SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Put these foolish ambitions to rest.
Ik dacht dat ie er wel overheen zou gaan ja.quote:Op zondag 16 juli 2023 18:13 schreef hhh38 het volgende:
Volgens mij had Vingegaard hier tijd kunnen pakken, die was duidelijk sterker
Lastig om echt fan van hem te zijn ja.quote:Op zondag 16 juli 2023 18:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Vingegaard, wat een ontzettend grijze muis ben jij.
Morele overwinning? Hij verliest hier mogelijk de Tour door niets te doen, zo bang voor een counter die er waarschijnlijk nooit inzat.quote:
Tsja, ik mag hopen voor die man dat hij hier in Parijs geen spijt van zal hebben.quote:
Hahaha, dan kan je beter stoppen met koers kijkenquote:Op zondag 16 juli 2023 18:13 schreef heywoodu het volgende:
Wat is het toch ook een ontzettende bouttour wat het klassement betreft. Gelukkig nog wel wat leuke strijd voor etappes zo nu en dan.
Neuh, zoals gezegd: genoeg leuks voor de etappes verder. Maar dat doen alsof het superspannend is 'want het verschil is klein', meh.quote:Op zondag 16 juli 2023 18:14 schreef Devolder het volgende:
[..]
Hahaha, dan kan je beter stoppen met koers kijken
We hebben toch prachtige strijd gezien al? Dit is zo'n beetje de eerste dag dat er bijna niets gebeurt tussen de 2.quote:Op zondag 16 juli 2023 18:13 schreef heywoodu het volgende:
Wat is het toch ook een ontzettende bouttour wat het klassement betreft. Gelukkig nog wel wat leuke strijd voor etappes zo nu en dan.
Paar seconden tussen één en twee kan razendspannend zijn, of het kan zoals dit zijn![]()
Heel lastig in te schatten of Pogacar aan het pokeren was of dat hij niet beter kon, maar de pure angst bij Vingegaard was hoe dan ook heel irritant om te aanschouwen.quote:Op zondag 16 juli 2023 18:15 schreef Mansjester het volgende:
Voor m'n gevoel had Vingegaard nog wel wat over
Oh want jonas had niet meteen al een minuut gepakt door in de eerst week aan te vallen? En heeft op andere dagen het ook niet willen proberen maar toen was pogacar zelf gewoon te sterk?quote:Op zondag 16 juli 2023 18:15 schreef Devolder het volgende:
Vorig jaar reed Jumbo om te winnen,dit jaar rijden ze om niet te verliezen
In gewone kleren is het helemaal een spook.quote:
Mwah, dinsdag en woensdag zullen ze ook wel hebben aangestipt.quote:Op zondag 16 juli 2023 18:16 schreef Geschiedkundige het volgende:
Resultaat is 1 seconde winst door publiek/motor in het 2-luik waar Jumbo had willen toeslaan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |