Jezus.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:05 schreef H_T het volgende:
Nederland gaf Guildo 12 punten. Zie je wel dat we smaak hebben?
Ik kan after weghalenquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:04 schreef NailQueen het volgende:
Serieuze vraag: Moeten we dit trouwens nog een 'afterparty' noemen als het eigenlijk geen afterparty is? Misschien kunnen dit een betere naam geven?
Net als Spanje en Zwitserland! Guildo kreeg meer doezepwa dan onze Edsiel (die dan wel weer hoger eindigde)quote:
Je vindt dit liedje stiekem leukquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:07 schreef NailQueen het volgende:
Om meer rellen te voorkomen laat ik deze even staan. Als jullie daar bezwaar staat de player weer open.
Oude editie is ook niet echt van toepassing. De TT wordt er een stuk korter op!quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:08 schreef sportfreak het volgende:
[..]
het woord classics kan ook weg zo te zien
Kijk eens wat we voor het laatst hebben bewaard.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:12 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Misschien zou je een andere ook opnieuw moeten doen.
Troep, bende en ellende waren allemaal langerquote:
Mia en Dion is de uitzondering op de regelquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:20 schreef H_T het volgende:
Een van de duo's uit de lange lijst die een teringhekel aan elkaar hadden
En Maxine en Franklinquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:21 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Mia en Dion is de uitzondering op de regel
Geef het een paar jaarquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:21 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Mia en Dion is de uitzondering op de regel
bol.com, coolblue.nlquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:24 schreef NailQueen het volgende:
Sorry. Ik heb een nieuwe laptop nodig.
Mijn computer is ook aan vervanging toe, maar die gebruik ik zo weinig dat het ergens als zonde voeltquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:24 schreef NailQueen het volgende:
Sorry. Ik heb een nieuwe laptop nodig.
Vind ik toch altijd minachting van je publiek als je als artiest bepaalde nummers (meestal hun grootste hits en/of waarmee ze zijn doorgebroken) niet meer wilt zingen omdat je het zelf niet leuk vind.quote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:33 schreef NailQueen het volgende:
Ik las dat ze een hekel heeft aan dit nummer en daarom nooit meer zingt.
Daarom zingt ze ook maar My Heart Will Go Onquote:Op zaterdag 5 augustus 2023 23:37 schreef sportfreak het volgende:
[..]
Vind ik toch altijd minachting van je publiek als je als artiest bepaalde nummers (meestal hun grootste hits en/of waarmee ze zijn doorgebroken) niet meer wilt zingen omdat je het zelf niet leuk vind.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |