Uiteraard niet, dat is een van de kenmerken van cultledenquote:Op zondag 6 augustus 2023 21:49 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
F
F
S
Doe je uberhaupt nog iets van moeite om posts van anderen te lezen?
Wat?quote:Op zondag 6 augustus 2023 21:47 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Zucht.
Dat bedoel ik met a-historisch. Hoewel, ook begrijpend lezen...
Het staat zelfs in die post... Het is uit de VS overgewaaid... Vanuit de VS... Als in: daar is het ontstaan.
Dat, en met de hoeveelheid erg rechts-conservatieve meningen op FOK! is het ook steeds minder leuk om hier rond te hangen, ik zie users die beter op de site van het Reformatorisch dagblad hun afschuw kunnen uiten dan hier en haast zwakzinnige opmerkingen van iemand die regelrecht homofoob gelul neerkwakt en dat zelf niet door heeft.quote:Op maandag 7 augustus 2023 00:48 schreef HiZ het volgende:
Tussen commercie en woke is mijn interesse in Pride wel goed aan gort gegaan.
Jij denkt dat als je continu overal regenboogvlaggen tegenkomt en prides georganiseerd worden de acceptatie dan toeneemt? En als mensen niet mee willen doen, zoals een aantal voetballers, je meteen gecanceld wordt. Dat ziet er meer uit als een verplichting wat door je strot wordt geduwd als vrijwillig accepteren. Gek he dat mensen daar moe van worden? Ook voor mensen die homo's al lang accepteren begint dit irritant te worden, over drammen gesproken.quote:Op maandag 7 augustus 2023 03:52 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Dat, en met de hoeveelheid erg rechts-conservatieve meningen op FOK! is het ook steeds minder leuk om hier rond te hangen, ik zie users die beter op de site van het Reformatorisch dagblad hun afschuw kunnen uiten dan hier en haast zwakzinnige opmerkingen van iemand die regelrecht homofoob gelul neerkwakt en dat zelf niet door heeft.
Het laat nog steeds zien waarvoor een pride nodig is, zichtbaar maken, en acceptatie verlangen, maar door de invloed van Woke en de hoofdlettermaffia is dat doel erg ver buiten zicht gedreven en is het weer als vanouds een bashtopic geworden.
Oh ja voor de lezers die er nog zin in hebben, het idee van Pedo's ( of eigenlijk MAP -minor attracted people) die erbij willen horen vindt z'n roots op 4Chan en heeft intussen stevig geworteld bij de vele criticasters van de pride, en over dat YT clipje met dat kind (geen verslaggever, een kind...) wat een 'interview' doet, als je niet door de conditionering van dat kind kan heenkijken mis je echt een reality call bij jezelf, geen enkel kind of jongere zal zo vragen stellen, niet zo drammend en opbouwend naar die ene vraag, die zoals ik je net uitlegde z'n basis op 4Chan vindt en dus op focking nonsens is gebaseerd
Ik kan je garanderen dat de huidige lhbgtiq beweging alles wat aan acceptatie is opgebouwd in rap tempo afbreekt en als je denkt dat meer drammen die trend doet keren heb je een enorme plaat beton voor je harses.quote:Op maandag 7 augustus 2023 03:52 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Dat, en met de hoeveelheid erg rechts-conservatieve meningen op FOK! is het ook steeds minder leuk om hier rond te hangen, ik zie users die beter op de site van het Reformatorisch dagblad hun afschuw kunnen uiten dan hier en haast zwakzinnige opmerkingen van iemand die regelrecht homofoob gelul neerkwakt en dat zelf niet door heeft.
Het laat nog steeds zien waarvoor een pride nodig is, zichtbaar maken, en acceptatie verlangen, maar door de invloed van Woke en de hoofdlettermaffia is dat doel erg ver buiten zicht gedreven en is het weer als vanouds een bashtopic geworden.
Oh ja voor de lezers die er nog zin in hebben, het idee van Pedo's ( of eigenlijk MAP -minor attracted people) die erbij willen horen vindt z'n roots op 4Chan en heeft intussen stevig geworteld bij de vele criticasters van de pride, en over dat YT clipje met dat kind (geen verslaggever, een kind...) wat een 'interview' doet, als je niet door de conditionering van dat kind kan heenkijken mis je echt een reality call bij jezelf, geen enkel kind of jongere zal zo vragen stellen, niet zo drammend en opbouwend naar die ene vraag, die zoals ik je net uitlegde z'n basis op 4Chan vindt en dus op focking nonsens is gebaseerd.
Dat ligt inderdaad aan jou.quote:Op maandag 7 augustus 2023 06:11 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik kan je garanderen dat de huidige lhbgtiq beweging alles wat aan acceptatie is opgebouwd in rap tempo afbreekt en als je denkt dat meer drammen die trend doet keren heb je een enorme plaat beton voor je harses.
Ik heb niks tegen homoseksualiteit maar ik ben echt zo schijtziek van dat gedram, die vlaggen, de pathalogieen die worden genormaliseerd en het slachtoffergejank dat mijn verdraagzaamheid voor die beweging in circa 3 jaar is gedaald van gematigd positief/neutraal tot helemaal schijtziek van die lui.
Dat ligt natuurlijk aan mij, dus ga vooral door met je strijd, en concludeer volgend jaar dat "Pride nog steeds nodig is".
Jij leest niet. Jij geeft overal je eigen draai aan om je vervolgens in de slachtofferpositie te manoeuvreren. Overigens bestond homoseksualiteit al lang voordat een slimme zakenman die vlag bedacht. Die 2 zaken staan dus los van elkaar.quote:Op maandag 7 augustus 2023 06:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat ligt inderdaad aan jou.
Als je niets tegen homo's hebt sla je ook niet zo op tilt bij het zien van die vlaggen.
Ja, homoseksualiteit is zo oud als de mensheid.quote:Op maandag 7 augustus 2023 06:45 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Jij leest niet. Jij geeft overal je eigen draai aan om je vervolgens in de slachtofferpositie te manoeuvreren. Overigens bestond homoseksualiteit al lang voordat een slimme zakenman die vlag bedacht. Die 2 zaken staan dus los van elkaar.
Ja, daar hoop je dus op.quote:Maar blijf vooral die lijn vasthouden, over nog 3 jaar is echt iedereen schijtziek van jullie en is de hype voorbij en mag je weer in morsige darkrooms je hondenmasker op ipv op straat.
Dan zijn we wel van die opdringerigheid af dus zal voor een hoop mensen rustgevend zijn. Dit is nu het gevolg van allemaal zaken door je strot te duwen. Als je elke dag Jehova's getuigen aan je deur krijgt doe je uiteindelijk ook de deur niet meer open.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:17 schreef Wantie het volgende:
Ja, daar hoop je dus op.
Dat het allemaal weer onzichtbaar wordt.
Dat is maatschappijbreed zo, dat dat toeneemt. Niet alleen hier.quote:Op maandag 7 augustus 2023 03:52 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Dat, en met de hoeveelheid erg rechts-conservatieve meningen op FOK! is het ook steeds minder leuk om hier rond te hangen
Alleen als Fok! een echokamer is is het leuk, zodra mensen met andere politieke ideeën hier komen is het niet meer leuk?quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:36 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Dat is maatschappijbreed zo, dat dat toeneemt. Niet alleen hier.
Jij wilt het gewoon niet begrijpen. Als iets steeds maar weer ongevraagd door de strot wordt geduwd, gaat dat op een gegeven moment afkeer opwekken. Zelfde als wanneer een bepaalde plaat continu op de radio gedraaid wordt. Op een gegeven moment ben je dat ook spuugzat. Dat is nu ook het geval met dit gedram.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:17 schreef Wantie het volgende:
Ja, daar hoop je dus op.
Dat het allemaal weer onzichtbaar wordt.
Dat noem jij acceptatie.
Krijg jij elke dag homo's aan je deur dan?quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:29 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Dan zijn we wel van die opdringerigheid af dus zal voor een hoop mensen rustgevend zijn. Dit is nu het gevolg van allemaal zaken door je strot te duwen. Als je elke dag Jehova's getuigen aan je deur krijgt doe je uiteindelijk ook de deur niet meer open.
Grappig dat jij dat zegt, terwijl je mij herhaaldelijk hebt laten weten dat ik niets te zoeken heb op BNW.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:43 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Alleen als Fok! een echokamer is is het leuk, zodra mensen met andere politieke ideeën hier komen is het niet meer leuk?
Jij was aan het klagen dat er zoveel onzin in BNW wordt gepost, dan kan je daar beter niet komen nee. Of je dat doet moet je zelf weten natuurlijk.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:51 schreef Wantie het volgende:
[..]
Grappig dat jij dat zegt, terwijl je mij herhaaldelijk hebt laten weten dat ik niets te zoeken heb op BNW.
Alleen die term al.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:46 schreef Lucifer_Doosje het volgende:
[..]
Jij wilt het gewoon niet begrijpen. Als iets steeds maar weer ongevraagd door de strot wordt geduwd, gaat dat op een gegeven moment afkeer opwekken. Zelfde als wanneer een bepaalde plaat continu op de radio gedraaid wordt. Op een gegeven moment ben je dat ook spuugzat. Dat is nu ook het geval met dit gedram.
Sorry maar je bent echt een enorme debiel als je denkt dat de oplossing voor acceptatie ligt in het doordrammen van meer vlaggen en uitingen in de strotten van mensen.quote:Op maandag 7 augustus 2023 03:52 schreef YuckFou het volgende:
[..]
Dat, en met de hoeveelheid erg rechts-conservatieve meningen op FOK! is het ook steeds minder leuk om hier rond te hangen, ik zie users die beter op de site van het Reformatorisch dagblad hun afschuw kunnen uiten dan hier en haast zwakzinnige opmerkingen van iemand die regelrecht homofoob gelul neerkwakt en dat zelf niet door heeft.
Het laat nog steeds zien waarvoor een pride nodig is, zichtbaar maken, en acceptatie verlangen, maar door de invloed van Woke en de hoofdlettermaffia is dat doel erg ver buiten zicht gedreven en is het weer als vanouds een bashtopic geworden.
Oh ja voor de lezers die er nog zin in hebben, het idee van Pedo's ( of eigenlijk MAP -minor attracted people) die erbij willen horen vindt z'n roots op 4Chan en heeft intussen stevig geworteld bij de vele criticasters van de pride, en over dat YT clipje met dat kind (geen verslaggever, een kind...) wat een 'interview' doet, als je niet door de conditionering van dat kind kan heenkijken mis je echt een reality call bij jezelf, geen enkel kind of jongere zal zo vragen stellen, niet zo drammend en opbouwend naar die ene vraag, die zoals ik je net uitlegde z'n basis op 4Chan vindt en dus op focking nonsens is gebaseerd.
Dus volgens jou is BNW bedoeld om onzin te posten.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:54 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Jij was aan het klagen dat er zoveel onzin in BNW wordt gepost, dan kan je daar beter niet komen nee. Of je dat doet moet je zelf weten natuurlijk.
Een serie met regenboogvlaggen is geen genre he? Dat komt in elk genre voor tegenwoordig. Ook kan je geen zebrapad overlopen die niet in de kleur van een regenboog is. En politie die op een boot staan te dansen voor wat? Als je aangifte doet hebben ze geen tijd. Je ontkomt er gewoon niet aan en iedereen moet doen wat ze zelf willen maar verwacht niet meer acceptatie maar minder.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:49 schreef Wantie het volgende:
[..]
Krijg jij elke dag homo's aan je deur dan?
We hebben het hier over aandacht in de media.
Niemand verplicht je om artikelen over LGBTwhatever te lezen, programma's over dat onderwerp te bekijken, etc.
Mensen halen zelfs streaming platforms aan als bron van ergernis, terwijl juist streaming platformen bedoeld zijn om je eigen keuzes te maken.
Als je niks met scifi hebt, dan sla je alles op Netflix over van dat genre. Je hoort niemand jammeren dat scifi je door de strot wordt gedrukt.
Maar als er ook gay content op Netflix is, dan opeens is dat de reden dat men een hekel aan homo's heeft. Het wordt je door de strot gedrukt door Netflix.
Tja, dan is de echte vraag, waarom sla je op het ene onderwerp wèl aan en op het andere niet.
Ik heb zelf niets met voetbal, maar ga niet topics over dat onderwerp volschijten met gejammer dat voetbal me door de strot wordt gedrukt. Ik kijk gewoon niet naar programma's met voetbal, negeer reclame met voetballers, ik ga niet lopen janken dat heel Nederland oranje kleurt als er weer eens een of ander voetbal event is, en loop niet rood aan als ik voetballers op tv zie, of in tv programma's weer een voetballer te zien is, of over voetbal gepraat wordt.
Terwijl ik dit typ verschijnt er buiten een regenboog.
Dat wordt mensen ook weer door de strot gedrukt.
Zelfs moeder natuur zorgt ervoor dat de acceptatie van LGBTwhatever afneemt.
Dus als ik een vlag buiten hang, dan ben ik aan het doordrammen.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:57 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Sorry maar je bent echt een enorme debiel als je denkt dat de oplossing voor acceptatie ligt in het doordrammen van meer vlaggen en uitingen in de strotten van mensen.
Oh, jawel.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:58 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Een serie met regenboogvlaggen is geen genre he?
Ja, homo's kom je overal tegen.quote:Dat komt in elk genre voor tegenwoordig.
Geen enkel zebrapad heeft de kleur van de regenboog.quote:Ook kan je geen zebrapad overlopen die niet in de kleur van een regenboog is.
Nou, vraag het ze.quote:En politie die op een boot staan te dansen voor wat?
Nooit last van gehad.quote:Als je aangifte doet hebben ze geen tijd.
Iedereen moet doen wat ze zelf willen, maar de acceptatie wordt minder.quote:Je ontkomt er gewoon niet aan en iedereen moet doen wat ze zelf willen maar verwacht niet meer acceptatie maar minder.
Ik hoop inderdaad dat mensen die hun seksuele fetisjes praktiseren dat achter gesloten deuren doen en dat dat dus onzichtbaar is. Of je nu hetero of homo bent, seksuele fetisjes horen thuis in de slaapkamer of besloten feesten en niet op de openbare weg.quote:Op maandag 7 augustus 2023 07:17 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, homoseksualiteit is zo oud als de mensheid.
Goh wat vreemd dat die vlag nog niet zo oud is....
Verder probeer jij me in de hoek van het slachtoffer te drukken, terwijl je jammert over hoe erg al die aandacht voor LGBTwhatever wel niet is voor je ..
[..]
Ja, daar hoop je dus op.
Dat het allemaal weer onzichtbaar wordt.
Dat noem jij acceptatie.
Het is natuurlijk makkelijker om alle kritiek die je krijgt (van mensen die zelf zeggen niks tegen homoseksualiteit te hebben) wegzetten als homofoob of extreem rechts, dan om eens serieus na te denken over die kritiek. Dan hoef je niet kritisch na te denken over je eigen gedrag want iedereen die zegt dat je daarmee een averechts effect bereikt is homofoob, bigot of extreem rechts.quote:Op maandag 7 augustus 2023 08:04 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus als ik een vlag buiten hang, dan ben ik aan het doordrammen.
Dat is toch te idioot voor woorden?
Hoezo mag iemand niet voor zichzelf bepalen of hij een vlag uithangt en welke dat is?
Als ik aan het toeren ben door Friesland en Groningen zie ik te pas en te onpas de provinciale vlag hangen..
Wordt mij dat dan door de strot geduwd?
Als ik dat zo ervaar, dan ligt dat toch bij mij?
En dan is het toch niet normaal dat ik ga dreigen om Friezen en Groningers niet meer te accepteren als ze zich op zo'n drammerige manier zichtbaar maken?
Honderdduizenden mensen in Amsterdam gisteren, en ik heb welgeteld 2 jongeren gezien met zo'n masker in het nachtleven op straat, die verder normaal gekleed waren en zich normaal gedroegen.quote:Op maandag 7 augustus 2023 08:37 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik hoop inderdaad dat mensen die hun seksuele fetisjes praktiseren dat achter gesloten deuren doen en dat dat dus onzichtbaar is. Of je nu hetero of homo bent, seksuele fetisjes horen thuis in de slaapkamer of besloten feesten en niet op de openbare weg.
Kijk, weer projectie.quote:Als je denk dat acceptatie betekent dat je in het openbaar in je leren string je halfnaakte vriendje met hondenmasker uit mag laten haal je denk ik wat zaken door elkaar.
De t van transgenders.quote:Het is fout gegaan met heel die lhbgtiq beweging toen ze de T en + binnen lieten
Dus transgenders zijn psychisch gestoord en pervers?quote:want daarmee haalden ze ook de perverselingen en psychisch gestoorden binnen en dat kleeft nu aan heel de beweging.
Acceptatie betekent dat je mij niet aanrekent wat een ander doet.quote:Wil je acceptatie moet je absurd gedrag niet accepteren binnen je gelederen.
Maar bij hetero's spreek je degenen er op aan die dat doen, en zeg je niet dat je acceptatie van hetero's afgenomen is omdat er hetero's zijn die op straat lopen in SM kleding.quote:Van hetero's accepteer ik het ook niet als ze hun perverse fantasieën in het openbaar uitoefenen.
Ja, kinderen worden er ook steeds bij gesleept.quote:Op maandag 7 augustus 2023 08:45 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Het is natuurlijk makkelijker om alle kritiek die je krijgt (van mensen die zelf zeggen niks tegen homoseksualiteit te hebben) wegzetten als homofoob of extreem rechts, dan om eens serieus na te denken over die kritiek. Dan hoef je niet kritisch na te denken over je eigen gedrag want iedereen die zegt dat je daarmee een averechts effect bereikt is homofoob, bigot of extreem rechts.
Dat is prima, dan mag je gewoon doorgaan op de ingeslagen weg, maar verwacht dan niet meer maar juist minder acceptatie.
Het is klaar. Duik het bed in met wie je wilt maar laat ons en de kinderen met rust.
Homo's hoeven niet onzichtbaar te zijn. Homo's mogen van mij hand in hand lopen en op straat zoenen.quote:Op maandag 7 augustus 2023 08:53 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, kinderen worden er ook steeds bij gesleept.
Homo's moeten onzichtbaar zijn.
Voor de rust van jou en je kinderen.
Maar je accepteert homoseksualiteit wel.
Sure...
Ze laten tegenwoordig in de VS waar dit uit over komt waaien kinderen kijken naar halfnaakte mannen in hun witte onderbroek die aan het twerken zijn tijdens hun pride optocht. I kid you not.quote:Op maandag 7 augustus 2023 08:37 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik hoop inderdaad dat mensen die hun seksuele fetisjes praktiseren dat achter gesloten deuren doen en dat dat dus onzichtbaar is. Of je nu hetero of homo bent, seksuele fetisjes horen thuis in de slaapkamer of besloten feesten en niet op de openbare weg.
Als je denk dat acceptatie betekent dat je in het openbaar in je leren string je halfnaakte vriendje met hondenmasker uit mag laten haal je denk ik wat zaken door elkaar.
Het is fout gegaan met heel die lhbgtiq beweging toen ze de T en + binnen lieten want daarmee haalden ze ook de perverselingen en psychisch gestoorden binnen en dat kleeft nu aan heel de beweging. Wil je acceptatie moet je absurd gedrag niet accepteren binnen je gelederen.
Van hetero's accepteer ik het ook niet als ze hun perverse fantasieën in het openbaar uitoefenen.
Oja ze bedoelen het niet zo als ze zeggen "we are coming for your children".quote:Op maandag 7 augustus 2023 08:53 schreef Wantie het volgende:
[..]
Ja, kinderen worden er ook steeds bij gesleept.
Homo's moeten onzichtbaar zijn.
Voor de rust van jou en je kinderen.
Maar je accepteert homoseksualiteit wel.
Sure...
Dat is gewoon iemand die zijn exhibitionisme uitleeft ten overstaan van kinderen. En dat moet je dan normaal vinden en accepteren.quote:Op maandag 7 augustus 2023 09:13 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ze laten tegenwoordig in de VS waar dit uit over komt waaien kinderen kijken naar halfnaakte mannen in hun witte onderbroek die aan het twerken zijn tijdens hun pride optocht. I kid you not.
[ twitter ]
"It's just a chant"quote:Op maandag 7 augustus 2023 09:13 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Oja ze bedoelen het niet zo als ze zeggen "we are coming for your children".
Kijk. Dit is precies waarom het nooit iets zal worden met die acceptatie.quote:Op maandag 7 augustus 2023 10:51 schreef AlwaysHappy het volgende:
Dit topic laat zien dat we ons druk maken om niks, de acceptatie in NL is uitstekendtransgenders omschrijven als pervers en psychisch gestoord. Zo omschrijf ik de groepen die ik accepteer ook altijd!
Dat is het probleem men is bang om ergens commentaar op te geven want dan worden ze zelf gecanceld.quote:Op maandag 7 augustus 2023 10:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Kijk. Dit is precies waarom het nooit iets zal worden met die acceptatie.
Jullie kunnen geen onderscheid maken. Ik denk dat er heel weinig mensen een probleem hebben met echte transgenders. Maar de laatste jaren zie je een enorme toename van inderdaad psychiatrisch patiënten en autogynefielen die het label transgender misbruiken om hun fetish te praktiseren.
Als je dat soort mensen omarmt in plaats van afstoot, ga je nooit de acceptatie van het grote publiek krijgen maar verklein je die acceptatie. Want kennelijk moet je dit dan ook normaal vinden:
[ twitter ]
[ twitter ]
Zolang je dit soort freaks die zelfs een baby gebruiken om hun gestoorde festish te bevredigen niet buiten je gelederen houdt maar omarmd ga je never nooit geaccepteerd worden als groep. Hou die gestoorden buiten, neem afstand.
Inderdaad. Verstikkende woke cultuur. Met als gevolg dat er steeds bizardere freaks in het circus opgenomen worden en "normale" mensen zeggen: "dit gaat mij te ver, dan maar transfoob".quote:Op maandag 7 augustus 2023 11:00 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Dat is het probleem men is bang om ergens commentaar op te geven want dan worden ze zelf gecanceld.
Dat gebeurt ook niet, dus een nonargument.quote:Op maandag 7 augustus 2023 09:07 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Homo's hoeven niet onzichtbaar te zijn. Homo's mogen van mij hand in hand lopen en op straat zoenen.
Homo's én hetero's die hun bdsm/leather/dog fetish willen uitleven graag in de onzichtbaarheid inderdaad.
Dat is jouw keuze..quote:Je eerdere post ga ik niet op in want je vervalt weer in jezelf dom houden, verdraaien en spreken in vaagheden.
Er wordt zoveel commentaar geleverd dat de belastingdienst de commentsectie sluit.quote:Op maandag 7 augustus 2023 11:00 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
Dat is het probleem men is bang om ergens commentaar op te geven want dan worden ze zelf gecanceld.
Ironisch dat diegene die in dit topic allerlei extremiteiten koppelt aan de canal parade andere beschuldigt geen onderscheid te makenquote:Op maandag 7 augustus 2023 10:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Kijk. Dit is precies waarom het nooit iets zal worden met die acceptatie.
Jullie kunnen geen onderscheid maken. Ik denk dat er heel weinig mensen een probleem hebben met echte transgenders. Maar de laatste jaren zie je een enorme toename van inderdaad psychiatrisch patiënten en autogynefielen die het label transgender misbruiken om hun fetish te praktiseren.
Als je dat soort mensen omarmt in plaats van afstoot, ga je nooit de acceptatie van het grote publiek krijgen maar verklein je die acceptatie. Want kennelijk moet je dit dan ook normaal vinden:
[ twitter ]
[ twitter ]
Zolang je dit soort freaks die zelfs een baby gebruiken om hun gestoorde festish te bevredigen niet buiten je gelederen houdt maar omarmd ga je never nooit geaccepteerd worden als groep. Hou die gestoorden buiten, neem afstand.
Niet?quote:Op maandag 7 augustus 2023 11:05 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat gebeurt ook niet, dus een nonargument.
Maar als gevraagd wordt hoe je op dat punt komt, dan volgen excessen die vrijwel niet voor komen.quote:Op maandag 7 augustus 2023 11:03 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Inderdaad. Verstikkende woke cultuur. Met als gevolg dat er steeds bizardere freaks in het circus opgenomen worden en "normale" mensen zeggen: "dit gaat mij te ver, dan maar transfoob".
Ik ben nu op dat punt.
Onder hetero's zitten ook een hoop freaks.quote:Op maandag 7 augustus 2023 10:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Kijk. Dit is precies waarom het nooit iets zal worden met die acceptatie.
Jullie kunnen geen onderscheid maken. Ik denk dat er heel weinig mensen een probleem hebben met echte transgenders. Maar de laatste jaren zie je een enorme toename van inderdaad psychiatrisch patiënten en autogynefielen die het label transgender misbruiken om hun fetish te praktiseren.
Als je dat soort mensen omarmt in plaats van afstoot, ga je nooit de acceptatie van het grote publiek krijgen maar verklein je die acceptatie. Want kennelijk moet je dit dan ook normaal vinden:
[ twitter ]
[ twitter ]
Zolang je dit soort freaks die zelfs een baby gebruiken om hun gestoorde festish te bevredigen niet buiten je gelederen houdt maar omarmd ga je never nooit geaccepteerd worden als groep. Hou die gestoorden buiten, neem afstand.
Dat masker wordt op verschillende manieren toegepast. Dat hij die draagt wil niet zeggen dat hij een seksuele fetish uit draagt.quote:Op maandag 7 augustus 2023 11:07 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Niet?
[ twitter ]
En ik snap het hoor. Die man is transfoob en of homofoob en heeft helemaal geen recht van spreken. Het is doodnormaal om in je seksfetish outfit in het OV te zitten.
En wanneer ben je ‘een echte transgender’? Wie maakt het onderscheid? Ik ontken niet dat er mensen zullen zijn die geestelijk wellicht niet helemaal in orde zijn, maar dat staat los van transgenders. Iemand wie wat steekjes los heeft zitten kan overal voorkomen. Het zou geen argument mogen zijn om dan lekker generaliserend transgenders weg te zetten als geestelijk gestoord of pervers.quote:Op maandag 7 augustus 2023 10:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Kijk. Dit is precies waarom het nooit iets zal worden met die acceptatie.
Jullie kunnen geen onderscheid maken. Ik denk dat er heel weinig mensen een probleem hebben met echte transgenders. Maar de laatste jaren zie je een enorme toename van inderdaad psychiatrisch patiënten en autogynefielen die het label transgender misbruiken om hun fetish te praktiseren.
Als je dat soort mensen omarmt in plaats van afstoot, ga je nooit de acceptatie van het grote publiek krijgen maar verklein je die acceptatie. Want kennelijk moet je dit dan ook normaal vinden:
[ twitter ]
[ twitter ]
Zolang je dit soort freaks die zelfs een baby gebruiken om hun gestoorde festish te bevredigen niet buiten je gelederen houdt maar omarmd ga je never nooit geaccepteerd worden als groep. Hou die gestoorden buiten, neem afstand.
Dat heb jij goed gezien. Want alle extremiteiten die ik noem hebben plaatsgevonden tijden de Canal parade en worden door de organisatie van de Canal parade kennelijk normaal gevonden. Ze hebben er geen afstand van genomen of boten verboden deel te nemen.quote:Op maandag 7 augustus 2023 11:07 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Ironisch dat diegene die in dit topic allerlei extremiteiten koppelt aan de canal parade andere beschuldigt geen onderscheid te maken
Heb je nog nooit van het woord cancelen gehoord?quote:Op maandag 7 augustus 2023 11:06 schreef Wantie het volgende:
[..]
Er wordt zoveel commentaar geleverd dat de belastingdienst de commentsectie sluit.
Hoezo is men bang.
Transgenderisme is een zeer zeldzame aandoening waarbij mensen doorgaan veel moeite doen om zo onopvallend mogelijk te leven als het andere geslacht, al dan ondersteund door operaties en hormonen.quote:Op maandag 7 augustus 2023 11:10 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
En wanneer ben je ‘een echte transgender’? Wie maakt het onderscheid? Ik ontken niet dat er mensen zullen zijn die geestelijk wellicht niet helemaal in orde zijn, maar dat staat los van transgenders. Iemand wie wat steekjes los heeft zitten kan overal voorkomen. Het zou geen argument mogen zijn om dan lekker generaliserend transgenders weg te zetten als geestelijk gestoord of pervers.
We zullen het maar niet hebben over de (al dan niet minderjarige) vrouwelijke cheerleaders die al decennia in ieder stadion in de VS, waar ook kinderen zitten, hun dansjes uitvoeren.quote:Op maandag 7 augustus 2023 09:13 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ze laten tegenwoordig in de VS waar dit uit over komt waaien kinderen kijken naar halfnaakte mannen in hun witte onderbroek die aan het twerken zijn tijdens hun pride optocht. I kid you not.
[ twitter ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |