Nee, het is tam omdat het in de ochtend al over trekt. Dan is er nog helemaal geen opgebouwde energie.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 10:02 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Ik verwacht dat een kalm zeebriesje de boel voor Zeeland wat tam maakt.
Het koufront komt 's ochtends al over het westen. Tegen de tijd dat de terreurbuien uit het zuiden komen ligt de grens al helemaal in Limburg.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 10:07 schreef Rabieluh het volgende:
Vroeg in de middag toch? Of kijk ik naar de verkeerde kaarten.
Dat zou een grote "meh" zijn, maar ach dat went wel na al die jaren.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 10:10 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Het koufront komt 's ochtends al over het westen. Tegen de tijd dat de terreurbuien uit het zuiden komen ligt de grens al helemaal in Limburg.
Ik ga er bij voordaad al van uit dat we niets krijgen. Komt keer op keer uitquote:Op zaterdag 8 juli 2023 10:17 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Dat zou een grote "meh" zijn, maar ach dat went wel na al die jaren.
Gelukkig niet in het westen, daar schijnt dan de zon @Haagsquote:Op zaterdag 8 juli 2023 10:55 schreef INViCTuS het volgende:
Dit is dan weer niet zo gunstig voor morgen. Estofex komt ongetwijfeld met een waarschuwing. Groenemijer is daar volgens mij 1 van de leden van
[ twitter ]
"De meeste modellen geven aan dat de buien zich nogal snel lijnvormig organiseren. Als dat gebeurt neemt de hagelkans af, terwijl de kans op zware windstoten toeneemt. Misschien overschat het model het risico op grote hagel, omdat het het soort buien niet goed kan onderscheiden."quote:Op zaterdag 8 juli 2023 11:01 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gelukkig niet in het westen, daar schijnt dan de zon @:Haags
Een mooie bow-echo kan wel een goede show gevenquote:Op zaterdag 8 juli 2023 11:13 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
"De meeste modellen geven aan dat de buien zich nogal snel lijnvormig organiseren. Als dat gebeurt neemt de hagelkans af, terwijl de kans op zware windstoten toeneemt. Misschien overschat het model het risico op grote hagel, omdat het het soort buien niet goed kan onderscheiden."
Als ze zeggen dat het oosten en zuidoosten zwaar onweer krijgt betekent dat meestal dat er daar geen druppel valt en alles zich zal concentreren rond midden NL.quote:
Wordt het morgen blijkbaar toch menis. Of zal er nog veel kunnen veranderen qua richting en intensiviteit van de buien?quote:Op zaterdag 8 juli 2023 08:46 schreef Haags het volgende:
Morgen code geel van 13.00 tot 21.00 in heel het land.
@:nattekat ik zet mijn parasol vast op tegen de zon. 😎
Ik hoorde de lokale omroep zeggen dat Limburg minder zwaar getroffen lijkt dan eerst gedacht door verschuivingen. Maar die zie ik niet?quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:32 schreef Momo het volgende:
Als ik Harmonie bekijk dan is voor het westen vandaag al kans op iets van onweer/buien in de avond? En morgenochtend al eventueel wat in het westen en dan na 15:00 voor heel Nederland een duidelijke lijn van zuid naar noord?
Naar welke modellen kijk je?quote:Op zaterdag 8 juli 2023 13:36 schreef stropdaz het volgende:
[..]
Ik hoorde de lokale omroep zeggen dat Limburg minder zwaar getroffen lijkt dan eerst gedacht door verschuivingen. Maar die zie ik niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |