Vorig jaar een Smackdown+PLE en gisteren Ahoy. Op zich leuk om allemaal een keer meegemaakt te hebben maar ik denk dat het voor mij voor het laatst is. Het zicht is gewoon dramatisch tenzij je vooraan zit of je capriolen uithaalt die het zicht van anderen verpest.quote:Op zondag 25 augustus 2024 19:10 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Nog meer mensen die bij de WWE show in Ahoy zitten?
Inderdaadquote:Op maandag 26 augustus 2024 08:57 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Gunther vs Dragunov was sterk en mooi om te zien dat men wereldwijd jaloers is dat wij Gunther vs Dragunov III hebben mogen zien. Bianca Belair ook erg indrukwekkend.
Ik hoop dat ze snel ophouden om 12 matches op één PPV (incl. pre show) te zetten. En die matches dan ook nog vol te douwen met zoveel mogelijk wrestlers.quote:Op maandag 26 augustus 2024 08:01 schreef Nielsch het volgende:
Low key best wel genoten van All In gisteravond. Met name MJF v Ospreay en Danielson vs Strickland waren heel erg top.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Zou Je Haar Geven?? :P"
haha mag hopen van wel, maar het zag er wel bruut uitquote:Op maandag 9 september 2024 15:16 schreef Nielsch het volgende:
De chair die Hangman gebruikte was compleet geprepareerd om de impact zo klein mogelijk te maken.
quote:
Lekkere late reactie, maar ik was er ook bij.quote:Op zondag 25 augustus 2024 19:10 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Nog meer mensen die bij de WWE show in Ahoy zitten?
Vooral gericht op niet-worstel fans deze docu, maar daardoor wel extra de moeite. Veel verhalen kende ik al wel maar overall erg informatief, behoorlijk neutraal en een goede inkijk in de echte "carny" mindset van een McMahon.quote:
Komt het ook beschikbaar op de Nederlandse Netflix? Er wordt vaak onderscheid gemaakt tussen de landen volgens mij.quote:Op maandag 18 november 2024 08:27 schreef NoFoksGiven het volgende:
Vanaf januari WWE op Netflix, WWE network houdt op te bestaan ook buiten de US.
Gaan we meer kijken? Welke invloed denken jullie dat het gaat hebben op de shows?
Nou, de invloed is in ieder geval wel dat de RAW shows weer meer dan 2 uur (zonde reclame) gaan duren zoals voorheen. Wegens bepaalde rechten is het de afgelopen tijd gekrompen tot 1,5 uur...quote:Op maandag 18 november 2024 08:27 schreef NoFoksGiven het volgende:
Vanaf januari WWE op Netflix, WWE network houdt op te bestaan ook buiten de US.
Gaan we meer kijken? Welke invloed denken jullie dat het gaat hebben op de shows?
Als ik nu zoek in de app, vind ik al wel de shows gepland in januari. Zonder VPN.quote:Op maandag 18 november 2024 08:40 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Komt het ook beschikbaar op de Nederlandse Netflix? Er wordt vaak onderscheid gemaakt tussen de landen volgens mij.
Als het wel beschikbaar komt hoop ik vooral dat de docu's ook beschikbaar komen. Dat mis ik het meest aan mijn oude WWE Network abonnement.
Ik las ergens dat het nog onduidelijk is of er wel/geen commercials zullen zijn.quote:Op maandag 18 november 2024 08:45 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Nou, de invloed is in ieder geval wel dat de RAW shows weer meer dan 2 uur (zonde reclame) gaan duren zoals voorheen. Wegens bepaalde rechten is het de afgelopen tijd gekrompen tot 1,5 uur...
Dat zal vast wel met reclame zijn, aangezien de normale uitzendingen, inclusief reclame, ongeveer 3 uur duurden.quote:Op maandag 18 november 2024 13:56 schreef NoFoksGiven het volgende:
[..]
Ik las ergens dat het nog onduidelijk is of er wel/geen commercials zullen zijn.
Je moet er ook niet naar gaan kijken met het idee dat het ook maar iets met vechtsport te maken heeft. De 'matches' van WWE zijn een soort choreografie waar zelfs een producer achter zit die het helemaal uitstippelt (welke moves er gebruikt worden, hoeveel tv-time de match krijgt en wie wint met welke finisher etc). Pro wrestling is zeker niet voor iedereen en wij Nederlanders zijn veel te nuchter om naar zo iets te kijken. Denk ook niet dat het in Nederland goed bekeken zal worden.quote:Op dinsdag 14 januari 2025 10:46 schreef StephanL het volgende:
Mooi man RAW op Netflix![]()
![]()
Ze doen allen of ze half dood zijn van één klap om vervolgens 5 seconden daarna weer kracht te vinden voor een aanval
Ja klopt ook wel, maar toch geniet ik er wel van.quote:Op woensdag 15 januari 2025 09:20 schreef dikkedaniel het volgende:
[..]
Je moet er ook niet naar gaan kijken met het idee dat het ook maar iets met vechtsport te maken heeft. De 'matches' van WWE zijn een soort choreografie waar zelfs een producer achter zit die het helemaal uitstippelt (welke moves er gebruikt worden, hoeveel tv-time de match krijgt en wie wint met welke finisher etc). Pro wrestling is zeker niet voor iedereen en wij Nederlanders zijn veel te nuchter om naar zo iets te kijken. Denk ook niet dat het in Nederland goed bekeken zal worden.
Ik hoop echt dat Alexa Bliss eindelijk terugkeert bij de vrouwen. Verder verwacht ik Becky Lynch en Charlotte Flair ook wel terug. Asuka misschien ook wel als haar knie het weer doet.quote:Op donderdag 16 januari 2025 12:42 schreef NoFoksGiven het volgende:
Laatste tijd de socials niet aandachtig gevolgd...maar Penta!
Had eerder een debut bij de Royal Rumble verwacht. Kijk daar nu wel naar uit.
Zover John Cena, CM Punk, Seth Rollins en Drew McIntire een plekje...
Kunnen er bij de vrouwen nog echte verrassingen zijn? Volg NXT momenteel niet, dus weet niet of daar wat leuks vanaf gaat komen.quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:43 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Ik hoop echt dat Alexa Bliss eindelijk terugkeert bij de vrouwen. Verder verwacht ik Becky Lynch en Charlotte Flair ook wel terug. Asuka misschien ook wel als haar knie het weer doet.
Bij mannen weet ik het niet zo goed. Cena is geen geheim meer, Roman, Punk, Seth, Drew allemaal al aangegeven dat ze meedoen. Solo + gang, Uso's zullen ook wel mee gaan doen. Rest zal wel opvul materiaal worden. Snap niet dat ze Penta niet bewaard hebben voor Royal Rumble.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Zou Je Haar Geven?? :P"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik snap wel dat Andrade van haar gescheiden is."Zou Je Haar Geven?? :P"
Corporate CM Punk?quote:Op woensdag 26 februari 2025 23:15 schreef dikkedaniel het volgende:
Wat zijn de verwachtingen voor de Elimination Chamber PPV aankomend weekend? (sorry...PLE)
Men's Elimination Chamber Match
John Cena vs. CM Punk vs. Drew McIntyre vs. Logan Paul vs. Damian Priest vs. Seth Rollins
corporate CM Punk
Women's Elimination Chamber Match
Liv Morgan vs. Alexa Bliss vs. Bianca Belair vs. Bayley vs. Naomi vs. Roxanne Perez
Fiend Alexa Bliss
Kevin Owens vs. Sami Zayn (Unsanctioned Match)
Kevin Owens die Sami helemaal kapot maakt
Tiffany Stratton and Trish Stratus vs. Nia Jax and Candace LeRae
Stratton en heel Stratus
Cody Rhodes answers The Rock
corporate CM Punk
Nice, heel Punk is nooit verkeerd.quote:Op donderdag 27 februari 2025 10:05 schreef dikkedaniel het volgende:
Ja, zou leuk zijn als er nog een plottwist storyline komt waardoor WM een beetje kijkwaardig wordt als vorig jaar. Cody die het aanbod van the Rock afslaat en dan CM Punk die eindelijk weer heel wordt. Maar Drew McIntyre zou ook een goede tweede zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |