Toch een beetje weinigzeggende speler.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 23:42 schreef Bezsen het volgende:
Ik vind Dobey altijd wel sympathiek, maar een irritante darter om naar te kijken.
Vooral een aparte darter. Steeds heb je fases dat je denkt: nou, nu gaat hij doorbreken! Dan valt hij stil, en is het 'even weg'. Vicieuze cirkel. Die hij vandaag wel in theorie zou kunnen doorbreken met een kwartfinale WK en Matchplay achtereen.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 23:42 schreef Bezsen het volgende:
Ik vind Dobey altijd wel sympathiek, maar een irritante darter om naar te kijken.
Dus toch.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 23:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Smith is alweer stilgevallen na zijn majestueuze begin.
Er is er maar één BrendanDolanN1Fan en dat ben ik.quote:Op woensdag 19 juli 2023 00:05 schreef Alaphilippe_ het volgende:
@:wimderon Werk jij op de Viaplay-redactie, aangezien de voorzitter van de Dolan-fanclub daar werkt?
Bijna Iedereen kan tegenwoordig op een goeie dag wel 100 gemiddeld halen op tv lijkt het. Tenminste van de top 32.quote:Op woensdag 19 juli 2023 00:40 schreef bechirti het volgende:
Mooi dit, speelveld wordt in breedte steeds sterker, zelfs over lang format lukt het de favorieten niet altijd meer om m over de streep te trekken. Positieve ontwikkeling wmb
Geen 180 gegooid meer na de 2e sessie.quote:Op dinsdag 18 juli 2023 23:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Smith is alweer stilgevallen na zijn majestueuze begin.
Bedoel je voor de Oranje dames?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |