote:Op zaterdag 9 september 2023 15:13 schreef Brussel het volgende:
[..]
Ik hoef helemaal met niets te dealen, ik ben niet degene die gedehumaniseerd en als tool wordt gezien.
Blijft eeuwig fascinerend hoe erg vrouwen de seksuele driften van mannen onderschatten omdat ze dat zelf niet zo ervaren. Het is als man niet iets wat je zomaar even uit zet. Het is onze sterkste biologische drift, en hoewel de meeste van ons zich niet direct aan een mooie meid vergrijpen en ons prima kunnen inhouden wil dat niet zeggen dat het uitzicht op een mooie vrouw niets met ons doet. In het beste geval leidt het af, in het ergste geval ga je als man domme dingen doen.quote:Op zaterdag 9 september 2023 15:02 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Snel! Alle lichaamsdelen van vrouwen verbieden en vrouwen opsluiten!!
Echt joh.. je hebt meer hersendelen buiten het tool-use stukje. Gebruik je frontale cortex maar om je terug met de voetjes op aarde te zetten.
Net zoals anderen zichzelf moeten leren beheersen als ze iets zien wat voor hun als aantrekkelijk beschouwd kan worden. Dit is meteen een goede oefening als puber om je driften te leren beheersen.
Zo makkelijk om de ander dingen te verbieden zodat jij niet hoeft te dealen met je eigen sierlijke verlangens.
De vrouw is de enige die iets kan doen aan het feit dat ze als object wordt gezien, zoals TigerXtrm zei, je gaat niet in een middagje miljoenen jaren evolutie eruit slopen.quote:Op zaterdag 9 september 2023 15:17 schreef Lenny77 het volgende:
Ik heb het ook niet specifiek over jou met mijn jij. Maar over mannen die hier 'last' van ondervinden en zij zijn het trouwens die dehumaniseren en iemand als tool zien.
Dat doet de vrouw niet: zij loopt gewoon in bikini rond op het strand of in een zwembad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |