Mja daar heb je wel een punt.quote:Op donderdag 13 juli 2023 11:59 schreef -Spring het volgende:
[..]
Ik voelde me op een gegeven moment ook niet meer tot m'n ex aangetrokken maar weet dat, door een gebrek aan eigenwaarde, aan mezelf. Omdat onze relatie verstandelijk gezien wel goed was, heb ik in die tijd wel twee kinderen met hem gekregen. (Dat ik gevoelsmatig niet gelukkig met hem was, weet ik aan mijn eigen veeleisendheid: wat had ík nou te klagen?)
Daar zit ik ook aan te denken. De huidige situatie komt haar wellicht juist goed uit.quote:Op donderdag 13 juli 2023 09:42 schreef -Spring het volgende:
Kan het zijn dat ze het bewust doet om afstand tussen jullie te creëren? Dat ze om de een of andere reden fysiek contact wil voorkomen?
Een interessant idee, echter: een Autisme spectrum aandoening kan wel samengaan met slechte persoonlijke verzorging, maar dat komt dan voor uit desinteresse in hoe deze persoon werkt op anderen.quote:Op donderdag 13 juli 2023 12:17 schreef deedeetee het volgende:
Heeft ze mss een ASS ? Dat zou ook iets kunnen verklaren.
ASS komt in mijn familie vaker voor, je moet niet alle autisten op 1 hoop gaan gooien hoor. Het kan nogal verschillen van persoon tot persoon en het kan ook heel veel uitmaken of die persoon man of vrouw is.quote:Op donderdag 13 juli 2023 14:27 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Een interessant idee, echter: een Autisme spectrum aandoening kan wel samengaan met slechte persoonlijke verzorging, maar dat komt dan voor uit desinteresse in hoe deze persoon werkt op anderen.
Het is praktisch onmogelijk dat een ASS-persoon strategieen gebruikt in zijn sociale interactie, omdat de stoornis juist betekent dat deze persoon hier geen tot weinig aandacht voor heeft.
Een ASS-persoon zal juist bv fysieke aanrakingen vermijden, zal moeite hebben met zaken als een afscheidszoen geven en zullen vaak een ander persoon als afstotend ervaten.
Tevens hebben deze problemen met het aangaan van gesprekken met anderen (en als ze dat doen na lang aarzelen, moeite hebben de reactie en signalen van de ander te duiden).
Dat soort dingen treft niet op de vrouw toe, maar ik zie wel een ander die daar pergect in zou passen.
ehm... ik noem bepaalde kenmerken/symptomen van het Autisme-spectrum Syndroom (vooral dat dit gekopeld is aan een beperking van de sociale en communicatieve vermogens met andere mensen, de interactie en het begrip van andere personen alswel een voorkeur voor bepaalde repetitieve of juist restrictieve voorkeuren/interesses).... dat heeft niks met "op één hoop" te gooien, maar vooral dat die term voor een bepaalde aandoening gebruikt wordt die exact deze kenmerken heeft.quote:Op donderdag 13 juli 2023 14:31 schreef deedeetee het volgende:
ASS komt in mijn familie vaker voor, je moet niet alle autisten op 1 hoop gaan gooien hoor.
Nee, maar wel problematisch dat hij er kennelijk niet over kan praten met zijn partner, en er geen enkele fysiek contact is tussen beide (kennelijk geen enkele aanraking omdat dat hem tegenstaat), ook niet als ze wel net uit bad komt (wat ze iedere 2 tot 3 dagen doet).quote:Op donderdag 13 juli 2023 15:16 schreef Hexagon het volgende:
Maar is het nou zo raar dat TS graag wenst dat zijn partner een beetje fris en verzorgd voor de dag komt?
Ik vind dat je overdrijft, wel schoon, dat zeker, maar absoluut niet de standaard.quote:Op donderdag 13 juli 2023 17:29 schreef Purrito het volgende:
Ik schrik hier van alle viezerikken. Op een dag
Poets ik mijn tanden in de ochtend
Reinig ik mijn gezicht met micelairwater
Douche ik met douchegel
Na elk wc bezoek was ik mijn handen en als ik thuis ben poets ik mijn tanden na de lunch
In de avond was ik mijn gezicht en oksels
Poets ik mijn tanden
En als het heet is of ik veel beweogen heb douche ik nogmaals.
Haren was ik in de avond om de dag. Shampoo, conditioner, masker.
Dat mensen maar 3x per week douchen mt zeep... ewwww
Hij hoeft het niet prima te vinden, maar het komt toch wel over alsof hij enkel aan het preken is haar kant op zonder echt door te vragen naar haar gevoelens. Geeft enkel aan dat ze knikt. Nou, dan vraag je niet door dus. Zij verdiend op zich ook wel iemand die A. niet zo over haar praat tegen online vreemden, en B iemand die door vraagt en echt geeft om haar gevoelens. Alles bij hem komt uit de ''IK'' hoek. IK heb er last van. IK walg er van. Ik vind dat ze ons kindje verwaarloost. Wat iemand anders al zei; hij heeft vast ook eigenschappen waar zij zich aan ergert, maar daar typt hij niks over. In een normale volwassen relatie weet je best wel van je partner waar hij/zij zich aan ergert bij jou, dus of ze krijgt die kans niet om die dingen te uiten, of het is iets wat hij hier achterwege laat.quote:Op donderdag 13 juli 2023 15:16 schreef Hexagon het volgende:
Maar is het nou zo raar dat TS graag wenst dat zijn partner een beetje fris en verzorgd voor de dag komt?
Veel mensen gaan toch echt onprettig stinken als ze zich zo weinig wassen. Waarom moet TS dat allemaal maar prima vinden?
Dit vind ik wel zorgelijk. Vraag me af hoe goed het gaat met je partner in het algemeen als een open gesprek hierover voeren jullie niet lukt. Zeker de reactie van je partner doet mij afvragen hoe goed ze in haar vel zit.quote:Op donderdag 13 juli 2023 09:21 schreef clubje het volgende:
Wat ze dan meestal doet is luisteren, heel stil zijn, en gewoon niet reageren. Of heel kort zeggen dat ze het begrijpt. Om dan 1 à 2 weken een verandering te zien, en daarna is het weer zoals vroeger.
Ik denk dat je in het algemeen wel kan stellen dat niemand het aangenaam vindt om er niet in te slagen de basis van persoonlijke hygiëne te voltooien tot het punt dat anderen dit zeer waarschijnlijk wel moeten merken.quote:Op donderdag 13 juli 2023 09:21 schreef clubje het volgende:
In één van onze vorige gesprekken heb ik ook al eens voorzichtig, en heel respectvol, gezegd dat niet enkel ik dit merk, maar dat ook andere mensen in haar omgeving, bijvoorbeeld collega's, dit moeten merken. Ze knikte toen, alsof ze me begreep en gelijk gaf. En toch verandert er niets. Ik dacht echt dat dit argument ging helpen
Overdrijft? In mijn puberteit douchete ik elke dag 2x en scheerde elke dag alles, dus doe ik een stuk relaxterquote:Op donderdag 13 juli 2023 18:43 schreef anndb het volgende:
[..]
Ik vind dat je overdrijft, wel schoon, dat zeker, maar absoluut niet de standaard.
Hij heeft haar wel aangeraakt, hij heeft toch ook zijn zoon verwekt?quote:Op donderdag 13 juli 2023 17:27 schreef Magica het volgende:
Maar ze doucht wel eens in de 2-3-4 dagen, waarom raak je haar dan niet aan?
Je kunt ook overdrijven. Niet iedereen kan dagelijks douchen, los van het feit dat het slecht voor je huid is. Ik heb bijvoorbeeld een droge huid, in mijn geval zouden de vellen er bij hangen en is 2-3 keer per week genoeg om fris te ruiken. En ja, dingen als tanden poetsen, handen wassen en dagelijks schoon ondergoed en sokken lijken mij vanzelfsprekend.quote:Op donderdag 13 juli 2023 17:29 schreef Purrito het volgende:
Ik schrik hier van alle viezerikken. Op een dag
Poets ik mijn tanden in de ochtend
Reinig ik mijn gezicht met micelairwater
Douche ik met douchegel
Na elk wc bezoek was ik mijn handen en als ik thuis ben poets ik mijn tanden na de lunch
In de avond was ik mijn gezicht en oksels
Poets ik mijn tanden
En als het heet is of ik veel beweogen heb douche ik nogmaals.
Haren was ik in de avond om de dag. Shampoo, conditioner, masker.
Dat mensen maar 3x per week douchen mt zeep... ewwww
Of ff de hoge druk spuit erop bij binnenkomst. Of een carwash in de tuin, is gelijk je auto spik en span.quote:Op donderdag 13 juli 2023 21:37 schreef Hydrogeny het volgende:
Of maak zo'n douche doorgang welke ze bij sommige zwembaden hebben. Dan moet ze douche voordat ze binnen kan komen![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |