Ja heel ijdel.. en als je het mij vraagt te ijdel.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:10 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Isaac is een ijdel mannetje, net als zijn bro trouwens. Lijkt wel alsof ze elke dag nieuwe kleding dragen.
Doet me altijd denken aan babyvoeding en vind het zonde van het fruit om alles door een mixer te smijten.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:11 schreef lojanda het volgende:
[..]
Heerlijk fruit en vooral al het zomer fruit.. dat kan ik de hele dag door wel eten
Oké.. dat heb ik eigenlijk nooit gehoord, wel dat hij altijd tijdens het eten zijn hele mond vies isquote:
Logisch dat ze het er heel even van nemen en er geen spanningen zijn nu. Je wilt toch ook geen onenigheid aan het einde. De strijd is bijna gestreden.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:12 schreef lojanda het volgende:
[..]
Als ze moeten spelen dan zal het natuurlijk ieder voor zich zijn en hard tegen hard. Maar nu lekker een beetje luieren en hangen wat keuvelen met elkaar en herinneringen delen.
Velen vinden dit niet leuk maar ik juist wel
Ja klopt...quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:10 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Isaac is een ijdel mannetje, net als zijn bro trouwens. Lijkt wel alsof ze elke dag nieuwe kleding dragen.
Heb zo´n vriend gehad en ook al houd ik van schoon, dit ging mij echt te ver.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:13 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ja heel ijdel.. en als je het mij vraagt te ijdel.
Nog niets gehoord.. Sasha was net op de buiten stream maar er waren verder geen geluiden te horen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:11 schreef realkijkers het volgende:
10:10.
Is er al geluid op de achtergrond?
Dat komt doordat hij met open mond zat te kauwen, niet echt smakelijk. Hij neemt ook altijd van die enorme happen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:14 schreef lojanda het volgende:
[..]
Oké.. dat heb ik eigenlijk nooit gehoord, wel dat hij altijd tijdens het eten zijn hele mond vies is
Ik maak zelf ook nooit een smoothie.. ik eet dan liever een schaaltje kwark met vers fruit. Ik heb ook gehoord dat er met het fruit verwerken in een smoothie heel veel vitamines verloren gaan.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:13 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Doet me altijd denken aan babyvoeding en vind het zonde van het fruit om alles door een mixer te smijten.
Dat is vast om te wennen aan thuis, lijkt het weer op haar kamerquote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:24 schreef lojanda het volgende:
Mirthe is begonnen met wat opruimen en sorteren van haar kleren.. het lijkt nu of er een bom is gevallen in de slaapkameroveral heeft ze wat liggen en hangen
Dat laatste klopt inderdaad en daardoor staat mijn blender onaangeroerd stof te vangen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:19 schreef lojanda het volgende:
[..]
Ik maak zelf ook nooit een smoothie.. ik eet dan liever een schaaltje kwark met vers fruit. Ik heb ook gehoord dat er met het fruit verwerken in een smoothie heel veel vitamines verloren gaan.
Zou ze thuis ook zo zijn? Ze woont bij haar ouders en kan me niet voorstellen dat die daar blij van worden.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:28 schreef realkijkers het volgende:
[..]
Dat is vast om te wennen aan thuis, lijkt het weer op haar kamer
quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:29 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Dat laatste klopt inderdaad en daardoor staat mijn blender onaangeroerd stof te vangen.
Ik heb zomaar het vermoeden dat haar kamer thuis er óók zo uitziet. Weet trouwens niet eens of ze nog thuis woont.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:24 schreef lojanda het volgende:
Mirthe is begonnen met wat opruimen en sorteren van haar kleren.. het lijkt nu of er een bom is gevallen in de slaapkameroveral heeft ze wat liggen en hangen
Van wat ik nog heb gezien, zeker leuk hoe dat gaat met die 3 zo.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:12 schreef lojanda het volgende:
[..]
Als ze moeten spelen dan zal het natuurlijk ieder voor zich zijn en hard tegen hard. Maar nu lekker een beetje luieren en hangen wat keuvelen met elkaar en herinneringen delen.
Velen vinden dit niet leuk maar ik juist wel
Als hij smakt, geniet hij toch? Als mijn kat smakt, dan geniet hij hoor!quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:19 schreef Verida het volgende:
Isaac is een heel smerige eter, hangt boven zijn bord, schuift het eten met asociaal grote happen zijn mond in, kauwt met zijn mond open en smakt.
Hij lijkt ook niet echt te genieten van zijn eten.
Als je al kijkt naar het aantal ´jurkjes´ die Zoe daar al aanschafte dan is het meer dan ze zélf denken. Ik geloof dat alleen de bro´s dure dingen kochten.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:26 schreef lojanda het volgende:
Niet normaal hoeveel kleding ze allemaal hebben.. ze zeggen dat ze niet veel geld hebben uitgegeven in het afgelopen jaar maar waar komt het allemaal vandaan dan? Ze mochten maar 22 kilo meenemen
Gisteren een eergisteren zijn ze ook bezig geweest..... nu hoor je toch duidelijk bouwgeluiden..quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:22 schreef lojanda het volgende:
De stream staat weer buiten op Sasha maar nog steeds is er niets te horen van iets opbouwen..
Heeft ze van Erik afgekeken.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 10:28 schreef lojanda het volgende:
Isaac en Sasha hebben al hun kleding nog gewassen behalve Mirthe.. zij ruikt overal aan en het lijkt nog wel te kunnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |