Back to basics XD ,quote:Op donderdag 27 juli 2023 09:39 schreef 5thencounter het volgende:
Erik denkt aan een reset, dat Achter alle spullen weer gaat weghalen, zou leuk zijn ja, een lege loods
quote:Op donderdag 27 juli 2023 09:31 schreef spapaars het volgende:
Beste bewoners.
Jullie gaan dode vliegen verzamelen, voor elke 25 vliegen ontvangen jullie 10 euro.
J GJ was het alarm ook vroegquote:Op donderdag 27 juli 2023 09:32 schreef spapaars het volgende:
[..]
gezien het ongewone tijdstip, de meesten lagen toch nog in bed.
Als hij thuis meer de huisvader wi gaan uithangen zou hij toch wat sneller moeten gaan strijkenquote:Op donderdag 27 juli 2023 09:37 schreef Yver73 het volgende:
Isaac die militaire precisie z'n shirt opvouwt. Waarom zou hij de moeite doen? Voordat hij het aantrekt gaat hij het toch nog 34x strijken...
Het zijn toch geen baby's, ze kunnen best hun plasje en kakje even ophoudenquote:Op donderdag 27 juli 2023 09:58 schreef Rhosyn het volgende:
Ze zitten al een uur te wachten. Eigenlijk belachelijk. Een uur geen toegang tot toilet en water. Je pist en poept maar in je broek of in een hoek.
En marciano doet vrolijk mee. Ik hoop dat hij er zo uitgaat die gastquote:Op donderdag 27 juli 2023 09:59 schreef Rhosyn het volgende:
Isaac weer aan het opscheppen cq lulpraat houden. Dan praat hij met zo'n kraak in zijn stem.
Wie zegt dat het een eliminatie is? Hebben ze dat al gezegd?quote:Op donderdag 27 juli 2023 10:01 schreef Frummelie het volgende:
Wordt een heftige eliminatie gezien de tijd... of ze roeien gelijk de vliegen even uit..
Dat zou ook een mooie zijn.quote:Op donderdag 27 juli 2023 10:02 schreef D. het volgende:
Omdat we een top 10 moeten hebben ga ik voor een dubbele eliminatie
Je weet toch bro. Daar komen al je matties en die andere guys.quote:Op donderdag 27 juli 2023 09:59 schreef Rhosyn het volgende:
Isaac weer aan het opscheppen cq lulpraat houden. Dan praat hij met zo'n kraak in zijn stem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |